Поморие ще бъде домакин на няколко атлетически събития през лятото
Кметът на община Поморие Иван Алексиев ще участва в едно от бяганията
Поморие ще бъде домакин на няколко атлетически събития през това лято.
Семинар и занимание по „Детска атлетика“ ще се проведе на 21 август (петък) на стадион „Поморие“. В тази проява се очакват да участват деца от града на възраст от 6 до 12 години.
Следващия ден - 22 август ще раздават стартовите пакети за второто издание на „Поморие рън“ с дистанции 2020 м и 10.25 км с уникално трасе между Поморийското езеро и Черно море.
Състезанието „Поморие рън“ е с начало 10:00 на 23 август (неделя), като в него се очакват най-добрите български бегачи на дълги разстояния, както и десетки любители. Записването на състезанието продължава на www.runbulgar.com
Кметът на община Поморие Иван Алексиев също традиционно ще участва в бягането. През 2019-а година г-н Алексиев пробяга дистанцията от 10.25 км, а после награди и най-добрите атлетки при жените.
Общото събрание на Българска федерация лека атлетика също ще бъде в Поморие на 3 септември, с представители от над 60 клуба от цялата страна.
Астролозите посочиха 5 идеални двойки според зодията
Таксиметров шофьор обижда момиче на „овцо“ и „селянка“
„Върви, народе възродени“ и „Бангаранга“ прозвучаха в Япония за 24 май (ВИДЕО)
Още три звезди от Висшата лига ще играят на "Лазур" в "Мача на Надеждата"
Желирана торта с ягоди: става бързо, а изглежда като от най-добрата сладкарница
Вашингтон и Техеран продължават преговорите, блокадата в Ормузкия проток остава
Александър Везенков и Олимпиакос триумфираха с титлата в Евролигата
Двама задържани в Благоевград: Как се е стигнало до фаталния инцидент с падналите младежи
Връчиха Наградите „Аскеер”
Внимание, шофьори: възможни затруднения с винетки и маршрутни карти
Виждали ли сте я? Полицията издирва изчезнала жена
Tермометърът скача до 27 градуса днес
