Теа и Наум: Разделихме се
В причина за това се превърна планирано пътуване на Теа и сестра й до морето
Наум Шопов-младши и Теа Минкова стреснаха последователите си онлайн, като публикуваха видео в социалните мрежи със заглавието „Разделихме се“. За радост на феновете, те не са поели по различни пътища в живота, а поотделно ще им се наложи да прекарат само около седмица.
В причина за това се превърна планирано пътуване на Теа и сестра й до морето, докато звездата от „Откраднат живот“ бе зает с организирането на второто издание на Cars & Шопи.
„Доста ми е странно да съм сам. Апартаментът е тих. Няма с кого да се скараш, както се казва“, намига Наум в последния клип от влога на двойката. Той признава, че за първи път се разделят за толкова време с Теа, а и с малката Амая, която е на плажа заедно с майка си. „Това ни е доста несвойствено“, допълва още екранният доктор Тасев, когото ще видим и в предстоящия десети сезон на „Откраднат живот“.
И докато той бе зает с разучаването на поредната доза интересни автомобили и с тренировки във фитнеса, нежната му половинка почива изцяло по женски – традиция, която спазва още от дете със своята майка.
Видеото от „раздялата“ на Теа и Наум се появи онлайн само ден преди двамата да посрещнат 8-ата годишнина, откакто са заедно. „Често ни питат, как успяваме да съхраним отношенията си толкова години. Винаги отговарям, че не знам. Ако случайно разбера къде се крие тайната ще реша, че мога да го направя още по-хубаво и ще прецакам всичко. Обичаме се, караме се, смеем се, аз се ядосвам, Наум се ядосва, говорим си, пътуваме, грижим се за прекрасно дете, хапваме здравословно, хапваме нездравословно, гледаме филми, аз говоря много, Наум не говори изобщо, спортуваме заедно, Наум спортува повече. Аз се ядосвам, снимаме влогове, слушаме музика, затварям вратата на колата му силно, той си оставя дрехите навсякъде.... И така цели 8 години. Искам да сме здрави и не искам нищо да променям. Обичам те“, гласи посланието на Минкова по повода.
Община Царево получи авансово плащане за многофункционална спортна зала за 8 млн. лв.
Голям празник с куп традиции е в събота, спазват се строги забрани
Дядо Коледа донесе подаръци и усмивки на най-малките пациенти на УМБАЛ Бургас и държа бебе за първи път в живота си
Празничен концерт ви очаква днес в Етно кафене и музей в Бургас
Липсва опростена процедура за поставяне на фотоволтаик на балкона
Защо мъжете харесват ниски жени
Не давайте пари назаем днес и в не изхвърляйте храна
По тези признаци разберете дали сте урочасани
Алекс Сърчаджиева: Богаташ поиска да му стана любовница, предложи ми къща
Знаете ли, че вашият умен телевизор има вградена камера и може би ви наблюдават
Revolut премахна лева
Радев: Работната атмосфера в парламента се влошава с всеки изминал ден

малки безсмислици се получават....
Може ли пишещите тези статии да употребяват точните думи, моля....
На кой му пука?
ХАХАХАХАХАХАХ