Пристигащите от Обединените арабски емирства могат да влизат в България без PCR тест
PCR тест не се изисква и за лица, пристигащи у нас от държави-членки на ЕС, Обединено кралство Великобритания и Северна Ирландия
От днес, 11 август, лицата, пристигащи от Обединените арабски емирства, могат да влизат в България, без да представят документ, показващ отрицателен резултат от PCR тест.
PCR тест не се изисква и за лица, пристигащи у нас от държави-членки на ЕС, Обединено кралство Великобритания и Северна Ирландия, страни по Шенгенското споразумение, както и от Австралия, Канада, Грузия, Япония, Нова Зеландия, Руанда, Република Корея, Тайланд, Тунис, Уругвай и Украйна. Те не подлежат и на 14-дневна карантина.
Това нарежда министърът на здравеопазването проф. Костадин Ангелов с издадената днес Заповед № РД-01-459/11.08.2020 г.
Нова версия за ужаса край Ахелой: младежите сами скочили в морето
Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела
Епохата „Румен Христов“ в СДС приключи: Сините сменят лидера си
Робърт де Ниро много влюбен на 82
Грандиозен скандал в Бургас: Футболен мач се превърна в бойно поле (ВИДЕО 18+)
Министър Илин Димитров даде начало на Съвета за реформи в туризма
Ученик улови 158 от опасните риби балон
Настоящата гореща вълна е само "репетиция"
Завършва един от ремонтите на "Тракия"
Почина легендата на руския спорт Артур Дмитриев
Къща на зловещ убиец се продава на промоция
Промени в движението по "Тракия" заради жегите
