×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Майка зове Община Бургас: Мрак превзе Борисовата градинка, сложете лампи на децата (ВИДЕО)


Майка зове Община Бургас: Мрак превзе Борисовата градинка, сложете лампи на децата (ВИДЕО)
11 август, малко след 21 часа, пет деца се гонят в най-забавната част на площадката, а майките им се молят да не се ударят в тъмното
12 Август 2020, Сряда, 21:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Няколко отдалечени лампи само ни бодат очите, пише ни Петя Георгиева

Освен че непрекъснато тъне в мръсотия, от доста време мрак е превзел Борисовата градинка в Бургас, а вечер децата не се виждат едно друго в най-забавния участък от площадката. За това алармира Петя Георгиева, която всеки ден посещава парка с дъщеричката си.

"Това е едно от любимите места на децата ни и лятото играем тук до късно, но всеки път, когато малките се качат на т.нар. гърбица, ми се изправя косата да не се блъснат, да не се ударят, да не се спънат. Няколко пъти сме губили играчки тук и не сме ги намирали заради тъмнината. Искрено се надявам след сигнала ми до Вас да бъде сложено адекватно осветление, а не няколко отдалечени лампи, които не осветяват участъка и само ни бодат очите", пише Петя в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
29
Коментара
Емел МАХМУД Ограничават още един участък на АМ "Тракия" Ограничават още един участък на АМ "Тракия" 22/06/2026, Понеделник 15:20 1
Денис ЕПИТРОПОВ Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив 22/06/2026, Понеделник 14:10 1
29
Коментара по темата
29.
Гражданин
16.08.2020 23:42:10
0
0
Възраждане тъне в мръсотия, не само в мрак!Около детската градина, Златното ключе е като сметище, същото е положението и на игрището до градината!Никой не пази, никой не чисти!Не е виновна само общината, а всички селяни, които дойдоха да живеят по градовете и не пазят.Чак ме е гнус като минавам!Никакво възпитание, никаква култура!
28.
Ламби
13.08.2020 16:51:37
0
0
СЛОЖЕТЕ лампи на децата! Веднага! Неграмотници...
27.
Я трай
13.08.2020 11:47:12
2
3
Като искаш да ти свети купи си миньорска каска лельо!
26.
Друга майка
13.08.2020 10:46:55
4
6
До 25
Ма ти нормална ли си, ма...Задръстена леличко...В лятно време детето да си ляга в 8, когато слънцето свети още... Децата са на летен режим и си играят до късно вечер, защото през деня е адската жега и не могат да бъдат по градинките...Ай тез социалистически лозунги у вас...ти си лягай в осем ....Егати задръстената моралистка
25.
Майка
13.08.2020 09:05:21
6
7
Аз да попитам загрижената майка,Петя. Г-жо. какво правите вие навън с детето си, когато в 20 часът трябва да е в леглото? Стъмва се след 21 и 30, следователно вие сте след това време навън. Това прави ли ви отговорен родител? Според мен не. Вие сте просто поредната лигла, която се чуди какво да прави по цял ден и всичко и пречи.
24.
.
13.08.2020 08:32:37
0
3
Осветлението в Бургас се поддържа от ямболска фирма..., докато дойдат до Бургас....ако им платят....., Някой да забеляззва, 220V въздушни линии между стълбовете. А ако се протрие проводник от вятъра... В Бургас хич ги няма ветровете.
23.
Иван
13.08.2020 08:32:13
4
3
До 19
Отглеждате несретници, пияници и гамени... затова край вашите домове се оформят такива кътове.
Край моят дом има спортно игрище и библиотека, защото отглеждаме образовани хора, които се грижат за здавето си.
Между другото чуйте в клипа, 31 секунда, как децата ви крещят "ша та шибна", после се питате защо около вас светът е шибан.
22.
777
13.08.2020 08:29:05
0
4
И в парка в к-с Изгрев е мрак. Явно общината пести от осветлението.
21.
Taro
13.08.2020 08:24:16
0
0
Ima rejim na toka nemojentaka vsichkonda sveti
20.
Смешко
13.08.2020 07:31:51
1
7
Цялото Възраждане е кенеф. В Лазур всичко си е наред с осветлението.
19.
До 8
13.08.2020 06:37:45
3
6
Маринооов, Маринов. Последният и единствен ремонт на Борисовата градинка за последните 35 години се извърши по времето на Йоанката драги...С последната власт, единствено се постави един кучкарник там, спряха се чешмичките и се оформи един кът за несретници, пияници и местни гамени....
18.
Не е лесно
13.08.2020 01:27:54
5
11
А какво правят деца по това време навън?
17.
Разновач на справедливост
13.08.2020 01:11:52
2
2
Дано не ги оправят, че ми е супер кеф да си пускам песа без каиш да си прай кот си иска и после ич ни ма ебе ако напрай някоя друга мизерия.
16.
Абе ей майки лайки
12.08.2020 22:57:23
7
13
Като сигнализирате за осветлението, да ви питаме нещо по-важно, а, може ли?
Защо не сигнализирате за тумбите 13-14-15 годишни хлапаци, които се друсат като невидяли, а миризмата от марихуаната се усеща чак от "младежкият дом"? Колко пъти повикахте полиция или сигнализирахте медии за проблема?
Или може би и ваще деца са, някои от тези напушените?
По важно е да обърнете внимание на осветлението, за да е виновна общината, държавата или звездите, а може и планетите.
15.
Тёмная ночь
12.08.2020 22:55:19
0
12
Бургас е най-томният град на планетата. Даже и там където има лампи, едвам мъждукат. Изключение са няколко места, които са с модерно осветление като малката Арена, на другите места е като в gЪz@ на кучето
14.
Аз
12.08.2020 22:34:21
0
15
То цялата "Княз Борис" е тъмна и осрана от кучета. Вечер се прибираме с фенерчета. Крайно време е общината да си размърдат.....
13.
Kiril Petkov
12.08.2020 22:31:48
0
11
Батенца лично видях бандата наркомани която бръмчи във Възраждане как отида и изключиха бушона за осветлението за да могат да си целят вените и да пушат друсаният чай и да им капят лигите по цяла вечер и да незнаят какво се случва около тях ...

