×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гангстер с Ауди А8 нападна шофьор, преби го и заплаши, че ще го гръмне в главата


Гангстер с Ауди А8 нападна шофьор, преби го и заплаши, че ще го гръмне в главата
Пламен е с комоцио, сътресение на мозъка, счупен нос, защитни рани, болки в гърдите
22 Август 2020, Събота, 08:34 ч.
Автор: Флагман.БГ

Мъж с прякор Шалтера го гони с колата, прави невиждан екшън

 

Шофьор е станал жертва на агресия на пътя, след като бабаит с Ауди А8 първо му сече пътя, а след това напада, заплашвайки го с пистолет, твърди съпругата му. Случаят е от Добрич, а грозната сцена, която по чудо не е завършила с фатални последици се разиграва вчера, около 11 часа на изхода на града в посока Варна. Пострадалият е приет в болница с комоцио, сътресение на мозъка, счупен нос и болки в гърдите. Съпругата на Пламен потърси Флагман.бг, за да даде гласност на нападението.

Ето какво разказа тя:

"Вчера, 21 август, моят мъж, беше подложен на зверство, над нагло, безмилостно, необяснимо насилие и агресия. Докато пътува към Варна, на излизане от град Добрич, той бива засечен от автомобил АУДИ А8 с регистрационен номер ТХ4090ХР.

Водачът на аудито прави обратен завой по булеварда, без да пропуска движещия се направо автомобил на моя мъж. Пламен свирва, но човекът не иска да спре и мъжа ми е принуден да натисне спирачки, за да избегне удара с аудито.

Следва неочаквана агресия.

Мъжът с аудито, решава да покаже кой има право на пътя и че се чувства над закони и правила. Решава да принуди мъжа ми да спре, но той продължава напред, смятайки, че нещо толкова незначително просто ще отмине за секунди- поредния нервен и нагъл шофьор. Но не.

Мъжът в аудито, известен с прякора Шалтера, вади оръжие и стреля... Стреля във въздуха, после по служебната кола на мъжа ми.

Пламен се опитва да избяга от агресора, но онзи, продължавайки да стреля, го настига малко след бензиностанция Лукойл и започва да го бута с колата си... Удря го веднъж, втори път, третият удар е бил доста силен, цялата кола на мъжа ми е издрана, огледалото счупено, а той като по чудо успява да отбие в отбивка, а не да се обърне в канавката или да се удари в мантинелата. През целият този екшън, двете коли са карали една до друга (аудито в насрещното опитващо да избута мъжа ми), което принуждавало другите шофьори да отбиват извън пътя, за да не се блъснат.

В крайна сметка мъжът ми е избутан, а агресора слиза и го заплашва с оръжието, казвайки, че ако не излезе, ще го гръмне в главата на място. Мъжът ми няма къде да избяга, отваря вратата и онзи започва да го налага с оръжието и с юмруци, докато мъжа ми се опитва да се предпази и да откопчае колана. Опитва се да стигне телефона, но неуспешно. Излиза от колата в опит да се защити, да избие оръжието, да повика или спре някой за помощ...

През това време нападателят му го налага и му крещи, че сега ще го довърши. Казва на сина си, който явно също е бил в колата и сега стои и крие номера на аудито, да дойде и да довърши мъжа ми, да го добие...

Момчето все пак отказва, а виждайки, че спират коли и има свидетели, агресорът решава, че е време да тръгва....

Полиция, линейка, болница. Пламен е с комоцио, сътресение на мозъка, счупен нос, защитни рани, болки в гърдите. Защото се е изпречил на пътя на мутра! Защото някой си се е помислил за недосегаем и че е единствен на пътя, където този, който кара напред, трябва да спре като го види...

Шалтера е качил серия от видео клипове, само часове преди нападението, как кара по пътя Варна -Добрич със скорост над 185 км. в час! При разрешени 90, а на места и 60! Шалтерът е решил, че той решава кой да живее, кой да умре, кой да бъде пребит, ограбен и избутан от пътя. Решил е, че ще му се разминава, защото на село бил най-големия и страшния, имал бил връзки... Решил е, че едно обикновено момче заслужава да бъде смляно, просто защото той е решил така!

Г-н Шалтер, държа да ви уведомя, че Пламен е всичко, което вие не сте! Справедливостта ще възтържествува, защото Пламен заслужава само това- истина и справедливост! Всеки си получава заслуженото и вие тепърва предстои да разберете, че Пламен ще победи в тази битка, която той не е търсил и искал. Вие сам си го причинихте!"

