×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Сутрешно слънце и следобедни дъждове днес, петък 5 юни
  • Започва описът на щетите след наводнението в котленското село Тича
  • Пороен дъжд падна във Великотърновско, наводни Прохода на Републиката
  • Зеленски предложи среща с Путин в открито писмо до него
  • Премиерът Румен Радев е на посещение в Черна гора
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вицепрезидентът Илияна Йотова се срещна с кмета на Созопол Тихомир Янакиев


Вицепрезидентът Илияна Йотова се срещна с кмета на Созопол Тихомир Янакиев
Градоначалникът подари на вицепрезидента книгата - колекция на Лувър и Български музеи „По стъпките на археолозите. Аполония Понтийска“
10 Август 2020, Понеделник, 20:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Тя гостува в морския град днес, а с градоначалника обсъдиха актуални въпроси за развитието на Созопол.

Кметът на община Созопол Тихомир Янакиев проведе среща с вицепрезидента на Република България Илияна Йотова. Вицепрезидентът гостува в морския град днес, а с градоначалника обсъдиха актуални въпроси за развитието на Созопол.

Като представител на президентската институция Илияна Йотова се интересува от туристическия сезон в настоящата трудна година и ефекта, който коронавирусът предизвиква върху бизнеса в общината. 

В разговора бе засегната и темата за културната програма на града. Вицепрезидентът е патрон на ежегодно провеждания в Созопол Международен младежки фестивал на изкуствата „Музите“, в който участват деца и младежи от цял свят, както и представители на българските общности в чужбина. За жалост тазгодишното издание на фестивала бе отменено от организаторите поради епидемичната обстановка.

На срещата между градоначалника и Илияна Йотова се акцентира и върху факта, че Общинската администрация, заедно с Общински съвет и с помощта на жителите, работят в синхрон за по-доброто бъдеще на Созопол. 
Илияна Йотова бе изключително трогната от книгата - колекция на Лувър и Български музеи „По стъпките на археолозите. Аполония Понтийска“, която кметът й подари, а за финал на срещата вицепрезидентът отправи своето послание в почетната книга на Общината.




В категории: Созопол


4
Коментара
Флагман.БГ Поздравителни адреси до Флагман.бг Поздравителни адреси до Флагман.бг 05/06/2026, Петък 19:00 0
Светлозария КИДЕРОВА Топ 10 най-добри мъжки арабски парфюми Топ 10 най-добри мъжки арабски парфюми 05/06/2026, Петък 17:49 5
4
Коментара по темата
4.
Българка
10.08.2020 22:40:08
5
11
Близо до хората и проблемите на града. Личен пример не само с инициативи, но и с лично участие в подобряване състянието на Созопол. Изключително важно - въвеждане на ред и финансова дисциплина. Смелост, решителност, отстояване на позиции. В политиката, за доброто на България, трябва и морал! А г-н Янакиев може да бъде пример!
3.
Сив кардинал
10.08.2020 22:19:22
1
0
Какъв е стилът му?
2.
Българка
10.08.2020 21:58:54
4
12
Г-н Тихомир Янакиев е един достоен, умен, уравновесен българин, всеотдаен в работата си, креативен и отговорен! Одобрявам неговия управленски стил. Пожелавам му успех!
1.
Вв
10.08.2020 20:14:32
10
14
Дъртия миндил комунистически най- сетне излезе от дупката да отчете дейност. Гадния военен обединител и без това за нищо не става. Тия двама дерибеи само чакат на готово. Заплатка , туй онуй...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
15 години Флагман.бг – от амбициозен бургаски проект до водеща новинарска медия в България (ГАЛЕРИЯ) 15 години Флагман.бг – от амбициозен бургаски проект до водеща новинарска медия в България (ГАЛЕРИЯ) Сайтът се развива с темповете, наложени от агресивната и динамична среда - ъпдейти на Google, хакерски атаки, конкуренцията в медийния сегмент, в който се включиха и социалните платформи, разполагащи с огромен финансов и IT ресурс Нургюл Салимова би Нарва, но остана на косъм от среброто на Европейското по шахмат Нургюл Салимова би Нарва, но остана на косъм от среброто на Европейското по шахмат Т.нар. „Швейцарска система“ я лиши от медал ВМС на САЩ задържаха супертанкер с ирански петрол в Индийския океан ВМС на САЩ задържаха супертанкер с ирански петрол в Индийския океан Напрежението в региона продължава да е критично Поздравителни адреси до Флагман.бг Поздравителни адреси до Флагман.бг Най-голямата медия в Югоизточна България навърши 15 години от своето създаване Тобиас Замет преди концерта на Avantasia в София: Забравяме за политиката и лошите новини за 150 минути Тобиас Замет преди концерта на Avantasia в София: Забравяме за политиката и лошите новини за 150 минути Визитата им у нас е част от голямото им европейско турне Бургас може да стане логистичният мост между Европа и Азия Бургас може да стане логистичният мост между Европа и Азия Кристиан Хиршман от Azurite Europe вижда града като бъдещ товарен център за връзка с Централна Азия през Черно море Чудо в МБАЛ „Сърце и Мозък“ след тежка катастрофа Чудо в МБАЛ „Сърце и Мозък“ след тежка катастрофа От „Молете се на Бог“ до „Върнаха ми детето“ – история за пътя от изкуствената кома до усмивките на щастието 210 млн. евро за авангардни научни изследвания от Европейския научноизследователски съвет 210 млн. евро за авангардни научни изследвания от Европейския научноизследователски съвет Средствата ще подкрепят учени и проекти с висок потенциал за пробив в ключови области на знанието Една от водещите компании за осветление в България откри нов шоурум в София Една от водещите компании за осветление в България откри нов шоурум в София Новият шоурум на Polaris Lighting в София е над 500 кв.м. и събира на едно място осветителни тела за дома, офиса, хотели, ресторанти, търговски и индустриални обекти Направи си сам: Как да сглобим велосипед от нулата? Направи си сам: Как да сглобим велосипед от нулата? Сглобяването на велосипед започва с правилен избор на рамка, съвместими компоненти, точни инструменти и внимателна финална настройка за безопасно каране
След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница Лидерите на ЕС единодушно определиха случилото се като пряка заплаха, произтичаща от продължаващите военни действия в близост до границите на блока Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Процедурата за свръхдефицит на ЕК е оценка за бюджетните „гимнастики“, изсмукването на бизнеса и съмнителните поръчки, обяви министър-председателят Кога ще свърши войната в Украйна Кога ще свърши войната в Украйна Добре познатият в бившата съветска република с геополитическите си прогнози мистик прогнозира още през есента прекратяване на бойните действия Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори