×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • След епична битка в 5 сета: Григор Димитров грабна още една победа на Уимбълдън
  • Ниски изкупни цени оставиха черешите по дърветата в Кюстендилско
  • Огромен пожар край Солун: Евакуираха три предградия и дом за хора с увреждания
  • Екстремните горещини в Европа: СЗО предупреждава за сериозни рискове за здравето
  • МВР отбелязва професионалния си празник
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Протестиращите отново пред Сарая на Доган, напразно чакаха нова среща със Сокола


Протестиращите отново пред Сарая на Доган, напразно чакаха нова среща със Сокола
След като Ахмед Доган не се показа протестиращите сложиха хавлиите на плажа, попекоха се около час и си тръгнаха
09 Август 2020, Неделя, 16:27 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: Светлозария КИДЕРОВА

Вчера те си поговориха дружески с него и го помолиха "да разделя по-точно баницата, че и ние искаме да живеем"

 

При сравнително слаб интерес премина вторият ден от импровизирания "Доган Сарай бийч фестивал". Едва двайсетина бургазлии опънаха хавлии на каменистия плаж пред покоите на почетния председател на ДПС Ахмед Доган, съобщава репортер на Флагман.бг.-

Надеждите им да хапнат сладолед и да обменят политически съждения с новия си любимец обаче удариха на камък. За разлика от вчера, когато Доган неочаквано се показа измежду храстите и почерпи гостите си с кошница сладолед, днес никой и нищо не наруши призрачното спокойствие на плажа в парк Росенец.

Единствено организаторът на т.нар. фестивал Асен Бонджев сновеше между плажуващите и вместо с музика и патриотични възгласи, се опитваше да поддържа духа на съмишлениците си с обещания за бъдещи мероприятия.

Как Сокола се появи на „Росенец”, а недоволните го взеха за Всевишния

Малко вероятно е да има трето издание, предвид случилото се през този уикенд. Ахмед Доган изненадващо се появи вчера, а Асен Бонджев и активистът на "Да, България" Даниела Божинова даже си побъбриха с него.