Вместо да пишете на флагман за такива неща първо звъннете на общината да подадете сигнал след като се уверите че тея където вдигат телефона са олигофрени подавате сигнал и до 112 и до два дена тока тръгва
12.
MiM
12.08.2020 22:29:22
0
12
Тази градинка е пълен леш, чисти се излючително рядко, избягвам да я посещавам с детето си. Имаше едно свясно приложение /Civi/ за подаване на сигнали до властите, но тиквун и него затри.
11.
Малинка какинка
12.08.2020 22:13:07
2
4
Дано няма ток, че къде ще си разхождам Питбула?
10.
петя до 6
12.08.2020 21:50:17
5
4
това са малки деца господин професоре явно си мазен хейтър ама поне гледай малко тъпчо
9.
aib
12.08.2020 21:49:07
2
4
А какво ще кажете за дворовете на училищата :))) Заповядайте в двора на 3то по големина училище в града-ОУ Антон Страшимиров. Наясно съм, че европректите са важни, а също и кръпките по улиците, ама все пак е добре децата да имат възможмост да учат и да се прибират в безопасни условия, нали?
8.
Маринов
12.08.2020 21:42:13
10
4
Сега е добре. При Йоанката къв мрак беше.
7.
Николов
12.08.2020 21:41:42
2
14
То това е политика на кмета- смени всички лампи с лед такива- да са икономични. И накрая бургас няма улично осветление, а амбиентно осветление. Бургас е най-тъмния град в страната.
6.
Ах майко майко
12.08.2020 21:41:00
8
17
Скъпа загрижена госпожа,майка,будна гражданко....вашите деца не искат светлина....те чупят,рушат ,блъскат всичко ново....а и на тъмно могат да си пушат тревичка и цигарки....всеки обвинява държавата, града,кмета...не че не са за трепане ама не по малко виновни са родителите,които не са възпитали децата а ги оставят на телевизора и на телефоните от малки!!!!!!!
5.
1234
12.08.2020 21:40:54
5
4
тва деца ли са ма
4.
Bgman
12.08.2020 21:37:29
4
13
Да ви имам проблемите мрак обзе държаватата, вие за една градинка рИвте...
3.
Бургас
12.08.2020 21:34:00
0
7
А до военна болница е ден, направо слънцето изгрява вечер!!!
2.
Бургазлия
12.08.2020 21:18:46
3
8
Срамота,Господ да пази децата,майките аз ще ги пазя.Шегувам се ,не само в Борисовата ,а и на много други места е темата индия,предпоставка за всякакви инциденти.Кмете ,обърни малко внимание на осветлението в града,айде лека.
1.
Кьосев
12.08.2020 21:10:44
3
6
15 години нямахме улично осветление в района на НОИ-Не е толкова страшно!)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Равносметката за 10-ти клас показва, че техническите и транспортните училища масово потъват в класацията Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Твърди се, че риалити звездата е сближил отношенията си с млада моделка, а русокосата красавица научила за предателството от трети лица Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив Водачът е настанен в болница с наранявания, след като се блъсна в мантинела с близо 3 промила алкохол Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино По време на срещата са били обсъдени всички актуални обстоятелства около издадените заповеди от страна на кмета на Варна Благомир Коцев От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас Докато мрежата гърми срещу калмари за 14 евро и сладолед за 8 евро, готвачите нахраниха без пари верните си фенове Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Дипломатът и политик си отиде на 82 години Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Зрелостниците от трите местни училища получиха своите дипломи за средно образование в препълнения салон на читалището Край на шоуто! Ивелин Михайлов май закрива и „Величие“ след Историческия парк Край на шоуто! Ивелин Михайлов май закрива и „Величие“ след Историческия парк Орязаната държавна субсидияпринуди партията да се свие до минимум, за да спаси оставащите хиляди евро ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори