Васил Найденов триумфира в Bedroom beach
За трета поредна година, Васил Найденов изнесе бутиков спектакъл на морския бряг. На 11 август, точно в полунощ, най-обичаният български певец излезе на сцената на Bedroom beach, за да изпълни своите незабравими хитове. Това бе първата голяма изява на звездата, след няколко месечна пауза.
Още в самото начало на своя концерт, той не скри вълнението си, че отново е пред публика: „Господи понякога искам да виждам само вас, защото само с вас се чувствам жив! Аз наистина ви обичам, защото в това трудно време сте пропътували стотици километри, за да пеете с мен...Защото старата любов ръжда не хваща. Обичайте се и вие, не изпускайте своя влак, не изпускайте любовта. Гонете я! Бъдете високо - заслужава си!
Шоуто продължи над 2 часа и включваше най-големите шлагери на звездата. Заедно с Васил Найденов на сцената бяха едни от най-талантливите български музиканти, с които буквално взривиха публиката. Тя от своя страна засвидетелства любовта си към изпълнителя, като го извика цели 6 пъти на бис. Изненадващо певецът обяви, че посвещава този концерт на легендарната Леа Иванова и благодари на публиката затова, че слуша и подкрепя българската музика.
Кулминацията на вечерта бе изпълнението на песента „Стари мой приятелю“, която певеца изпълнява в дует с Лили Иванова. С насълзени очи Васил Найденов се раздели с публиката, а за финал я помоли, никога да не забравя думите му: "Най хубавото нещо е човек да може да обича, защото това ражда живота."




Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана
Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана
11/07/2026, Събота 18:30
0
Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата
11/07/2026, Събота 18:00
1
Ирония на съдбата: Млад шофьор се уплаши от камера за скорост, закова спирачки и обърна колата си по таван!
Тези симптоми издават опасната перфорация на червото, с която се бореше Бони Тайлър
Подводният свят на Черно море: Потънали кораби, рифове и рискове за начинаещите
Изкуството среща вкуса: Билет за постановката „Мръсното копеле“ в Бургас ви води на петзвездна вечеря под звездите
Мързеливи тиквички по турски: Гениалният летен хит, който заменя пицата и баницата
Слави Трифонов: Вместо един Румен Радев, получихме двама – единият за пред България, другият за ЕС
МВР спря гонки с коли, двама са арестувани
Решението за процес срещу обвинения в убийството на Чарли Кърк се отлага за септември
ООН: Май и юни са най-тежките месеци за цивилните в Украйна от началото на войната
Пиян софиянец с 1,59 промила се заби в ТИР край Симитли (СНИМКА)

ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА НИ РАДВА С КОНЦЕРТИТЕ СИ.....!!!!!!!!!