Тежка катастрофа с моторист край Лозенец, пътят е блокиран
По всяка вероятност има тежко пострадал, тъй като ударът изглежда много сериозен
Тежка катастрофа с моторист стана преди минути на километър след Лозенец в посока Бургас, съобщиха очевидци за Флагман.бг.
По всяка вероятност рокерът е тежко пострадал, тъй като ударът изглежда зловещ.
Заради ПТП-ото се образува страшно задръстване в посока Бургас. Служители на КАТ са на мястото на инцидента, помага им и екип на Гранична полиция, пропускат се поетапно автомобили, но трафикът е изключително интензивен и отсечката буквално е блокирана към този час – 18:30 часа.
Ако смятате да пътувате от Ахтопол или Царево към Бургас – отложете го с поне час и половина.
Очаквайте подробности!

1372 души потърсиха еднократна финансова помощ за гориво в област Кърджали
Слънчево време и температури до 25 градуса в понеделник прогнозира НИМХ
Гърция ограничава ол инклузив услугите с нови такси и мерки срещу хранителните отпадъци
Деси Банова-Плевнелиева се отказа от скъпия си фризьор заради неочаквана причина
Сватба за 20 милиона приключи с намеса на полицията
Царево посрещна Цветница с музика, танци и много настроение
Автобус с пътници се запали в Пловдив
"Хизбула" удари израелски кораб с крилата ракета
Куриоз: Местата в кипърските затвори свършиха
Пожар избухна във военно училище в Москва, евакуирани са около 100 души
Френски генерал към Тръмп: Спрете да шмъркате кокаин

Това не променя факта, че често са трудно забележими, ако си надул музиката в колата не ги чуваш навреме. А кофти изпреварванията също няма да коментирам. Да намалиш рязко с мотор не е като да набиеш спирачки на четириколесно Мпс. Изводът какъв е? Опасно е като цяло.
Бъдете толерантни, пазете себе си и другите; дори и някой да е идиот, това не е повод да го кълнете и да раздавате "правда" с колите си.
Спортен мотор се купува за гъзария, за да се изфукаш пред каките, заради адреналина, за да покажеш колко си велик.
И да всички тия диванета със спортни мотори са луди, диви, не спазват правилата, изпреварват като ненормални. Всички без изключение!