Мария: Изморих се, давам път на новите певици
Моето място няма кой да го заеме, защото аз съм си го заслужила, и ще си остане така, казва фолкпевицата
Отказалата се от сцената Мария заяви в интервю за вестник „24 часа“, че мястото й в музиката няма кой да заеме, а тя е постигнала максимумът в кариерата си и сега е време да се посвети на семейството. От 20 години пее и смята, че на своите 38 години трябва да го „дава по-кротко“.
"Моето място няма кой да го заеме, защото аз съм си го заслужила, и ще си остане така. Смятам просто, че съм от дамите в шоубизнеса - пак ще си остана в тези среди, ще съм в тази гилдия, но няма да съм толкова фронт, толкова отпред“, казва миньончето. „И сякаш ми се иска сега по-спокойно в нощите да присъствам до дъщеря си... Да бъда със семейството си. Ей такива неща ми се искат. Решението е взето комплексно. Изморих се от цялото това нещо! Аз няма какво да доказвам повече. Направила съм и нещата, които не могат да се правят в този жанр. Оттук нататък смятам, че ми се иска да правя други неща. Започнах серия реклами на парфюми и козметика, антиейдж серии (против стареене на кожата - б.р.). Хората искат да знаят какво правим, какво ползваме, как живеем. Това, което за нас е окей, и за тях да бъде окей“, обяснява бъдещите си планове певицата. Мария е категорична, че младите предпочитат други изпълнители:
„Аз съм певица на цели две поколения. Знаеш ли колко е интересно и странно, когато ми напишат някой път - чух песните ви от моите родители, израснал съм с тях. Има нови певици, които говорят техния език - на новите поколения, владеят езика на тялото на сцената. Има голяма разлика в поколенията. Имахме по-различни начини на изразяване. Гледам. Осъзнавам. Разбирам. Не се вписвам в тяхната обстановка. Е, време е за мемоари“.
Георги Маджаров влезе в ролята на председател на Народното събрание
Шампион и грегар: Как "Погацар" стана най-великият помагач в спорта
20-годишен пиян зад волана превърна паркинг в лунапарк с "блъскащи се колички"
Мъж се пребори с акула в плитчините на океана и спаси годеницата си
Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари
Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино
Нелепа трагедия отне живота на 35-годишна майка и бизнес дама
Шампион по силов трибой се удави в Майорка, в последния си миг геройски спаси любимата си
Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота
TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България
Филип Буков, първото куче робот, звездите от „Един грам живот“ и още над 100 популярни лица идват на Teen Boom Fest
София търси нов главен архитект след половин година с временни назначения

Не мога, не издържам!