208 оздравели от коронавирус, а 116 са новите заразени
12 са починали през последното денонощие
116 са новите регистрирани случаи на заразени с коронавирус у нас през последното денонощие при направени 3667 PCR теста, сочат данни на Единния информационен портал.
За последните 24 часа от заболяването са починали 12 души, 208 пациенти са оздравели, съобщава Нова телевизия.
Общо излекуваните у нас са 7980 от 13 512 заразени, а починалите от началото на пандемията са 459 души.
Най-много нови заразени има в София – 19, Варна – 15, Пловдив и Добрич – по 12, Благоевград – 11, Добрич и Стара Загора – по 9.
С положителните проби за коронавирус в област Бургас са трима, Велико Търново – 2, Враца – 6, Кюстендил – 2, Ловеч – 3, Пазарджик – 7, Перник – 1, Разград – 3, Русе – 4, Сливен – 4 и Хасково – 3.
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките

Твоят житейски опит какво ме интересува? Имахора системно с ниско или с високо кръвно. Ако си забелязал промен, например задържане на вода. Информирай личният си лекар за този нов симптом. Той не е ясновидец, че да знае още докато си вкъщи че задържаш вода.
Нищо нередно не е имало. Нямали сте симптоми не е търсил болест. Имали сте, търсел е. Последното нещо което искаш е да диагностицира "високо кръвно" без да си симтпмична.
И без това останаха малко в България!
И с това отношение ще ги мотивирате да стават все по-малко...
Колкото до излекувани/оздравели, функционално са едно и също до разработването на лек(арство). Така че не виждам каква драма има там.
Въпроси много - адекватни отговори няма...