208 оздравели от коронавирус, а 116 са новите заразени
12 са починали през последното денонощие
116 са новите регистрирани случаи на заразени с коронавирус у нас през последното денонощие при направени 3667 PCR теста, сочат данни на Единния информационен портал.
За последните 24 часа от заболяването са починали 12 души, 208 пациенти са оздравели, съобщава Нова телевизия.
Общо излекуваните у нас са 7980 от 13 512 заразени, а починалите от началото на пандемията са 459 души.
Най-много нови заразени има в София – 19, Варна – 15, Пловдив и Добрич – по 12, Благоевград – 11, Добрич и Стара Загора – по 9.
С положителните проби за коронавирус в област Бургас са трима, Велико Търново – 2, Враца – 6, Кюстендил – 2, Ловеч – 3, Пазарджик – 7, Перник – 1, Разград – 3, Русе – 4, Сливен – 4 и Хасково – 3.
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С

Твоят житейски опит какво ме интересува? Имахора системно с ниско или с високо кръвно. Ако си забелязал промен, например задържане на вода. Информирай личният си лекар за този нов симптом. Той не е ясновидец, че да знае още докато си вкъщи че задържаш вода.
Нищо нередно не е имало. Нямали сте симптоми не е търсил болест. Имали сте, търсел е. Последното нещо което искаш е да диагностицира "високо кръвно" без да си симтпмична.
И без това останаха малко в България!
И с това отношение ще ги мотивирате да стават все по-малко...
Колкото до излекувани/оздравели, функционално са едно и също до разработването на лек(арство). Така че не виждам каква драма има там.
Въпроси много - адекватни отговори няма...