Атанасова за нападателите на Ива Николова: Копаят дъното упорито!
Тълпата обградила Ива Николова, която бе притисната до стената, след което се намеси полицията и отцепи протестиращите от журналистката
По-рано през деня журналистката от ПИК Ива Николова съобщи, че е била нападната от протестиращи срещу правителството по време на сутрешните протести пред Народното събрание.
Домати и яйца полетяха срещу нея от недоволните пред парламента. Тълпата обградила Ива Николова, която бе притисната до стената, след което се намеси полицията и отцепи протестиращите от журналистката.
Протестиращи замерваха журналистката Ива Николова с домати и яйца пред парламента
Депутатът Десислава Атанасова, която е определяна като острието на ГЕРБ, коментира във Фейсбук профила си нападението.
"Пореден просташки акт - нападение над жена журналист!
Нападателите са без маски и не хвърлят телефони, но дъното се копае упорито!", написа тя.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Точно този с двата татуса е мъжкар отвсякъде, не знам за какви мутри говорш.
ОТНОВО КАСТИТГ И ТИЯ С ТАТОСИТЕ В АНГЛИЯ НА БРИГАТА ТАМ ДА ГИ ПОКАЗВАТ.
НАРОДА
и с кеф да им буташ столчетата.
А не я чух така да се възпалява, когато се държаха по подобен начин на гербавата сгляда с други журналистки;)
Глупости, високо си е момчето. Снимката не е в цял ръст и режейки му торса, това те лъже че е нисък. Намерих и снимки от други ъгли, където се вижда, че е поне 1 глава над останалите. Със сигурност е 180, да не кажа 185 см. Страхотен е - висок, красив, здрав. Страхотен мъжкар.
. ДОРИ ПОЛИЦИЯТА ВИ Е ...