Колата на Пламен след сблъсъка с аудито на Шалтера и последвалите ексцесии на гангстера

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
*********
22.08.2020 17:03:26
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
16.
На добър час, Шалтер!
22.08.2020 10:37:24
0
34
В затвора им трябва шалтер да му спират тока. Пострадалият сега ще го осъди за 50 бинки и тоя така наречен търговец ще му остава да търгува със себе си в кауша
15.
..........
22.08.2020 10:26:55
1
24
.......и бъдете добри към това момче в ареста! Изглежда чувствително и ранимо психически. Да не вземе да получи някоя душевна травма след това....за няма нищо.
14.
Бушона
22.08.2020 09:57:37
1
21
Та шалтера, направо ще му спре тока.
Нехранимайко.
13.
kaputt
22.08.2020 09:49:49
1
59
Всяка мутра си намира своя Лисичков рано или късно
12.
ЕДИН ОТ ПОМОРИЕ
22.08.2020 09:47:03
0
14
до 2 Бургас
Абсолютно си прав.......++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ и най-точния коментар до тук....
11.
Ейййй Гешев
22.08.2020 09:34:59
2
19
На такива мутрей не на обикновените хорица
10.
питанки
22.08.2020 09:24:34
4
33
Прокурор Бецова ( дет се прави, че разследва шкафчето Му) щеше 1. да поиска гилзите от пистолета за експертиза, защото може на оплакващият се само да му се е сторило че се стреля. 2. Експертиза, да установи откога са щетите по колата ! Щом е служебна кой знае откого е така. 3) Ами ако Шалтера се е опитвал да помогне на човека като го измъкне от авариралата кола. Предполагам, че сина на Шалтера ще потвърди, че баща му се е опитвал да помогне. ИЗОБЩО, ПОРЕДНИЯТ ЗАПЛЕТЕН СЛУЧАЙ ЗА ПРОКУРОР БЕЦОВА И СПЕЦ. ПРОКУРАГУРАТА. СЛЕД МНОЖЕСТВО ЕКСПЕРТИЗИ И РАЗПИТАНИ СВИДЕТЕЛИ ЩЕ ОБЯВИ СЛУЧАЯ ДА НЕЯСЕН !
9.
до 6 ти си АБСОЛЮТЕН ИДИОТ!!!
22.08.2020 09:20:35
0
28
ТИ СИ ИДИОТ А НЕ ""ИЗГЛЕЖДАЩ"" НА ТАКЪВ!!КАКВАТО И ""НЕКОЛЕГИАЛНОСТ ДА Е ИЗВЪРШИЛ НЕ ДАВА ПРАВО НА МУТРАТА///това е типичното МУТРЕНСКО поведение ////ДА СЕ САМОРАЗПРАВЯ!!!
8.
Гешев да отиде
22.08.2020 09:12:52
0
30
Да го закопчава завинаги
7.
АГРЕСИВНИЯ
22.08.2020 09:11:19
0
64
ЗА ТАКИВА ПОДЧОВЕЦИ КАТО ТОЯ ШАЛЕРА -РАЗСТРЕЛ НА МЯСТО ОТ УПОР!!!ОТ ТАКИВА ПРИМАТИ ОБЩЕСТВОТО НИ НЯМА ПОЛЗА И НУЖДА !!!
6.
Барба Ганьос
22.08.2020 09:09:03
9
20
Сигурно е имал Коронавирус и това обяснява агресията му !
5.
мдаа
22.08.2020 09:06:49
80
4
а на мен ми изглежда, че на бития гражданин му липсва елементарна колегиалност на пътя.
4.
zizi
22.08.2020 08:58:00
9
22
zatova tryabva da imash noj v kolata si i v takiva slu4ai da go ispolzvash...i togava da vidim shalter lie klyu4 masa lie
3.
Az
22.08.2020 08:57:57
0
47
И сега на шалтера в гъзаа
2.
Бургас
22.08.2020 08:56:55
1
86
Докато в България оръжие носят само мутри ще е така. Нека всеки да може да си вземе разрешително да видим дали няма да се замислят да се правят на мутри.
„Хората се раждат и имат различни възможности, но „Колт” ги изравнява”.
1.
Добруджа
22.08.2020 08:49:32
3
38
Рег. номер ТХ = Техеранец.
:)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Странен завой на руския Ил-76 към Безмер вдигна въпроси към МО и РВД Странен завой на руския Ил-76 към Безмер вдигна въпроси към МО и РВД Машината е летяла към Сърбия с разрешение, но анализът на траекторията поставя под съмнение дали е следвала изцяло одобрения маршрут Уикендът по морето започва с идеално време за плаж, в неделя става още по-топло Уикендът по морето започва с идеално време за плаж, в неделя става още по-топло По Черноморието днес ще е до 29 градуса с морска вода 24 - 25 градуса, а в неделя Варна и Бургас се насочват към 32 градуса Дневен хороскоп: Луната и Юпитер носят късмет на две зодии, но Венера поставя любовта на изпитание Дневен хороскоп: Луната и Юпитер носят късмет на две зодии, но Венера поставя любовта на изпитание Телецът и Стрелецът са сред любимците на съдбата днес Сигнал до Флагман.бг: Луда гонка с 4 коли по бул. „Стефан Стамболов“ тази вечер Сигнал до Флагман.бг: Луда гонка с 4 коли по бул. „Стефан Стамболов“ тази вечер В 23:04 часа преминаха с бясна скорост пред Новата поща, помислиха си, че са в „Бързи и яростни“, казва очевидец Стоян от Равадиново с Ауди А8 е виновен за тежката катастрофа, която блокира пътя за Созопол Стоян от Равадиново с Ауди А8 е виновен за тежката катастрофа, която блокира пътя за Созопол Карал е с несъобразена скорост и е помел маздата на помориец  1,38 промила в 9 сутринта: Бургазлията Димитър Христов задържан мъртво пиян зад волана на БМВ-си в Слънчев бряг 1,38 промила в 9 сутринта: Бургазлията Димитър Христов задържан мъртво пиян зад волана на БМВ-си в Слънчев бряг Бургазлията е задържан за 24 часа, след като полицията го проверила край бензиностанция „Петрол“ „Летя само с приятели“? Читателка на Флагман.