Герой! Този млад мъж спаси 5 души на плаж "Силистар"
Младият спасител сподели, че късметът е бил с тях и благодарение на бързата намеса и на двамата не се е стигнало до летален край
Пет човека спаси от удавяне Симеон Петров, съобщава presstv.bg. На 24 юли 23-годишния спасител бил на пост на черноморския бряг Силистар, когато забелязал, че в неохраняемата зона на плажа семейство започва да се дави. Хвърлил се в бурните води на морето. Към него се присъединил и сърфист, благодарение, на който успели с дружни усилия да извадят давещото се семейство.
Младият спасител сподели, че късметът е бил с тях и благодарение на бързата намеса и на двамата не се е стигнало до летален край. Симеон е за първа година спасител и споделя, че е открил призванието си. Обича работата си и това да помага на хората.
Финансовото напрежение отслабва: 3 зодии отварят нова страница през септември
Панелките и ЕПК блоквоете отварят нова ниша за имотния пазар
Гърция с 4,9 млн. туристи през юни, но всеки харчи по-малко
Поредно отлично представяне в Македония за Яхт клуб Черноморец Бургас и България
Света Анастасия се превръща в „Остров на хвърчилата“ на 28 август
Николай Димитров: В Несебър обновяване образователната инфраструктура и създаваме по-добри условия за децата
Детска градина от бъдещето: новият корпус на „Ален мак“ в Сарафово ще бъде с интелигентно управление в реално време
23-годишен посече баща си с брадва в Берковица, мъжът е в болница
Небето се отвори над София: Градушка като орех, потопени улици и десетки паднали дървета
Трима българи срещу над 20 грузинци: Масов бой избухна край Кавала
Първият учебен ден поскъпна с до 40%: Трябват поне 300 евро за един ученик
Касова бележка от Гърция подпали мрежата: 78,30 евро за морска вечеря с огромни порции

Защо се правят на моджахидини тези младежи, никога няма да разбера. Като излезе мода да си бръснат и татуират задниците, какво ще правят не ми се мисли.
Дано и спасеното семейство го оцени.