208 оздравели от коронавирус, а 116 са новите заразени
12 са починали през последното денонощие
116 са новите регистрирани случаи на заразени с коронавирус у нас през последното денонощие при направени 3667 PCR теста, сочат данни на Единния информационен портал.
За последните 24 часа от заболяването са починали 12 души, 208 пациенти са оздравели, съобщава Нова телевизия.
Общо излекуваните у нас са 7980 от 13 512 заразени, а починалите от началото на пандемията са 459 души.
Най-много нови заразени има в София – 19, Варна – 15, Пловдив и Добрич – по 12, Благоевград – 11, Добрич и Стара Загора – по 9.
С положителните проби за коронавирус в област Бургас са трима, Велико Търново – 2, Враца – 6, Кюстендил – 2, Ловеч – 3, Пазарджик – 7, Перник – 1, Разград – 3, Русе – 4, Сливен – 4 и Хасково – 3.
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама

Твоят житейски опит какво ме интересува? Имахора системно с ниско или с високо кръвно. Ако си забелязал промен, например задържане на вода. Информирай личният си лекар за този нов симптом. Той не е ясновидец, че да знае още докато си вкъщи че задържаш вода.
Нищо нередно не е имало. Нямали сте симптоми не е търсил болест. Имали сте, търсел е. Последното нещо което искаш е да диагностицира "високо кръвно" без да си симтпмична.
И без това останаха малко в България!
И с това отношение ще ги мотивирате да стават все по-малко...
Колкото до излекувани/оздравели, функционално са едно и също до разработването на лек(арство). Така че не виждам каква драма има там.
Въпроси много - адекватни отговори няма...