208 оздравели от коронавирус, а 116 са новите заразени
12 са починали през последното денонощие
116 са новите регистрирани случаи на заразени с коронавирус у нас през последното денонощие при направени 3667 PCR теста, сочат данни на Единния информационен портал.
За последните 24 часа от заболяването са починали 12 души, 208 пациенти са оздравели, съобщава Нова телевизия.
Общо излекуваните у нас са 7980 от 13 512 заразени, а починалите от началото на пандемията са 459 души.
Най-много нови заразени има в София – 19, Варна – 15, Пловдив и Добрич – по 12, Благоевград – 11, Добрич и Стара Загора – по 9.
С положителните проби за коронавирус в област Бургас са трима, Велико Търново – 2, Враца – 6, Кюстендил – 2, Ловеч – 3, Пазарджик – 7, Перник – 1, Разград – 3, Русе – 4, Сливен – 4 и Хасково – 3.
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето

Твоят житейски опит какво ме интересува? Имахора системно с ниско или с високо кръвно. Ако си забелязал промен, например задържане на вода. Информирай личният си лекар за този нов симптом. Той не е ясновидец, че да знае още докато си вкъщи че задържаш вода.
Нищо нередно не е имало. Нямали сте симптоми не е търсил болест. Имали сте, търсел е. Последното нещо което искаш е да диагностицира "високо кръвно" без да си симтпмична.
И без това останаха малко в България!
И с това отношение ще ги мотивирате да стават все по-малко...
Колкото до излекувани/оздравели, функционално са едно и също до разработването на лек(арство). Така че не виждам каква драма има там.
Въпроси много - адекватни отговори няма...