×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Асен Тутеков ще е и.ф председател на Държавна агенция „Разузнаване“
  • Депутатите въведоха съдебен контрол върху 72-часовото прокурорско задържане
  • Г-7 ще произвежда ракети с голям обсег директно в Украйна
  • Вижте верните отговори от НВО по български език и литература за 10.клас
  • Издирват шофьор след инцидент със загинал мъж край Ценово
  • ЕК препоръчва България да подобри киберсигурността и обучението в новите технологии
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Див екшън на бензиностанция в Слънчев бряг със звезда на "Пайнер" СНИМКА


22 Август 2020, Събота, 20:45 ч.
Автор: Флагман.бг

Бруталният скандал е станал в 6 ч. сутринта в бензиностанция

Младата звезда на „Планета Пайнер Фолк“ Айшенур се оказала в центъра на брутален скандал на бензиностанция в Слънчев бряг, след който с официален документ била призната за дребна хулиганка по архаичния Указ от 1963 година за борба с дребното хулиганство, информира "Монитор". Към 6 сутринта на 5 август 28-годишната певица седнала със своя приятелка на кафе в бензиностанция в Слънчев бряг.

Девойките били превъзбудени от добре прекараната вечер и се смеели на висок глас. Смехът им се сторил прекомерен на касиерката и тя им направила забележка да спрат, а след това същото направил и пълнача на гориво. След неговата забележка момичетата млъкнали и решили да си тръгнат, но в обекта влязъл мъж на име Стоян. Мъжът се държал непристойно, което се виждало и на записите от видеонаблюдението в обекта. След някакви негови реплики певицата се връща и започва буквален „търкал“.

При един от подходите пайнерката хваща Стоян за тениската, а той я бута с ръце в гърдите. Стига се и до удари между тях. Самата Айшенур подава сигнал на тел. 112 и идва помощ, но вместо подкрепа получава от полицаите задържане. Според констатациите на съда с униформените певицата е проявила недопустима агресия и словесна атака, като била изрекла „обидни за професията изрази“ и „задала провокативно въпроси“.

Това станало повод за 24 часово задържане. За неуважение към полицаите съдът глобил Айшенур Юсеинова със 150 лева, но е оправдана като невинна по обвинението, че „във видимо нетрезво състояние е отправяла обиди и се е държала агресивно, използвала нецензурни думи спрямо служители и клиенти на обекта.

 


В категории: Лайфстайл


14
Коментара
14
Коментара по темата
14.
почитател
23.08.2020 13:55:44
0
3
Айше , що тъй се излагаш...срамота..ще те кажа на майка ти...и на ходжата че употребяваш....
13.
Гешев
23.08.2020 11:22:54
1
5
Айшенур обичаш ли да лигавиш чепатия к**?
12.
Пламен
23.08.2020 09:27:39
0
12
Как я докарахте Пайнера, да ва зарежда вас пълнача на гориво. Кондьо би изсумтял от притеснение. Ще питам запознати, Айшенур защо не прави гюзлемета на децата си в 6 сутринта? Да не го е подкарала на прах и хапчета, че така се е разпърчила впоследствие. Ей, ще ебът майката на турската култура и семейни традиции тези 28-годишни девойки.
11.
Киро скалата
23.08.2020 07:00:04
0
10
Айшенур как лапа голия кур ,Юсеинова кадънкова, демек кадъна без забрадка. Може също да оближете големия шнур или да ми погали патката.
10.
Голю
23.08.2020 04:45:44
1
18
Днес на кафе обсъждахме Тони Стораро,според моя събеседник Тони не е никакъв Италианец а 100% Шуменски мангал от бялата пръст.Това значи ли че синът му Фекрет и той е мангал,или само майка му е циганка?!
9.
Стефън
23.08.2020 01:19:04
0
7
Какво стана с попчето?Захарин, няма ли да го пуска да убива хора по центъра и в дискотеките?
8.
АЙШЕЙЙ
23.08.2020 00:18:03
0
13
Сикими. Кавалсъ?
7.
www
23.08.2020 00:09:33
0
21
Акъл със 200 се набива,
но само в плодородна нива.
За да приемеш ум, морал, съвет,
си трябва и капацитет.
А на тази Айше - нур,
може да и се набие само...
6.
Въййй
22.08.2020 23:16:48
1
22
Голяма новина ся ща спа вече спокойно щот си мислех кво ли прай Айшенур
5.
Mama
22.08.2020 22:37:25
0
27
Айшенур ... б*ах тия цигани (Новите Българи)!
4.
Резултат
22.08.2020 22:06:38
1
41
Извод: циганина не се интегрира.
3.
Сикишев
22.08.2020 21:51:12
1
18
В този кенеф -Слънчев бряг , какво ли не правят за да си дигнат рейтинга като добра дестинация за почивка. Но уви не им се отваря парашута.С такива изгъзици рейтинг не се вдигат.
2.
Алиту куркоджа
22.08.2020 21:16:47
0
38
и тъс лий звизда
1.
бай Миле
22.08.2020 20:59:17
0
41
Я какво хубаво българско име...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти Когато политически лидери на най-високо ниво умишлено смесват съвременната национална идентичност с интерпретацията на средновековното минало, става ясно, че историческата истина е „трън в петата“, коментира той Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро:  Шестима от "Калашниците" остават зад решетките Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките Единственият освободен от ареста бе пуснат под сериозна парична гаранция от 10 000 евро Паника в жилищен блок: Жени пищят заради голяма змия, влязла във входа Паника в жилищен блок: Жени пищят заради голяма змия, влязла във входа Експерти предупреждават, че този вид влечуги не са опасни, но могат да ухапят човек, ако се почувстват застрашени  Чат с проститутки заковава брадати момчета от „Калашниците“, четирима остават в ареста Чат с проститутки заковава брадати момчета от „Калашниците“, четирима остават в ареста Разчитаме както на експертно изследване на мобилните им телефони, така и на свидетелски показания, каза прокурорът Георги Каракачанов, а адвокатът Ивайло Найденов заяви, че клиентът му бил набит и изгонен от бандата Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив Той е кацнал днес в 10:30 часа Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория Въвеждането на европейски екологични и застрахователни стандарти цели да ограничи рисковете от инциденти в Черно море Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 293 000 фирми и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове Собствениците търсят автентичност и устойчивост, докато ламинатът запазва мястото си като практично и достъпно решение Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани Организираната схема за трафик към ЕС е действала срещу суми до 10 000 евро на човек Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни Елате за да подкрепим освобождаването и правото на лечение на Ива Михайлова от Кочани, зоват организаторите
Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Български депутати настояват Европейския съюз да спре финансирането на югозападните ни съседи  След Камелия и "Луда по тебе", Джокович посегна и на Бангаранга След Камелия и "Луда по тебе", Джокович посегна и на Бангаранга Световният номер едно Новак Джокович изненада феновете с танцови умения под звуците на евровизионния хит на Дара Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Екстремните климатични явления активираха червени кодове за опасно време на Балканите, докато учените предупреждават за сериозни рискове за здравето и критичната инфраструктура След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна? След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна? Лидерите на Г-7 приветстваха споразумението между САЩ и Иран Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж Хакан Фидан потвърди липсата на покана на пресконференция в Москва DeepSeek вече е най-скъпият стартъп в Китай в областта на AI DeepSeek вече е най-скъпият стартъп в Китай в областта на AI Всички инвеститори, с изключение на Националния инвестиционен фонд, не са инвестирали директно в DeepSeek Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Специфичният шум от леките превозни средства затруднява работата на системите за противовъздушна отбрана в Крим Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Проучване на социологическата агенция отчита сериозно влошаване на жизнения стандарт и затруднения при покриването на транспортните и жилищните разходи Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Докладчикът Томас Вайс поиска поправката, поощряваща работата на историческата комисия, да отпадне от доклада за напредъка на Скопие за членство в ЕС
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Жена праща мъжа си до магазина:
- Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло.
Мъжът се връща с половин литър водка:
- За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.
Виц на деня Виц на деня Жена при доктора:
- Струва ми се, че мъжът ми има някакво психическо заболяване. Понякога с часове го моля да ми купи дрехи или кола, а той нищо не чува.
- Това не е болест. Това е талант!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако след нощна смяна вечно е засмяна, значи е за смяна.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори