Ченгета заловиха мъртво пиян шофьор в Созопол, той се опита да ги подкупи с 90 лева
Александър Д. от Русе е предаден на прокуратурата и ще бъде съден
25-годишният Александър Димитров от Русе е спипан мъртво пиян зад волана на лекия си автомобил БМВ 740 в Созопол, научи Флагман.бг. Снощи, около 22 часа той е шофирал с 2,47 промила алкохол в кръвта.
Александър е дал проба на дрегера и след като сам останал шокиран от промилите се опитал да потули случая. Той подхвърлил 90 лева на двамата полицаи и ги посъветвал да се почерпят, след което опитал да се качи зад волана на бавареца си и да продължи.
Веднага е арестуван за 24 часа, а случаят е докладван на прокуратурата. Сега 25-годишният мъж от Русе ще бъде съден и за шофиране в нетрезво състояние и за подкуп на полицаи.
Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти
Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините
Слух от „Дондуков” 2: Радев няма да издигне Йотова за президент
Близо 90 бургаски учители ще получат отличия на тържествена церемония по случай 24 май
Синоптици бият тревога за Бургас за утре
Клиент остана без пари и гориво след като спря на бензиностанция за самообслужване
Часове преди обявяването на носителите на „Букър“, номинираната Рене Карабаш със специално послание към Бургас
Кои са най-търсените професии
Райънеър с план как да не фалира
Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро
Айтозлийката Йорданка Андреева е била класен ръководител на ДАРА
Заплатите в IT сектора надхвърлиха 3100 евро през първото тримесечие