бг показа платен ваучер за полет с Венци Иванов „Летя само с приятели“? Читателка на Флагман.бг показа платен ваучер за полет с Венци Иванов След репортажа на Флагман.бг жена твърди, че е платила за тандемен полет, а на място именно Иванов сканирал QR кода й Лекарите спасиха всички тежко пострадали край Маринка, последният пациент вече е изписан Лекарите спасиха всички тежко пострадали край Маринка, последният пациент вече е изписан 23-годишният мъж от Приморско постъпил трудно контактен и в тежко състояние, но вече се възстановява у дома Две трасета за АМ „Черно море“, но нито едно още няма зелена светлина Две трасета за АМ „Черно море“, но нито едно още няма зелена светлина Магистралата трябва да свърже „Хемус“ при Слънчево с „Тракия“ при Ветрен, а изборът между вариантите от 112 и 115 км остава отворен Отровна примамка за мечка погубила осем лешояда в Централен Балкан Отровна примамка за мечка погубила осем лешояда в Централен Балкан Животновъдът сложил отрова в труп на крава след нападение над стадото му - сред жертвите е Боев, първият брадат лешояд, върнат в българската природа след десетилетия
Уби новородения си син и скри тялото му в гардероб, година по-късно призна всичко Уби новородения си син и скри тялото му в гардероб, година по-късно призна всичко Лейкън Снелинг промени първоначалната си версия и заяви пред съдията, че сама е лишила детето от кислород Киев: Русия разположи 8500 севернокорейски военни в Курск, 400 от тях управляват дронове Киев: Русия разположи 8500 севернокорейски военни в Курск, 400 от тях управляват дронове Украинското разузнаване твърди, че Путин ще поиска от Ким Чен-ун до 50 000 допълнителни военнослужещи, докато Пхенян отхвърля подобни планове GPS заглушител в София: ДАНС, Келари, Таки и Ами - какво знаем до този момент GPS заглушител в София: ДАНС, Келари, Таки и Ами - какво знаем до този момент Българка от плаж в Гърция: Потресена съм, нашенец осакати рак пред очите на деца Българка от плаж в Гърция: Потресена съм, нашенец осакати рак пред очите на деца Почивката край кристално чистото море се превърнала в грозна сцена - мъж извадил животното от водата, откъснал щипките му и го хвърлил обратно Есенният медицински форум в БДУ разширява международното си участие Есенният медицински форум в БДУ разширява международното си участие За поредна година събитието ще събере изследователи, преподаватели и медицински специалисти от различни области на здравеопазването, които ще споделят научни разработки, професионален опит и актуални постижения в медицината Такситата в София искат нови 10% отгоре от 1 януари Такситата в София искат нови 10% отгоре от 1 януари Браншът вече внесе искането си в Столичния общински съвет - само горивата са поскъпнали с 24%, а при одобрение минималната дневна тарифа ще доближи 0,80 евро на километър САЩ отвориха таен коридор през Ормуз: До 20 танкера минават нощем, но петролът пак лети нагоре САЩ отвориха таен коридор през Ормуз: До 20 танкера минават нощем, но петролът пак лети нагоре Американските военни твърдят, че през южния канал вече извеждат близо 10 млн. барела дневно, докато официалното корабно проследяване вижда едва седем съда за денонощие Музикална буря връхлита Бургас! Атанас Колев, FIRE, V:RGO x SKG, Торино и Пашата и още на Teen Boom Fest' 26 Музикална буря връхлита Бургас! Атанас Колев, FIRE, V:RGO x SKG, Торино и Пашата и още на Teen Boom Fest' 26   Входът е свободен! КЗК установи картел при обществени поръчки за строителна техника КЗК установи картел при обществени поръчки за строителна техника Разследването е показало, че компаниите предварително са обменяли чувствителна търговска информация и са съгласували ключови елементи от офертите си Български тираджия арестуван в Италия с кокаин и марихуана за над 3 млн. евро Български тираджия арестуван в Италия с кокаин и марихуана за над 3 млн. евро Камионът слязъл от ферибот от Барселона, а кучетата Айс и Фрида надушили двойно дъно в полуремаркето - вътре имало 53 пакета марихуана и 26 блока кокаин
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори