До минути затварят едното платно на бул. „Демокрация”, предстои сериозен ремонт
Въведена е перфектна временна организация
До 30 минути дясното платно платно на бул. „Демокрация”, извеждащо трафика в посока УМБАЛ-Бургас, ще бъде затворено. Причината е ремонт на възловата пътна отсечка. В този момент служители на фирма „Инфраексперт" АД монтират временен светофар, който се намира до хотел „Космос”.
Той ще регулира движението, което в тази част на булеварда вече ще е двупосочно. Направена е отлична организация, а на мястото е и Иван Гюлев – бивш началник на КАТ, специалист по пътна безопасност към Община Бургас. Фирмата изпълнител „Инфраексперт" АД съобщи, че за 20-25 дни ще приключат дясното платно на булеварда.
Важно! Затварят за ден част от бул. "Демокрация"!
Освен високоустойчива пътна настилка, ще бъдат подменени бордюрите и тротоарите. След като приключат с тази дейности, те ще започнат ремонта и на отстрещното платно. Компанията успешно ремонтира първия лот на бул. „Демокрация” – от кръстовището с ул. „Цар Симеон” до светофара на ул. „Св. Св. Кирил и Методий”.


Сол в канала: защо е полезно
Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути
Отиде си Красимир Лаков
Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха
Двойна драма с пътната обстановка
Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им
Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност
Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите
Сериозен успех за отбора на "Бургас"
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница
Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна

pisch***ka ot B.B
те сроковете по проектите не са ден или дава..... тез' залъгалки могат да минават пред малоумният ви електорат!