Полиция щурмува пристройка на сграда в центъра на Бургас, натръшка трима
Намерена е угарка от марихуана, както и 55 грама бяло вещество
Трима са арестувани след като служители на Пето РУ-Бургас претърсиха пристройка към къща в центъра на града. На ул. „Антим Първи” униформените намерили на място двама криминално проявени и осъждани бургазлии, както и 30-годишна тяхна приятелка.
Намерени и иззети са газов котлон, бутилка разредител, няколко блистера с различни по вид хапчета, угарка от саморъчно свита цигара с марихуана, както и плик с бяло вещество с тегло около 55 грама, чиито състав е в процес на изясняване.
Тримата са задържани за 24 часа. Работата по цялостното документиране на престъпната им дейност продължава от служители на Пето РУ-Бургас.
Гореща супа срещу грип - естествен лек за бързо възстановяване
Все повече хора работят след пенсия
3 стъпки да не сте сами на следващия Свети Валентин
Олимпиецът ни Благой Тодев: И деца може да ме бият
Ханзи Флик каза какво се случва с лидера на Барса Рафиня
Бойко Борисов: Забавлявам се с измишльотините за Делян Добрев
Ползите от плуването за сърцето, мускулите и психиката
НАП ще проверява доходите на енергийно бедни
Как да се предпазим от акне - ефективни съвети за чиста и здрава кожа
Ивайло Калушев проявявал интерес към приватизацията на "Топлофикация София"
Лора Христова с нов силен старт на Олимпиадата, Милена Тодорова колеблива на рубежа
Черноморец 1919 изпусна да победи Миньор Перник

Ти си много голям тъпак. Ми при такива отайки няма да се окаже в-то бял пипер например. Много ясно че ще е някаква забранена субстанция или такава, която е спомагателна за производството на дрога.