15-годишен блудствал с момче в училищна тоалетна край Пловдив
Палавникът получи присъда за срамните действия
Тийнейджър от Пловдив се сдоби с присъда за това, че е блудствал с 11-годишно момче. По-рано днес Районен съд - Пловдив е признал 15-годишния извършител за виновен по повдигнатото му обвинение. В периода от 14 януари до 25 февруари 2019-та година той е извършвал блудствени действия с малолетния, като е употребил сила и заплахи. Според обвинителния акт, в горепосочения период той е блудствал с пострадалото дете във външна тоалетна на училище в пловдивско село. В престъплението участвали още две две малолетни момчета - на 12 г. и 13 г.
Макар че няма навършени 18 години, обвинението е успяло да докаже, че тийнейджърът е разбирал значението на постъпките си и е могъл да ги ръководи. Съгласно закона, в такива случаи непълнолетните носят наказателна отговорност. Двете малолетни момчета обаче не носят такава, тъй като нямат навършени 14 години. Затова материалите срещу тях са изпратени в местната Комисия за борба с противообществени прояви на малолетни и непълнолетни. Делото се е гледало по реда на съкратеното съдебно следствие. Обвиняемият е признал всички факти и обстоятелства в обвинителния акт, а присъдата му е била редуцирана с една трета. В крайна сметка, той ще изтърпи наказание от 3 години и 2 месеца „лишаване от свобода“ при първоначален „общ“ режим.
Сняг, мъгла и опасност от заледяване в страната
Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама
България отбелязва Деня на почит към жертвите на комунистическия режим
За турските убийци в Булгаристан или защо никой не пази българите на пътя
Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас
Младежи вилняха в тролей №5 в София, полицията на крак
Съдът отказа регистрация на "Движение Трети Март" - на бургазлията Тихомир Атанасов
Погребаха мъж от село с куп ритуали, развръзката шокира всички
Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж
Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа
Как изглеждаше яхтата на боса на ВИС 2 Георги Илиев отвътре
На 1 февруари почитаме Свети Трифон - закрилник на лозарите, винарите и лечител на душите

Кой пълни стадион васил левски на концертите на педала-мангал Азис,ве мухльо?! Мангала дето се омъжи в ефир и всички му се радвахте..педала който направихте милионер??
Ся някви измислени от задниците ви идеология е виновна!!
Кой оставя на децата да си играят и гледат порно на телефоните си от малки,докато майките не могат да се напият на кафе и наприказват??
Идеологията била виновна!?
Всички вие ств виновни-дето гледате и се радвате на курви-"певици" и на мангали-педерасти!!
Разбра ли мухльо