Бонджев проведе по-скоро монолог, похвали се, че имал възможност да се реализира успешно в три други държави, но избрал България. После изнесе кратка лекция на геополитическа тема на Ахмед Доган, който само слушаше зад храстите и кимваше. След това протестиращите го призоваха "да разделя по-точно баницата, че и ние искаме да живеем". 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
25
Коментара
25
Коментара по темата
25.
ПАТРИОТ
10.08.2020 09:51:07
0
5
Все повече се убеждавам, че на Доган легално ако му дадем властта България ще дръпне напред. Той и хората около него се наядоха вече. По опитен и по умен от него политик няма. Има резон да опитаме!
24.
Новия революционен комитет
10.08.2020 07:35:01
5
4
Христо тъпото, тримата педали и за миродия мая пияндето, стари курви нов бардак искат да правят. Не си гледат насраните гъзове тръгнали за постове да се натискат. Сестра Галева мутресата кюстендилска Илиева Мая.
23.
ДФС
09.08.2020 21:43:14
0
11
Русата е на Бонджев някво гадженце. Малко дъртичко вече ама лачено. Ама като го гледам с тая зализана коса и впитите гащички няма да й обръща внимание на нея. Като жена де. Бонджев иначе се изложи като кифладжия. Направо ти лъсна истинското лице на нагаждач под фейса на борец за права и свободи. Само да те питам хапна ли от сладоледа на Доган? Как беше на вкус? Хареса ли ти? Ще повториш ли? Заради един приятел сладоледаджия питам.
22.
Флегмани
09.08.2020 21:28:35
1
5
Хората са на плаж що правите интриги
21.
Ще извинявате
09.08.2020 20:55:40
0
7
Ама сладоледа свърши ,има рязан бахур само!
20.
Стоян
09.08.2020 20:20:24
1
5
Няма тоалетни в тоя плаж ве хора, днес бях там и не е дезинфектиран сигурно пясъка, утре вдругиден да няма по 100ч. заразени в Бургаско
19.
Лапайте ми шпека
09.08.2020 19:35:10
4
13
Тъпи протестъри, само могат да ближат сладоледа и да правят дудуци на Феса, лапайте му шпека гладни въшки да ходят да просят по улиците като ненормални. Само алкохолици и дрогирани типове
18.
Бургас и морето
09.08.2020 19:13:40
16
12
Случилото се вчера просто показва на практика колко жалка може да бъде една колониална администрация! Нима си мислите че Ахмет Доган уважава тези които се опитаха с фелацио да му подарят пътя, или го е страх от тях!? Просто Почетният председател си е политик от класа, има зад себе си над 350 000 гласа, а това значи много!Още веднъж да благодарим на Бачийски, Найденов, Иванов и Бонджев, че измиха срамът от челата на Бургазлии! И не преклониха глава пред явната неправда която беше спретната там, и застанаха с лицата и имената си там! Нали не си мислите, че тях не са правили опити да ги плашат или купуват? Просто Обществото има нужда от смели хора!
17.
хаха
09.08.2020 19:11:11
3
9
ебахти протестърите доган им даде по един сладолед а те са готови и свирка да му правят. сигурно мечтата на протестърите е дпс да дойде власт доган да им дава кожен турски сладолед а бошков да ги храни с вмирисани кебапчета хахахахахаха
16.
ХаХаХа
09.08.2020 18:54:21
9
10
'Герберастчетата малко нервни ми се струвате, що така бе толупчета?? )))))
15.
:)
09.08.2020 18:39:02
2
7
Явно не е доволен от фелациото което му направиха вчера.
14.
Кука
09.08.2020 18:06:56
3
13
Глупаците,започнаха да се усещат че ги подвеждат...Ай пак се печете,май ви изпържиха!Мършави ,Цаци.
13.
Кука
09.08.2020 18:06:49
3
9
Глупаците,започнаха да се усещат че ги подвеждат...Ай пак се печете,май ви изпържиха!Мършави ,Цаци.
12.
...
09.08.2020 17:34:53
2
19
протестърите сте кенефи...много лаете,а като дойде човека само сви*рка дето не му напрайхте и мълчите като п*тки..и не го защитавам,напротив...Доган го мразя в червата ама вас смешници платени по палатки в София и незнам си къде...позор
11.
Хо хо хо
09.08.2020 17:28:25
2
19
Много го любят този фес протестърите, всеки ден искат да ги черпят ебати и наглите . Ще отваря сергия за сладолед , сладоледени десерти , близалки, бонбонки , ближете му резания чеп . Асенчо с дамските бикини и прашки ще го чукат манафите. Тоалетна да дрискат няма ли, ще осерат гората сега
10.
Багерист
09.08.2020 17:27:32
0
12
Време е да вкарат багерите
9.
Turchin
09.08.2020 17:23:20
4
9
Znachi Ivo Prokopiev ne dava sladoled. Toy i Hristo Ivanov go nyama . Sred vsichki "plazhuvashti" rusata dama si zasluzhava vnimanieto. Mozhem da ya izdignem za deputat idnite izbori. Drugite neka ostanat pri İvanov i Prokopiev.
8.
wprn22
09.08.2020 17:14:10
0
15
Я гледайте какъв прекрасен пясък имало под камънаците. Сега трябва да впрегнат цялото НСО да ги сбере и закара там откъдето ги е донесло. И хора и джипове имат достатъчно.
7.
Трифон
09.08.2020 17:01:59
2
21
Днес феса не им даде сладолед , те всеки ден искат да му ближат сладоледа на резания. Муахахаха
6.
агент Сава
09.08.2020 17:01:31
4
17
утре отварям сергийка за сладолед и рахат локум пред сарая -нападай народе ,келепир ше пада вай вай вай
5.
Върбан Брязков Салкъмов
09.08.2020 16:57:35
1
14
А той феса всеки ден сладолед ще раздава
4.
*********
09.08.2020 16:57:14
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
Жоро
09.08.2020 16:53:05
2
18
Може би искаха още сладолед
2.
Гражданина
09.08.2020 16:43:04
3
17
Само русата мацка на хавлията краси плажа и си заслужава чакането!
1.
talassata
09.08.2020 16:41:49
4
25
