Терминатора стана дядо
Писателката Катрин Шварценегер и нейният съпруг - актьорът Крис Прат, наскоро са станали родители
Малко след 73-ия си рожден ден Арнолд Шварценегер стана дядо. Навярно сега ще стане познат на милионите си фенове в България и като "дядо Арни", освен като "бате Арни", както досега.
Голямата дъщеря на актьора, направил паметна роля като Терминатора - писателката Катрин Шварценегер и нейният съпруг - актьорът Крис Прат, наскоро са станали родители, съобщи Контактмюзик, цитиран от БТА.
Това е заявил братът на Катрин, Патрик Шварценегер, във видео от уикенда, с което разполага "Ентъртейнмънт уикли".
"Те се чувстват страхотно. Наскоро получиха своя малък дар", казва синът на Арнолд Шварценегер, докато напуска пазар в Санта Барбара, Калифорния.
В отговор на поздравлението по случай това, че е станал чичо, 26-годишният Патрик отговаря с вдигнат палец. След това той показва пред камерата пакет с розова панделка, преди да се качи в автомобила си. Остава неясно дали подаръкът е за сестра му или за новото попълнение в семейството.
Въпреки че Патрик Шварценегер не споменава кога се е родило бебето, неназован източник, цитиран от "Ентъртейнмънт уикли" съобщава, че автомобилът на Крис Прат е бил забелязан пред болницата "Сейнт Джон" в Санта Барбара в петък следобед.
41-годишният Прат, който има 7-годишен син от бившата си съпруга Ана Фарис, и 30-годишната Катрин Шварценегер се ожениха в Монтесито, Калифорния, през юни миналата година. През април тази година двойката оповести, че очаква дете, припомня изданието.
Седмицата след изборите започва с люто време, в ход е предупреждение за градушка
При 60 процента обработени протоколи: ПБ води убедително, ГЕРБ трети, Възраждане и ДПС малко над чертата
Дневен хороскоп за 20 април 2026 г.: Телецът сбъдва мечтите си, но да внимава с емоциите
Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ
Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място
Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 %
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна
"Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново
Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба
Reuters, Politico и DW: Проруският лидер Румен Радев печели убедително изборите в България
Антон Кутев: Ще имаме правителство с премиер Румен Радев до средата на май
Задържаха кмета на лознишкото село Гороцвет за купуване на гласове
