Поморийка наръга мъжа си в корема след жесток скандал в кв. Свобода
47-годишната Светлана Узунова е задържана, а пострадалият е в болница
Жесток семеен скандал в Поморие завърши по ужасяващ начин, научи Флагман.бг. 47-годишната Светлана Узунова е наръгала с кухненски нож в корема дългогодишния си партньор Борислав Доницов. По наша информация, той е в болница. Светлана Узунова е задържана за 24 часа. Срещу нея е образувано досъдебно производство за нанасяне на средна телесна повреда.
Флагман.бг днес бе на адреса, където е станала кървавата драма. Става въпрос за блок 12 в кв. Свобода. Съседите на Светлана са шокирани от случилото се. Те не могат да повярват, че тя е способна да извърши нещо толкова жестоко. Описват я като добра жена, която си изкарвала прехраната по честен начин. Не била конфликтна. Живеела в наследствения апартамент от родителите си и от 6-7 години била с Борислав, който бил майстор каменоделец от Бургас. Бил прочут с изящната си изработка на надгробни плочи, заради което бил много търсен и печелел сравнително добри пари.
Очаквайте подробности за драмата в Поморие по-късно във Флагман.бг.
Как се прави съвършена домашна баница: Тайните
В Несебър наградиха победителите 13-ото издание на Международния турнир "Математика без граници"
Мощна геомагнитна буря удари Земята, учените в шок от това, което следва
В София връчват акта на Емрах Стораро за гафа с Поршето в Созопол
Днес е „Майката на всички недели“! Кои са тежките забрани на 7 юли и защо грешат онези, които ги нарушават?
Сенаторка нападна Мбапе по невиждан начин на Световното! Дори Макрон се намеси
Бум на цените на новите жилища в Бургас
Руска рулетка на Бургаския мост, спасител бие аларма
Идеално време на 7 юли, много българи празнуват
07/07/2026, Вторник 07:29
3
Късна драма изхвърли Роналдо и Португалия от Световното! Белгия разгроми САЩ
Дневен хороскоп за 7 юли 2026: Нови приятелства за Овена и важни решения за Везните
Кметове от Бургаско получават достъп до хидранти и дронове с термокамери
Зловещи разкрития след трагедията край Пастух: Корени оплитат жертвите, течения отнасят души

Алоуууу Прокуратурата тъпанари това си е чист опит за убийство каква среда телесна повреда, айде да си наръгат вас с ножа и да се бори те за живота си да видим тогава...!
А ако имат и деца може и тях да щракнете и да ги публикувате.
Ей до това води феминизма и правата на жените. Полудяха тия лелки.