Мазното гевезе, да внимава да не премине оградата, и да се окаже сам със Сокола. Уединят ли се за момент, и чичо Сокол ще го бодне на вилицата.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Внимание, родители! От 1 август всичко се променя: Вижте дали влизате в новия списък за детски надбавки Внимание, родители! От 1 август всичко се променя: Вижте дали влизате в новия списък за детски надбавки Държавата пренаписва критериите за доходи и отваря хазната за хиляди семейства, които досега биваха жестоко отрязвани заради някое евро отгоре Вътрешният министър Иван Демерджиев: Десислава Атанасова е пътувала с два паспорта Вътрешният министър Иван Демерджиев: Десислава Атанасова е пътувала с два паспорта Ние ще бъдем максимално прецизни. Ще изнесем в пълнота всички факти, всеки ще си направи изводите, каза вътрешният министър  Неподозиран бонус от държавата: Как НАП ни връща пари след ремонт у дома Неподозиран бонус от държавата: Как НАП ни връща пари след ремонт у дома Малко известно данъчно облекчение позволява на собствениците на имоти да възстановят до 200 лева от разходите за труд на майсторите, стига да спазват ясни правила Как ТОЛ системата може да премахне тапите по пътищата, ако държавата спре да я ползва като касов апарат Как ТОЛ системата може да премахне тапите по пътищата, ако държавата спре да я ползва като касов апарат Защо инвестираме стотици милиони в дигитална архитектура от последно поколение, а я редуцираме до обикновен инструмент за санкции и фискален натиск, питат читатели на Флагман.бг Критично засушаване: Нивото на река Дунав падна под един метър и застраши корабоплаването Критично засушаване: Нивото на река Дунав падна под един метър и застраши корабоплаването Оголването на речното дъно край Лом и Видин активира извънредно внимание от страна на речните власти, докато капитаните се борят с опасни плитки прагове Костадин от София се удави край Ахтопол, жертвите на Лято 2026 вече са 10 Костадин от София се удави край Ахтопол, жертвите на Лято 2026 вече са 10 Опасната част на сезона все още не е започнала, спазвайте сигнализация, зоват спасители  Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни Мистичната планета обръща своя ход, за да изкара наяве скритите истини и да ни накара да свалим розовите очила в любовта, финансите и личните отношения ЦСКА с мощен трансферен удар - взе играч, за когото са давани 25 милиона евро ЦСКА с мощен трансферен удар - взе играч, за когото са давани 25 милиона евро Гбамин притежава богат опит в силни европейски първенства. Освен за Ланс, той е играл още за Майнц, Евертън, ЦСКА Москва, Трабзонспор, Нант, Цюрих, Дюнкерк и Мец Кметът на Созопол Тихомир Янакиев осъди таблоид за 20 хил. евро Кметът на Созопол Тихомир Янакиев осъди таблоид за 20 хил. евро В-к Уикенд е разпространил серия от клевети, отсъди Бургаският окръжен съд Свърши ли мъката на АМ „Тракия“? Пуснаха движението по обновените 32 км, ето къде отива старият асфалт Свърши ли мъката на АМ „Тракия“? Пуснаха движението по обновените 32 км, ето къде отива старият асфалт Оказва се обаче, че мащабното обновяване на аутобана ще донесе неочаквано голям бонус и за жителите на околните малки населени места
Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни Мистичната планета обръща своя ход, за да изкара наяве скритите истини и да ни накара да свалим розовите очила в любовта, финансите и личните отношения Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей Защо най-негодникът на света е все още жив? Светът вече не е добро място за Тръмп, зован иранците  93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени 93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени Използването на специално обучени кучета-търсачи се е оказало ключово за локализирането му в мазето на напълно разрушената постройка Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище Природният феномен изхвърли колосални стълбове от черна вулканична пепел, гъст дим и разтопена лава високо в атмосферата Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд Двигателят задвижваше експерименталния спътник за комуникационни технологии 26A от първоначалната му трансферна орбита до геостационарна орбита чрез пет маневри за издигане в орбита, работейки общо за 11 617 секунди Проект за дюнерджийница взриви селото на легендарен поет, инвеститорът си изми ръцете с духа му Проект за дюнерджийница взриви селото на легендарен поет, инвеститорът си изми ръцете с духа му Разгневените жители на живописното Грасмиър спечелиха епична битка срещу мазния дим и среднощния шум Брюксел вкарва „черни кутии“ и премигващи стопове във всяка нова кола от юли Брюксел вкарва „черни кутии“ и премигващи стопове във всяка нова кола от юли Новите изисквания на ЕС влизат в сила от 7 юли 2026 г. и засягат само автомобилите с първа регистрация - старите возила остават недокоснати Психовойна на Световното: Обсадиха лагера на Хари Кейн и Англия посред нощ преди осминафинала Психовойна на Световното: Обсадиха лагера на Хари Кейн и Англия посред нощ преди осминафинала „Трите лъва“ се готвят да се изправят срещу съ-домакините на мондиала в изключително труден сблъсък на осминафиналите, до който стигнаха след драматичен обрат и победа над ДР Конго Какво яде Том Круз на 64 години, за да виси от крилото на самолет Какво яде Том Круз на 64 години, за да виси от крилото на самолет Холивудската мегазвезда чукна достолепна възраст на 3 юли, разбивайки митовете за ЕГН-то с каскадьорско меню от дузина яйца и бекон Тръмп: Комунистите нямат шанс! Тръмп: Комунистите нямат шанс! Хиляди хора се стекоха във Вашингтон за мащабните чествания на Деня на независимостта
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори