Племенницата на Галена става чалгарка
Смуглото изкушение Доника Йорданова ще атакува чалга фронта
Галена вече има конкуренция на сцената в лицето на собствената си племенница. Смуглото изкушение Доника Йорданова ще атакува чалга фронта, като разчита на атрактивна визия.
Почти копие на известната си леля, Доника вече е омаяла малко известния чалгар, но познат като търсач на млади таланти в бранша Меди Гогов. За да й помогне с дебюта на цената, Доника ще запише дует с Меди, но все още името на парчето не е ясно.
Доника и Галена са много близки и често публикуват в мрежата снимки заедно, като леля и племенница са почти близначки. Доника вече е получила и оферта за договор с музикална компания, което я прави още по-голяма конкуренция на Галена, тъй като студиото не в „Пайнер“, а „Хит микс мюзик“.
В социалните мрежи феновете на Галена разбраха, че пленницата й е решила да тръгна по нейните стъпки. Доника разчита да се отрази в славата на прочутата си леля, за да пробие с по-сериозни оферти за участие. Галена сигурно ще помогне на племенниците да започне кариерата си с летящ старт, пише „България Днес“. Заради новината, че племенницата на Галена атакува фолк сцената, фенове на певицата в Instagram веднага последваха профила на Доника, каквато се оказа и целта на Галена.
Васил Найденов с нова песен и Любовно признание, което всяка жена иска да чуе
Хотелите по Северното Черноморие свалят цените през септември
Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи
12 лекари от Ловешко са глобени и предадени на прокуратурата за нарушения с ваксини
Илиана Раева постави цел: Три олимпийски квоти и битка за медали в Лос Анджелис
Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса
Кошмарът на границата е пълен (СНИМКА)
Петър Витанов: Нов ВСС трябва да бъде избран в началото на ноември
Илияна Йотова към иконографите: Създавате образи, от които душата има нужда
АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда
Ужас по време на петъчната молитва: Над 60 души отвлечени от джамия в Нигерия
Ретро бижута в Капатово: Царски Мерцедеси и президентски коли пазят в музея на колела

Kavalie gaida klarinet