×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Майка зове Община Бургас: Мрак превзе Борисовата градинка, сложете лампи на децата (ВИДЕО)


Майка зове Община Бургас: Мрак превзе Борисовата градинка, сложете лампи на децата (ВИДЕО)
11 август, малко след 21 часа, пет деца се гонят в най-забавната част на площадката, а майките им се молят да не се ударят в тъмното
12 Август 2020, Сряда, 21:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Няколко отдалечени лампи само ни бодат очите, пише ни Петя Георгиева

Освен че непрекъснато тъне в мръсотия, от доста време мрак е превзел Борисовата градинка в Бургас, а вечер децата не се виждат едно друго в най-забавния участък от площадката. За това алармира Петя Георгиева, която всеки ден посещава парка с дъщеричката си.

"Това е едно от любимите места на децата ни и лятото играем тук до късно, но всеки път, когато малките се качат на т.нар. гърбица, ми се изправя косата да не се блъснат, да не се ударят, да не се спънат. Няколко пъти сме губили играчки тук и не сме ги намирали заради тъмнината. Искрено се надявам след сигнала ми до Вас да бъде сложено адекватно осветление, а не няколко отдалечени лампи, които не осветяват участъка и само ни бодат очите", пише Петя в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
29
Коментара
Георги РУСЧЕВ Голям астероид преминава близо до Земята в събота Голям астероид преминава близо до Земята в събота 25/06/2026, Четвъртък 17:30 0
29
Коментара по темата
29.
Гражданин
16.08.2020 23:42:10
0
0
Възраждане тъне в мръсотия, не само в мрак!Около детската градина, Златното ключе е като сметище, същото е положението и на игрището до градината!Никой не пази, никой не чисти!Не е виновна само общината, а всички селяни, които дойдоха да живеят по градовете и не пазят.Чак ме е гнус като минавам!Никакво възпитание, никаква култура!
28.
Ламби
13.08.2020 16:51:37
0
0
СЛОЖЕТЕ лампи на децата! Веднага! Неграмотници...
27.
Я трай
13.08.2020 11:47:12
2
3
Като искаш да ти свети купи си миньорска каска лельо!
26.
Друга майка
13.08.2020 10:46:55
4
6
До 25
Ма ти нормална ли си, ма...Задръстена леличко...В лятно време детето да си ляга в 8, когато слънцето свети още... Децата са на летен режим и си играят до късно вечер, защото през деня е адската жега и не могат да бъдат по градинките...Ай тез социалистически лозунги у вас...ти си лягай в осем ....Егати задръстената моралистка
25.
Майка
13.08.2020 09:05:21
6
7
Аз да попитам загрижената майка,Петя. Г-жо. какво правите вие навън с детето си, когато в 20 часът трябва да е в леглото? Стъмва се след 21 и 30, следователно вие сте след това време навън. Това прави ли ви отговорен родител? Според мен не. Вие сте просто поредната лигла, която се чуди какво да прави по цял ден и всичко и пречи.
24.
.
13.08.2020 08:32:37
0
3
Осветлението в Бургас се поддържа от ямболска фирма..., докато дойдат до Бургас....ако им платят....., Някой да забеляззва, 220V въздушни линии между стълбовете. А ако се протрие проводник от вятъра... В Бургас хич ги няма ветровете.
23.
Иван
13.08.2020 08:32:13
4
3
До 19
Отглеждате несретници, пияници и гамени... затова край вашите домове се оформят такива кътове.
Край моят дом има спортно игрище и библиотека, защото отглеждаме образовани хора, които се грижат за здавето си.
Между другото чуйте в клипа, 31 секунда, как децата ви крещят "ша та шибна", после се питате защо около вас светът е шибан.
22.
777
13.08.2020 08:29:05
0
4
И в парка в к-с Изгрев е мрак. Явно общината пести от осветлението.
21.
Taro
13.08.2020 08:24:16
0
0
Ima rejim na toka nemojentaka vsichkonda sveti
20.
Смешко
13.08.2020 07:31:51
1
7
Цялото Възраждане е кенеф. В Лазур всичко си е наред с осветлението.
19.
До 8
13.08.2020 06:37:45
3
6
Маринооов, Маринов. Последният и единствен ремонт на Борисовата градинка за последните 35 години се извърши по времето на Йоанката драги...С последната власт, единствено се постави един кучкарник там, спряха се чешмичките и се оформи един кът за несретници, пияници и местни гамени....
18.
Не е лесно
13.08.2020 01:27:54
5
11
А какво правят деца по това време навън?
17.
Разновач на справедливост
13.08.2020 01:11:52
2
2
Дано не ги оправят, че ми е супер кеф да си пускам песа без каиш да си прай кот си иска и после ич ни ма ебе ако напрай някоя друга мизерия.
16.
Абе ей майки лайки
12.08.2020 22:57:23
7
13
Като сигнализирате за осветлението, да ви питаме нещо по-важно, а, може ли?
Защо не сигнализирате за тумбите 13-14-15 годишни хлапаци, които се друсат като невидяли, а миризмата от марихуаната се усеща чак от "младежкият дом"? Колко пъти повикахте полиция или сигнализирахте медии за проблема?
Или може би и ваще деца са, някои от тези напушените?
По важно е да обърнете внимание на осветлението, за да е виновна общината, държавата или звездите, а може и планетите.
15.
Тёмная ночь
12.08.2020 22:55:19
0
12
Бургас е най-томният град на планетата. Даже и там където има лампи, едвам мъждукат. Изключение са няколко места, които са с модерно осветление като малката Арена, на другите места е като в gЪz@ на кучето
14.
Аз
12.08.2020 22:34:21
0
15
То цялата "Княз Борис" е тъмна и осрана от кучета. Вечер се прибираме с фенерчета. Крайно време е общината да си размърдат.....
13.
Kiril Petkov
12.08.2020 22:31:48
0
11
Батенца лично видях бандата наркомани която бръмчи във Възраждане как отида и изключиха бушона за осветлението за да могат да си целят вените и да пушат друсаният чай и да им капят лигите по цяла вечер и да незнаят какво се случва около тях ...

