Слави търси новата Крисия
Бъдещият наследник на Крисия трябва да е до 14-годишна възраст. За да спечели журито, той трябва да покаже впечатляващ талант в дадена област
Новата Крисия иде. Детето чудо, което се превърна в звезда с помощта на Слави Трифонов и екипа му, ще има своя наследник съвсем скоро. От екипа на Дългия обявиха, че търсят талантлив малчуган в най-новия им проект “Дете чудо”. Победителят ще стане част от програмата на 7/8 тв.
Бъдещият наследник на Крисия трябва да е до 14-годишна възраст. За да спечели журито, той трябва да покаже впечатляващ талант в дадена област. Няма ограничения в това, с което да се представят малките кандидати, условието е само изявата им да бъде силно въздействаща. От екипа на Слави вече официално обявиха, че набирането на кандидатите е започнало.
Безспорно съдбата на новата малка звезда ще е подобна на тази на Крисия, която стана известна покрай подобен проект на Дългия. Девойката се появи в “Шоуто на Слави” през 2014 година, когато бе едва 10-годишна. Последва година на завидна слава. Няколко седмици след края на кастинга малката Крисия изпя “Моя страна, моя България” и българския химн на стадион “Васил Левски” в осминафиналната среща между отборите на “Лудогорец” и “Валенсия”.
През 2015 г. участва на престижния конкурс “Детская Новая волна” в Крим, където зае второ място с 97 точки, а заедно с дуото пианисти Хасан и Ибрахим заеха отново второ място на детската “Евровизия” през същата година. Към днешна дата Крисия записва самостоятелни песни. Тя се премести да учи и живее в София, където дели квартира с по-голямата си сестра, пише “България днес”.
Наред с Крисия покрай Слави се прочу и забавният малчуган г-н Андреев. Симпатичният Димитър порасна пред очите на зрителите, след като години наред разказваше кратките си забавни истории във вечерното шоу. Момчето все още е чест гост в новата телевизия на Трифонов.
Пробив в Coldcard отвори биткойн портфейли за хакери, щетите достигат 86 млн. долара
Куба потъна в мрак
17-годишен с екстази, кокаин и амфетамин задържан в Слънчев бряг
Кървав атентат пред полицейски участък в Пакистан: 14 загинали, талибаните поеха отговорност
Тежък сблъсък между ТИР и микробус край Пловдив, пожарникари вадиха заклещен шофьор
Гърция глобява и бавните шофьори с 30 евро
Тръмп спря мащабен удар по Иран, преговорите започват днес
Трагедия в Слънчев бряг: 70-годишен се удави
Арестуваха пиян украинец след катастрофа в Поморие, румънец спипан с Lamborghini в Бургас
Задържаха пловдивчанка за кражба на чанта с 200 евро от гъркиня в Поморие
Мъж откри огън по мобилизационен екип в Одеса, четирима са ранени
Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години
