Атанасова за нападателите на Ива Николова: Копаят дъното упорито!
Тълпата обградила Ива Николова, която бе притисната до стената, след което се намеси полицията и отцепи протестиращите от журналистката
По-рано през деня журналистката от ПИК Ива Николова съобщи, че е била нападната от протестиращи срещу правителството по време на сутрешните протести пред Народното събрание.
Домати и яйца полетяха срещу нея от недоволните пред парламента. Тълпата обградила Ива Николова, която бе притисната до стената, след което се намеси полицията и отцепи протестиращите от журналистката.
Протестиращи замерваха журналистката Ива Николова с домати и яйца пред парламента
Депутатът Десислава Атанасова, която е определяна като острието на ГЕРБ, коментира във Фейсбук профила си нападението.
"Пореден просташки акт - нападение над жена журналист!
Нападателите са без маски и не хвърлят телефони, но дъното се копае упорито!", написа тя.
Филип Буков показа майка си и баба си, а феновете изригнаха: Нищо чудно, че не можеш да си намериш жена!
Обратно в мизерията! Тризначките през сълзи: Върнете ни в Англия!
Бургас отбелязва Деня на Европа с послания към близките – специални картички с новата визия на града с 2032
Сам на колело: Незрящият Виктор Асенов с ново голямо предизвикателство в София
БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" подписа меморандум за сътрудничество с висше училище в Малта
Шестте зодии, чиято интуиция ще се събуди през май!
Наслади се на Giro d’Italia с новото меню на La Flor bar & grill – поръчай от всяка точка
Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa
Бащата на Сияна заплаши да блокира входа на АПИ в столицата
Откриха тяло на мъж в хотел
Важно за собствениците на коли в района на ул. „Александровска“: Преместете ги, иначе паяк ще ги вдигне
Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа

Точно този с двата татуса е мъжкар отвсякъде, не знам за какви мутри говорш.
ОТНОВО КАСТИТГ И ТИЯ С ТАТОСИТЕ В АНГЛИЯ НА БРИГАТА ТАМ ДА ГИ ПОКАЗВАТ.
НАРОДА
и с кеф да им буташ столчетата.
А не я чух така да се възпалява, когато се държаха по подобен начин на гербавата сгляда с други журналистки;)
Глупости, високо си е момчето. Снимката не е в цял ръст и режейки му торса, това те лъже че е нисък. Намерих и снимки от други ъгли, където се вижда, че е поне 1 глава над останалите. Със сигурност е 180, да не кажа 185 см. Страхотен е - висок, красив, здрав. Страхотен мъжкар.
. ДОРИ ПОЛИЦИЯТА ВИ Е ...