Добра новина! Израел възобновява полетите до България
Местните граждани, завръщащи се от тези държави, няма да бъдат поставени в двуседмична карантина
На заседание на израелската Комисия за борба с коронавируса е взето решение за отварянето на въздушните граници с България, Гърция и Хърватия. Това съобщи министерството на туризма на Държавата Израел, предаде БГНЕС.
Местните граждани, завръщащи се от тези държави, няма да бъдат поставени в двуседмична карантина.
Властите също така обсъждат възможността за възобновяването на редовните авиосъобщения с Кипър и Унгария.
Решението е отправна точка за възобновяването на международния туризъм в Израел, коментира Владимир Шкляр, директор на департамент в министерството на туризма.
Израел е ключов пазар за българския туристически бизнес. Страната ни е посещавана от над 300 000 израелски туристи всяка година, които обичат както нашите черноморски, така и зимни курорти.
Драма с Гришо и "Ролан Гарос"
Тони Кроос отписа един от полуфиналистите в Шампионска лига
Повече от 6 милиона творци по света с призив към ЮНЕСКО за регулация на АI
Златна монета от IX век постави нови въпроси за връзките между викингите и християнството
Петролът поевтиня рязко след oблокирането на Ормузкия проток от Иран
Времето се обръща утре: чакат ни валежи, на места и градушки
Чувствам се свободна, но истината е по-ужасна, отколкото си представях
Доналд Тръмп: Американската блокада ще остане в сила, докато Иран не сключи сделка за прекратяване на войната
Ученици от ПГСАГ „Кольо Фичето“ влязоха в прокуратурата и научиха как се разследват престъпления
Сладолед с раци, бихте ли пробвали?
1 млн. българи тръгват на път за Деня на труда
Средният доход достига 14 403 лв. през 2025 година
