Кирил Радев: Христо Иванов е знаел какво ще му каже Ламбовски за Маджо
Затова съпредседателят на „Демократична България“ избягва този разговор, обясни битият протестър
Христо Иванов е знаел какво ще му каже Ламбовски за Маджо и затова се опитва да избегне разговора с него. Това каза в интервю за „Здравей, България“ по Нова телевизия протестърът Кирил Радев, който бе сред битите на националната конференция на ГЕРБ.
„Не очаквах по време на предаването на Христо Иванов на живо Маджо да бъде споменат. Ако някой ми е приятен, аз няма да говоря с него. Ако разговорът не е зад пред камерата, ще му кажа“, коментира Радев.
По време на излъчване на живо във Фейсбук на лидера на „Да, България“ от протестите на „Орлов мост“ бившия депутат от НДСВ Димитър Ламбовски споменава името на бизнесмена Младен Михалев – Маджо и това разбуни духовете в социалните мрежи.
„Я ме щракни, защото като станеш премиер, дет се вика, да не ни забрави. Значи, изключил съм си телефона, защото тоя се е обадил на Маджо“, казва Ламбовски. След това Христо Иванов предупреждава: Чакай сега, че правим лайф.
„Непрекъснато ходят хора при Христо Иванов. Всеки може да каже каквото си пожелае. Това е целенасочена атака срещу него. Те все повече ще го нападат. Това означава, че сме на прав път. Явно е, че сме неудобни“, коментира Александра Стеркова.
„Не искам да съм краен. Моята цел е да насърчавам независимото и критично мислене. Наблюдавайте невербалното поведение на всички участници! Запознайте се с това, което казва Иванов и сам ще стигнете до истината“, каза пък Кирил Радев.
„Желанието ми е да мога да отразявам протестите. Това го правя с моята камера. Получих множество удари по време на конференцията на ГЕРБ, за което имам медицинско свидетелство“, добави той.
Интерпол има нов председател-французинът Люка Филип
Домът на писателя в Бургас оживява с театрално-поетичен спектакъл на студенти от ТK„Любен Гройс“
Гръцкият модел, задържан с д-р Хасърджиев, освободен срещу гаранция от 3000 лв.
Пустиннa буря: най-важното преди Гран при на Катар във Формула 1
Тайната да живееш до 100 години на Дик Ван Дайк
Съдът реши: Коцето прибира 100 000 лева от МВР
Започна проверка за „плезещия се“ полицай от протеста срещу бюджета
Италия задължава всички скиори да носят каски
Ето го и българинът, който е национален герой в четири държави
Национален форум обединява в Бургаския държавен университет педагогически специалисти от цялата страна
Национален рибен фест „акостира“ в КТК „Ченгене скеле“ тази неделя

министър на просветата. Ще се грижи за джендър обучението. Ще отговаря за гей парадите, ще се грижи за третия пол, ще овладее прокуратурата, ще смени конституцията. Христо е честен, неподкупен и безкористен човек.