Вместо да пишете на флагман за такива неща първо звъннете на общината да подадете сигнал след като се уверите че тея където вдигат телефона са олигофрени подавате сигнал и до 112 и до два дена тока тръгва
12.
MiM
12.08.2020 22:29:22
0
12
Тази градинка е пълен леш, чисти се излючително рядко, избягвам да я посещавам с детето си. Имаше едно свясно приложение /Civi/ за подаване на сигнали до властите, но тиквун и него затри.
11.
Малинка какинка
12.08.2020 22:13:07
2
4
Дано няма ток, че къде ще си разхождам Питбула?
10.
петя до 6
12.08.2020 21:50:17
5
4
това са малки деца господин професоре явно си мазен хейтър ама поне гледай малко тъпчо
9.
aib
12.08.2020 21:49:07
2
4
А какво ще кажете за дворовете на училищата :))) Заповядайте в двора на 3то по големина училище в града-ОУ Антон Страшимиров. Наясно съм, че европректите са важни, а също и кръпките по улиците, ама все пак е добре децата да имат възможмост да учат и да се прибират в безопасни условия, нали?
8.
Маринов
12.08.2020 21:42:13
10
4
Сега е добре. При Йоанката къв мрак беше.
7.
Николов
12.08.2020 21:41:42
2
14
То това е политика на кмета- смени всички лампи с лед такива- да са икономични. И накрая бургас няма улично осветление, а амбиентно осветление. Бургас е най-тъмния град в страната.
6.
Ах майко майко
12.08.2020 21:41:00
8
17
Скъпа загрижена госпожа,майка,будна гражданко....вашите деца не искат светлина....те чупят,рушат ,блъскат всичко ново....а и на тъмно могат да си пушат тревичка и цигарки....всеки обвинява държавата, града,кмета...не че не са за трепане ама не по малко виновни са родителите,които не са възпитали децата а ги оставят на телевизора и на телефоните от малки!!!!!!!
5.
1234
12.08.2020 21:40:54
5
4
тва деца ли са ма
4.
Bgman
12.08.2020 21:37:29
4
13
Да ви имам проблемите мрак обзе държаватата, вие за една градинка рИвте...
3.
Бургас
12.08.2020 21:34:00
0
7
А до военна болница е ден, направо слънцето изгрява вечер!!!
2.
Бургазлия
12.08.2020 21:18:46
3
8
Срамота,Господ да пази децата,майките аз ще ги пазя.Шегувам се ,не само в Борисовата ,а и на много други места е темата индия,предпоставка за всякакви инциденти.Кмете ,обърни малко внимание на осветлението в града,айде лека.
1.
Кьосев
12.08.2020 21:10:44
3
6
15 години нямахме улично осветление в района на НОИ-Не е толкова страшно!)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! След поредицата от черни хроники по аутобаните у нас, специалисти настояват за кардинална промяна на пътната инфраструктура и замяна на компрометираните огради с бетонни блокове Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Вътрешният министър настоява за проверки на пътните съоръжения. Време е управниците да потърсят съветите на машинен инженер, запознат с якостните свойства на металите и с науката Съпромат! 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ Оръжието било укрито в кабината и в шкаф на полуремаркето Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Той сподели, че се е опитал да помогне и поднесе своите съболезнования на опечалените роднини Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Да премине товарен камион без товар с лекота през тях, е недопустимо, коментира и вътрешният министър  Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Кооперацията е пълна с бълхи, миризмата на урина и повръщано се усеща от километри, не издържаме, жалват се съседи При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба Мащабната акция на Областна администрация, МВР и ИАРА доказа, че обектът от национално значение е бил брутално окупиран за промишлен улов за сметка на водната сигурност "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев „Много съм доволен! Съдът взе правилното решение!”, каза на излизане от залата на Окръжен съд-Пазарджик „Транспортера” Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени Модерни времена: Мъж възбуди с орална любов приятел, за да изнасили в Слънчев бряг момиче, надрусано от тях Модерни времена: Мъж възбуди с орална любов приятел, за да изнасили в Слънчев бряг момиче, надрусано от тях Сложили ѝ наркотик в питието и се възползвали от нея
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори