×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Рок вечер на острова този петък – Остава и П.И.Ф се качват на една сцена
  • Почина дългогодишният служител на МВР - Пловдив полк. Илия Тодоров
  • АПИ въвежда временна организация на движението по "Хемус" заради премахване на растителност
  • Тотален хаос на ГКПП Калотина : Най-малко час се чака за влизане в България
  • САЩ и Иран отново сядат да бистрят примирие
  • Тежка катастрофа край Пловдив: Шофьор остана заклещен в микробус след удар с камион
  • Тръмп разклати пазарите: Златото поскъпва, петролът се срива
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кирил Радев, човекът с въпросите, недоволен от отговорите: Христо, кажи си


10 Август 2020, Понеделник, 16:57 ч.
Автор: Флагман.бг

Ако на мястото на Иванов беше Борисов или Гешев, Мая Манолова, какво щеше да последва от същите тези хора? Става въпрос за различен стандарт. Когато някой е от нашите, ние го защитаваме, но когато е някой друг, ние сме първите, които палим фитила, констатира симпатизантът на "Демократична България"

 

 

Кирил Радев, който е част от протестиращите и се самоопределя като съмишленик на "Демократична България" зададе публично въпросите си към Христо Иванов след видеото за Маджо, направи видеоизявление във Фейсбук, за да обясни позицията си - защо не е доволен от отговорите на Христо Иванов по повод сценката на "Орлов мост" снощи. След острата му реакция и заключенията му, че Иванов очевидно се притеснява да проведе разговора с Ламбовски пред камера, но е готов да го проведе зад камера, протестиращият е бил засипан с критики от фенове на ДБ, разкрива самият той във видеото, озаглавено "Орлов мост, имаме проблем", пише Дарикнюз.

И продължава да задава въпроси към Христо Иванов. "Това, което се пропуска чисто фактологично, са няколко неща - първото нещо е това, че Христо Иванов бяга и не иска да чуе това, което ще му каже Ламбовски. Очевидно той знае какво ще му каже Ламбовски и знае кой е "тоя". Очевидно е проблем да води разговор с Ламбовски пред камера", прави заключението Радев. И разбива тезата, че Ламбовски е провокатор.

"Ако Ламбовски е бил провокатор или нежелан събеседник, то защо се случва втора сценка - на 14 минута и 20- та секунда от записа, Ламбовски за втори път отива при Христо Иванов и поисква втора снимка, а после казва "Ще имаш ли две минути" и Христо Иванов казва "Да, ще имам, нека да свършим". "Г-н Иванов защо се притеснява да предаде съдържанието на този разговор? По всяка вероятност е проведен такъв след записа, ако счита, че няма нищо притеснително. Защо този разговор може да се състои зад камера, но не пред камера?", продължава с въпросите Кирил Радев и допълва, че ще разбере, но поне Иванов да изтъкне една основателна причина, поради която желае въпросният разговор за някой, който се обадил на Маджо, да остане скрит.

Кирил Радев разказва и за последвалите нападки спрямо него и вкарването му в разни схеми, след като написа "Христо, кажи си, хората ще те разберат".

"Реакцията в мрежите, оставям настрана реакциите срещу мен, всякакви квалификации чух по мой адрес. Но това, което ме обезпокои, е това, че чух, че хора са се разпределили с други хора, защото са мои приятели, от един фейсбук статус. Някой, който никога не ме е виждал, се е разприятелил с някой друг, който е мой приятел, защото е мой приятел. Заради един конкертен статус", разкрива Кирил Радев.

"Ако на мястото на Иванов беше Борисов или Гешев, Мая Манолова, какво щеше да последва от същите тези хора? Става въпрос за различен стандарт. Когато някой е от нашите, ние го защитаваме, но когато е някой друг, ние сме първите, които палим фитила", констатира авторът на въпросите към Христо Иванов. "Имаме нужда от еднакъв стандарт. Законът, моралът, общественият критерий трябва да е еднакъв", категоричен е той и прави заключението, че развитието на страната винаги се спъва заради делението на "нашите" и "вашите".

Ето и какво написа още снощи Кирил Радев, с което именно си навлече гневните реакции на привържениците на Христо Иванов:

"След моите въпроси към Hristo Ivanov, той отговаря писмено на тях, а не с обичайните и любими лайфове, но не цитира мен, а цитира Christo Komarnitski, все едно въпросите са негови, а не мои, въпреки че съм цитиран там. Прави се на ударен. Надява се, че ако се прави, че ме няма, аз магически ще изчезна.

Прави се на ударен също, че не знае, кой е "тоя", който се е обаждал на Maджо, като Ламбовски очевидно препраща към конкретна известна на двамата събеседници личност "тоя", която е осъждана в предишен разговор, който не е бил пред камера.

Иванов прекъсва събеседника с пръст на устните, неколкократно "ШШШШ"-кане и репликата "Чакай сега, чакай, че праиме лайф. Не, не, чакай, чакай" и прави две крачки назад, докато се отскубне от събеседника физически.

Прекъснал го, защото не мислел, че "лайфове трябва да се превръщат в платформа за разпространение на подобни сюжети". Но след като го прекъснал и не го е чул, откъде знае, какъв е сюжета, който ще бъде разказан, след като дори не знае, кой е "тоя"?

Други случайни минувачи "споделят всякакви информации и разкрития", но точно това споделяне на Ламбовски по някакъв начин е нежелано от Иванов да се заснеме пред камера.

Събеседникът накрая се отдалечава и обещава "Ще ти кажа после."

С други думи Иванов може да коментира темата по-късно след като "изчака" и вече е коментирал поне веднъж тази тема за "тоя" с неговия събеседник, но не и пред камера. Радва се на компанията на неговия събеседник и си прави снимка за спомен с него, преди да стане премиер. Но остават въпроси като (1) какво каза събеседникът после и (2) кой е "тоя"?

Hristo, кажи си, хората ще те разберат.

КОЙ е ТОЯ

 


В категории: Политика


3
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Гърция глобява и бавните шофьори с 30 евро Гърция глобява и бавните шофьори с 30 евро 03/08/2026, Понеделник 10:00 0
Михаил ДИМИТРОВ До 36 градуса днес, пет области са под жълт код До 36 градуса днес, пет области са под жълт код 03/08/2026, Понеделник 06:40 0
3
Коментара по темата
3.
голям смях
10.08.2020 18:56:28
1
6
Кирчо Радев - симпатизант на ДБ! Той ли ви го каза, или вие ни будалкате?!
2.
Ха ха ха
10.08.2020 17:39:09
3
18
Вие да не помислихте, че Хр Иванов се е загрижил за вас. То е ясно, че е поредния, който иска да се докопа до властта. Само накрая да не му останат намокрените панталони на Росенец.
1.
Ето малко
10.08.2020 17:13:27
1
16
Една дузина взаимосвързани НПО-та застават плътно зад “реформите” на Христо Иванов, а медиите на подсъдими и обвиняеми олигарси – като Огнян Донев, Иво Прокопиев и Цветан Василев, както и овладените публицистични предавания на водещите български телевизии и радиостанции – бТВ, Нова БНТ, БНР и Дарик, започват активно да ги пропагандират. Всеки, дръзнал да изрази несъгласие и опасение, че т.нар. “съдебна реформа” може да доведе и до негативни последици, незабавно бива подложен на обвинителна кампания и нарочен, че обслужва интересите на “статуквото” в правосъдната система. Така, тихомълком и под знамето на “съдебната реформа”, Христо Иванов предлага поправката “Наглите”, заради която двама от групата за отвличания вече са поискали да бъдат предсрочно освободени от затвора. Но това далеч не са всички лобистки действия, с които Христо Иванов обслужва приятелски и олигархични кръгове. БХК и българският съдия в Страсбург БХК е организацията, която активно работи България да бъде “редовен” клиент на Европейския съд за правата на човека в Страсбург.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Тежък сблъсък между ТИР и микробус край Пловдив, пожарникари вадиха заклещен шофьор Тежък сблъсък между ТИР и микробус край Пловдив, пожарникари вадиха заклещен шофьор Пострадалият е откаран в болница, а полицията призова водачите да избягват Голямоконарско шосе край Царацово Обрат в битката за президент: Даниел Вълчев се отказа от надпреварата Обрат в битката за президент: Даниел Вълчев се отказа от надпреварата Решението му принуждава десните формации да търсят друга надпартийна кандидатура за предстоящия вот Основната версия за смъртта на Владо Загатото: Убийство заради криптовалута? Основната версия за смъртта на Владо Загатото: Убийство заради криптовалута? Какво са търсили нападателите? Разследващите проверяват версията за дигиталното богатство Исторически ден за Бургас: Детската болница приема първите си пациенти с безплатни прегледи Исторически ден за Бургас: Детската болница приема първите си пациенти с безплатни прегледи Профилактичната кампания ще даде на родителите достъп до специалистите на Света Анастасия и ранна оценка на здравето на децата Трагедия в Слънчев бряг: 70-годишен се удави Трагедия в Слънчев бряг: 70-годишен се удави Мъжът пристигнал в България с автобус шест дни преди фаталния инцидент, полицията започна разследване Арестуваха пиян украинец след катастрофа в Поморие, румънец спипан с Lamborghini в Бургас Арестуваха пиян украинец след катастрофа в Поморие, румънец спипан с Lamborghini в Бургас Двамата чужденци са задържани за срок до 24 часа Задържаха пловдивчанка за кражба на чанта с 200 евро от гъркиня в Поморие Задържаха пловдивчанка за кражба на чанта с 200 евро от гъркиня в Поморие Полицията разкри и кой открадна електрическите инструменти от избено помещение в Средец Задава ли се енергийна криза заради пресъхването на Дунав Задава ли се енергийна криза заради пресъхването на Дунав Маловодието спря и АЕЦ в Унгария, а Румъния се бори за реактор Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години НИМХ отчете сняг по високите върхове, температури под нулата, поройни валежи и рязко изстиване на морската вода До 36 градуса днес, пет области са под жълт код До 36 градуса днес, пет области са под жълт код НИМХ предупреждава за опасна жега, докато по Черноморието времето ще остане по-прохладно
Кървав атентат пред полицейски участък в Пакистан: 14 загинали, талибаните поеха отговорност Кървав атентат пред полицейски участък в Пакистан: 14 загинали, талибаните поеха отговорност Сред жертвите са полицаи и цивилни, а силите за сигурност издирват хора, подпомогнали нападателя Тръмп спря мащабен удар по Иран, преговорите започват днес Тръмп спря мащабен удар по Иран, преговорите започват днес Американският президент говори за близка сделка за Ормузкия проток, а Техеран настоява САЩ да спазят меморандума от юни Мъж откри огън по мобилизационен екип в Одеса, четирима са ранени Мъж откри огън по мобилизационен екип в Одеса, четирима са ранени Нападателят е задържан, а украинската полиция не разкрива мотивите за стрелбата В този град дилърът наема по-бързо от работодателя В този град дилърът наема по-бързо от работодателя Деца растат сред ножове, наркотици и затворени младежки клубове в английския район с най-слаби перспективи за социален успех Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина Мъжът е задържан по обвинения за непредумишлено убийство и грабеж Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето Скъпата вечеря не винаги е измама, но непогледнатото меню не освобождава заведението от задължението за ясни цени Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи Мъж се представя като Чичо Гошо, а потребители разпространяват непотвърдени данни за самоличността му "Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора "Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора Отборът на Димчо Ненов започва новия сезон в Югоизточната Трета лига следващата събота, 8 август, с домакинство на Ботев II (Пд) на стадион „Лазур“. Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Дъщерята на Пламен Дончев изгради богата кариера във Франция и остана свързана с българското кино Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт Регионалният министър ще инспектира пътя към Дюлинския проход, а след това ще събере кметовете от Бургаска област
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори