×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Рекорден ръст: цените на месото в Кипър нагоре с 28%
  • Полицаи и планински спасители откриха изчезнали тийнейджъри
  • МВнР: Истанбул и Анкара с повече изборни секции за българите
  • „Тренд“: 6 партии влизат в 52-ия парламент, близо 60% ще гласуват
  • Иран атакува ключова газова инфраструктура в Катар с ракети
  • Светът никога не е бил толкова близо до енергиен колапс
  • Цената на доматите се покачва рязко
  • НСИ: Разходите за труд в България скачат с близо 14%
  • Кабинетът обмисля компенсация за тока на бизнеса
  • В България е по-скъпо от Нидерландия: Не от дрехи, лишаваме се в храната вече
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сашка Васева тотално го закъса


14 Август 2020, Петък, 16:40 ч.

Изпълнителката има атрофия на зрителния нерв, която е причината очертанията на места и предмети да й се сливат

"Пари за лечението на слепотата ми нямам. Направих кампания за събиране на средства, за да отида в клиника в Германия, но резултат няма. Хората вероятно са в затруднено положение и нямат възможност да даряват. Чувствам се в безизходица и не знам какво да направя". Това изповяда пред "България Днес" легендата на българския попфолк.

Изпълнителката има атрофия на зрителния нерв, която е причината очертанията на места и предмети да й се сливат. Трудно й е дори да слиза сама по стълбите, а когато излиза навън, винаги е с придружител. Казва, че с едното око изобщо не вижда, а с другото й е мъглявина. За проблемите на Сашка се разбра при участието й във "ВИП брадър". Тогава тя за пръв път публично проговори за проблема си. Мнозина не й повярваха, мислейки, че певицата разиграва театър. Впоследствие се оказа, че Сашка наистина има сериозен здравословен проблем.

Изпълнителката дълго време опитва да се излекува с народна медицина и чудодейни извори, но проблемът й се задълбочи. Наскоро Сашка научава, че може да се подложи на лечение с електростимулация в клиника в германската столица Берлин. Но процедурите са скъпи.

"Едноседмичен курс с електростимулация струва около 10 000 лева, а аз трябва да направя 10 курса. Така че ми е необходима сумата от 100 000 лева. Но в дарителската сметка няма средства. Разочарована съм, но не мога да обвинявам хората. Всеки си има разходи и е нормално да помисли първо за себе си. Вярвам, че феновете ми ще бъдат до мен в този труден момент и ще успеем да се преборим", казва Сашка, която не спира да се усмихва напук на бедите, които я сполетяват.

Положението на Васева се усложнява допълнително от липсата на професионални ангажименти. "Нямам работа, не ме канят на участия. И съвсем нормално няма как да изкарам пари", откровена до болка е емблематичната певица на прехода. Сериозен негативен принос за тази ситуация има и коронавирусът, който удари тежко музикалния бранш и много заведения така и не отвориха врати.

"Да, имам грехове, макар да мисля, че не аз съм най-грешната. Вярвам, че една майка не заслужава да й се случи нещо подобно, тъй като с раждането тя изчиства кармата си. Като всеки земен човек и аз не съм постъпвала правилно в някои ситуации. Но имам право на милост!", разсъждава над живота изпълнителката на вечни хитове.

Сашка добавя, че случка от последните дни допълнително нажежила обстановката в семейството й. "Някой болен мозък е измислил, че синът ми ще се жени, ще вдигаме сватба и още куп глупости. Казвам ви го директно - няма нищо вярно в това. Синът ми си има приятелка, но не са говорили за сватба. Децата ми не обичат публичността и няма да излязат и да кажат, че това са лъжи. Но аз няма да си мълча и искам да се знае, защото синът ми се изнервя от подобни публикации", разясни ситуацията Дупнишката Мадона.

Васева е бясна, че от години се пускат лъжи по неин адрес и това е една от причините да ограничи публичните си изяви и да живее далеч от светската суматоха. По нейни думи иска да живее спокойно със семейството си, да възстанови зрението си и да бъде оставена намира от злонамерените хора, които пускат неверни истории по неин адрес.


В категории: Животът


4
Коментара
Мария АРНАУДОВА 4-те изрази, които постепенно ерозират връзката 4-те изрази, които постепенно ерозират връзката 23/03/2026, Понеделник 17:40 0
Мария АРНАУДОВА Почина създателят на OnlyFans  Почина създателят на OnlyFans  23/03/2026, Понеделник 16:20 2
4
Коментара по темата
4.
Abe
15.08.2020 02:02:25
0
0
Абе таз нали пя събира сума ти пари.На някой дари ли тя един лев Ако бе умна можеше да се оправи.И в бг има такива процедури стига е лъгала
3.
bhjn
14.08.2020 21:10:29
0
1
Нали имаше мъж в Гелмания.
2.
Щом тотално го закъса
14.08.2020 18:33:15
5
3
Да започне за пара да си го пъха
1.
minorGlitch
14.08.2020 16:45:30
3
3
"Само важното."
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
4-те изрази, които постепенно ерозират връзката 4-те изрази, които постепенно ерозират връзката Има няколко повтарящи се фрази, които предсказват края на отношениятеа     Кога да смениш зимните гуми, температурата решава Кога да смениш зимните гуми, температурата решава Експерт предупреждава да не бързаш заради променливото време през април Джеф от Индия избра остави Дубай, за да бъде общ работник в Банско Джеф от Индия избра остави Дубай, за да бъде общ работник в Банско Помагам на семейството си, работя и в кухнята, и на бара, сподели той По 185 евро ще получат председателите на СИК-ове за вота, а членовете по 156 евро По 185 евро ще получат председателите на СИК-ове за вота, а членовете по 156 евро При предаване на правилен протокол всеки член на съответната комисия ще получи по 15 евро, същият е хонорарът за получаване на изборните книжа, както и за предаването им в РИК в изборната нощ МВнР призова българите за незабавно напускане на Близкия изток МВнР призова българите за незабавно напускане на Близкия изток За държавите в региона и Иран остава в сила пета степен на риск, а ограниченията в авиотрафика свиват прозореца за безопасно отпътуване Созопол посреща два спортни състезания в началото на април Созопол посреща два спортни състезания в началото на април На 4 и 5 април морският град ще приеме третото издание на „Созопол Рън 2026“ и автомобилното събитие „Гимкхана Созопол“ Рекорден интерес към вот в чужбина, 50% повече българи са заявили желание да гласуват Рекорден интерес към вот в чужбина, 50% повече българи са заявили желание да гласуват Близо 44 000 заявления за гласуване са подадени извън страната Какво обединява партийния динозавър Аргир Бояджиев със спасителя Ангел и шампионката по дебати Малена Какво обединява партийния динозавър Аргир Бояджиев със спасителя Ангел и шампионката по дебати Малена В последния момент от вота е отстранен участник, който още не е навършил 21 години  Поморие ще отбележи Деня на Тракия с панихида и поднасяне на венци Поморие ще отбележи Деня на Тракия с панихида и поднасяне на венци Несебър представи визия за опазване на Стария град до 2045 година Несебър представи визия за опазване на Стария град до 2045 година Документът поставя основите за нов план за управление на обекта на ЮНЕСКО
Пътник от катастрофиралия самолет на Air Canada разказа за хаоса след удара на пистата Пътник от катастрофиралия самолет на Air Canada разказа за хаоса след удара на пистата Джак Кабот описва тежкото приземяване, силния сблъсък и паниката на борда при инцидента на летище Ла Гуардия Пробив в левитацията създадоха система с почти нулева загуба на енергия Пробив в левитацията създадоха система с почти нулева загуба на енергия Екип от Okinawa Institute of Science and Technology съобщи за нов ротор, който левитира и се върти с ултраниско затихванеОсновен body текст Спирането на атаките по Иран е намек, че скоро започва наземна операция Спирането на атаките по Иран е намек, че скоро започва наземна операция Това е класическата тактика на Доналд Тръмп: умиротворяваща публикация, за да успокои врага, преди нова ескалация МВнР призова българите за незабавно напускане на Близкия изток МВнР призова българите за незабавно напускане на Близкия изток За държавите в региона и Иран остава в сила пета степен на риск, а ограниченията в авиотрафика свиват прозореца за безопасно отпътуване Почина създателят на OnlyFans  Почина създателят на OnlyFans  43-годишният предприемач е починал след дълга битка с рак, а новината поставя въпроси за бъдещето на платформата и нейната собственост Не давайте на децата си тези играчки - откриха фентанил в кукли Барби Не давайте на децата си тези играчки - откриха фентанил в кукли Барби Наркотикът е намерен в опаковки в магазин, продадени са поне 5 бройки вече Гърция дава до 60 евро за гориво и още помощи заради скъпия петрол Гърция дава до 60 евро за гориво и още помощи заради скъпия петрол Правителството отпуска 300 млн. евро, за да ограничи удара върху домакинствата и бизнеса Фондовите пазари в Европа отново се понижиха Фондовите пазари в Европа отново се понижиха След резките спадове на фона на продължаващите опасения за по-широкото икономическо отражение на конфликта Идва ли край на войната? Тръмп обяви, че прекратява всички удари срещу Иран Идва ли край на войната? Тръмп обяви, че прекратява всички удари срещу Иран Незабавно след тази новина, пазарите се успокоиха и петролът падна с 8 % - от 108 до 86 долара за барел Чешката полиция разследва евентуална руска следа при пожар в завод за отбрана Чешката полиция разследва евентуална руска следа при пожар в завод за отбрана Компанията произвежда дронове за Украйна във фабрика в град Пардубице
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Ще реша за кого да гласувам, след като изгледам всички интервюта на Мон Дьо Виц на деня Виц на деня Разговарят две секретарки:
– Директорът ми повиши заплатата, защото кръстих сина си на него.
– А моят затова, че не кръстих сина ни с неговата фамилия!
Виц на деня Виц на деня Студент към красивата си колежка:
- Как успя да вземеш този труден изпит!?
- Ами... мога да ти кажа, но се съмнявам, че и при теб ще се получи по този начин.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Добрия любовник е като добрия прах за пране. Ухае приятно, прониква в дълбочина и не оставя следи от петна след себе си.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори