Башар Асад припадна в парламента
Кръвното на сирийския президент паднало и той загубил съзнание
Сирийският президент Башар Асад е припаднал в парламента на страната, съобщи израелската редакция на Нюз.ру, цитирана от Новини.бг. На държавния глава на близкоизточната страна му е прилошало вчера, когато е произнасял слово по повод първото заседание на органа на законодателната власт в Дамаск след изборите в края на миналия месец.
Докато е говорил пред депутатите на Асад му е паднало кръвното и той изгубил съзнание за няколко секунди. След като е дошъл на себе си той е казал, че не е ял нищо през целия ден и напуснал сградата.
Основният акцент в речта на президента на Сирия е бил гражданската война, продължаващ почти десет години. По думите му основният виновник за жертвите и страданията на съгражданите му са били САЩ.
"Вашингтон е спонсор номер едно на тероризма. "Ислямска държава" (ИД) е създадена от САЩ", е заявил Асад.
Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света
Наглец задигна колело, не успя да разбие катинара и го носи през центъра на Бургас на гръб (ВИДЕО)
Екстрадират мъжа на русата Златка във Франция, ще го съдят за черното тото
Месото става лукс: Все повече хора купуват на кредит
Земетресение разлюля Турция
Кой е Евгени Симеонов - новият особен търговски управител на „Лукойл“
ЕК препоръча България да бъде поставена в процедура по прекомерен дефицит
Община Несебър представи регионалния план за действие за развитие на специализирани видове туризъм по проект Toural
Щракнаха белезниците на Красимир, който задигна ел. инструменти за 10 бона евро от завод "Хемус"
Ерген №3 Алек Младенов вдигна тайна сватба, майка му одобрила булката
България е №1 в глобална класация за мобилен интернет
Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата"
