Как Христо Иванов започна да говори за консенсуса и може ли да стане отново министър я на Борисов, я на Пеевски*
Всъщност, какво работи Христо Иванов, как си изкарва хляба, освен министър и шеф на НПО с нещо друго занимавал ли се е
Наложих си да изгледам цялото видео на Христо Иванов от “Орлов мост” снощи... ужасно е, хора, то ъъъъ-кане, то аааа-кане, то несвързани фрази, то липса на логика и смисъл, то напъни да възпее гражданите-палаткаджии и окупатори ... Искал “Орлов мост” да довърши нестореното през 2013-2014 г., удобно забравяйки, че като резултат от стореното през 2013-2014 г. той стана министър на правосъдието в правителството на обругавания от него сега Бойко Борисов, а съидейникът му Радан Кънев произнесе две култови фрази: за историческия компромис (да се приеме “съдебната реформа” на Сотир Цацаров) и “ще работим заедно с г-н Пеевски” (като евродепутати).
Скандал! Съратник на Христо Иванов му докладва в ефир за Маджо
А физиономията му тип “попикано мушкато” след репликата за телефонното обаждане до Маджо от мъж, с когото първо дружески се поздрави... сетне конфузното му паническо излизане от кадър, са класика в жанра на водевила.
Христо Иванов пътьом смотолеви нещо за “преосмисляне на консенсуса”. Аз го разбирам така: сега ще се правим, че сме опоненти и партийни врагове с този и онзи, пък после ще се съюзим, за да управляваме. В главата му е поредната политическа измама, май.
...През 2014 г., след като стана министър, попитах Христо Иванов директно: наричал ли е Бойко Борисов “мутра”( както прочетох в “Дневник”); нищо не ми отговори, нито дума.
Какво ни се предлага сега - сезон 2 на сериала: Христо Иванов и компания пак искат да са министри ли?! Може и на Борисов, може и на Пеевски, може и на Доган... а, бе, всичко може.
Само си спомнете Божидар Лукарски от Реформаторския блок и признанието за неговите “трикове”: да напада ГЕРБ в предизборната кампания и после да стане министър в правителството на ГЕРБ. Ами Меглена Кунева, дето изсипа една каруца тикви пред Министерски съвет, както сега замерят сградата с яйца и домати, а сетне стана вицепремиер и образователен министър в същия този Министерски съвет и седна от лявата страна на премиера Бойко Борисов.
Най-обикновени службогонци, сър.
П.П. Всъщност, какво работи Христо Иванов, как си изкарва хляба?! Освен министър и шеф на НПО с нещо друго занимавал ли се е? Все пак е на 46 години...
*пост във Фейсбук на журналиста Соня Колтуклиева, заглавието е на Флагман.бг

Автоматичен дефибрилатор за спешни случаи вече има на ключови места в Бургас (ВИДЕО)
Страшна драма в морето с 23-годишен българин в Гърция
Възрастна жена източи 36 хил. евро от НОИ с фалшив стаж
Край на ерата на ултраевтиното пазаруване от Temu и Shein, ЕС въвежда нова такса
14-годишната Ани накара светът да говори за Айтос!
Кампания и награден фонд с мащаб
Турция в шок! Ден след рождения си ден внезапно почина обичана актриса
Ще пътувате за Гърция? Там няма прошка за нарушителите, а глобите - повече от солени
Как пенсионерка успя да измами държавата с 36 000 евро
Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение
Българинът, обвинен в шпионаж в Солун, остава на свобода
Правителството представи нова система за следене на обществените поръчки

Знаете, че Флагман са на НФСБ - правителството, срещу което протестира Христо Иванов
Очаквайте в следващите няколко месеца Флагман да го изкарат мутра, престъпник, изнасилвач, контрабандист...
1.Велико народно събрание 2.Референдум 3.Полу-президентска република,с персонална отговорност за всеки подписан документ.Стига вече да няма виновни,за батака в който сме.Естествено да се направи разледване на всеки сключен договор от досегашните лайнари и анулиране ако е в ущърп на родината,а неустойките да се платят от партийната каса на ГЕРБ.
И те ли са „безработни и бедни лумпени“, които „няма какво друго да правят?“ А, мутрички? Там май каскетните ви опорки силно издишат!
Защото, ако знае, тази мъка ще я съсипе.
Знаете, че Флагман са на НФСБ - правителството, срещу което протестира Христо Иванов
Очаквайте в следващите няколко месеца Флагман да го изкарат мутра, престъпник, изнасилвач, контрабандист...
Така започва да мирише на организирана кампания.
Да не стане обратен ефект, заради многото комромати, че хората са се нагледали на такива сценарии.