Фицата остави без работа майката на детето си, Севинч едва преживява с мизерната си заплата от „Пирогов”
Филип Аврамов изуми всичките си познати с начина, по който постъпи с майката на второто си дете – Севинч Ибрахим, след като се раздели с нея. Заради него тя изгуби работата си като музикант. Талантливата певица, която преди време стигна финалите на шоуто „Гласът на България”, а после работеше с Миро, в момента изобщо не стъпва на сцената.
Вече повече от година Сиси, както приятелите наричат Севинч Ибрахим, не е излизала пред публика. Единственото представление, в което тя имаше възможност да изявява своя музикален талант, бе шоуто „Бог Рок”, в което основна звезда е бившата ѝ половинка Филип Аврамов. В него младата певица изпълняваше поддържаща роля на бекинг вокал и бас китарист. Това за нея беше не само работа, но и вид терапия след съсипващия психиката й труд като медицинска сестра в „Пирогов”, където от години е на договор, твърдят нейни познати. Въпреки огромния си успех обаче спектакълът „Бог Рок” внезапно спря да се играе още преди повече от година. Наскоро той се завърна на сцената, но с нов баскитарист и без Севинч. Никой не знае какво се е случило с ангажиментите на младата жена в представлението.
Според слуховете, певицата е била принудена да напусне спектакъла. След като любовната й авантюра с Фицата приключила, двамата трудно издържали да бъдат в една и съща стая, камо ли да споделят една и съща сцена. Логично, за да не остане спектакълът без голямата си звезда, се е наложило да се търси заместник на неговата бивша половинка. По този начин Севинч Ибрахим изхвърчала от представлението. На афишите продължава да фигурира нейната снимка, но тя вече не се появява на сцената. От официалната страница на представлението във Фейсбук става ясно, че в него в момента участват само четирима души – всичките мъже: Филип Аврамов, Цветан Андреев, Красимир Спиридонов и „новият политик” Калин Вельов.
Междувременно запознати с драмите на разпадналата се двойка разкриха, че не Севинч Ибрахим е била основната виновница за раздялата, а Филип Аврамов. Въпреки че той много обичал момиченцето, което певицата му роди преди 3 години, тенденциозно избягвал грижите за него, с което вбесявал половинката си. Фицата предпочитал да си намира работа далеч от дома си, вместо да остане при жена си и детето, за да помага със смяната на памперсите, храненето, придружаването до детската площадка за игри и най-вече – с успокояването му, когато се разплаче.
„Двамата се разделиха, защото на човека не му се гледаше малко дете! Севинч и преди, и сега, сама се грижи за детето. Той с нищо не й помагаше!”, коментират хора от обкръжението на Коцето от сериала „Домашен арест”. Същите хора твърдят още, че когато не е в роля, Фицата е страшен темерут, непрекъснато мрънка и се оплаква и е истинско изпитание да живееш под един покрив с него. Според тях, когато малката му дъщеричка Ана се появила на бял свят, той вече бил забравил какъв кошмар е било отглеждането на нейната сестричка Рая – плод на любовта с първата му жена – актрисата Милена Аврамова. С много радост очаквал раждането на бебето, но след няколко безсънни нощи започнал все по-често да намира причини да не се прибира вкъщи. В неговия случай това не е трудно – винаги може да изникне артистичен ангажимент късно вечер или някое турне в провинцията, по време на което таткото спокойно да запива с колегите след представление, а после да се наспи в хотелската стая, докато половинката му дундурка ревящо дете в София. Не случайно именно тя избира и кръстника на момиченцето – това е нейният откривател за сцената в „Гласът на България” – Миро.
Младата майка изтърпяла сама критичните моменти с коликите, появата на зъбките и прохождането на момиченцето. Постепенно започнало да ѝ писва да е все сама и единствените грижи на половинката й да са от време на време да изведе детето на разходка. Скандалите в семейното гнездо започнали да зачестяват, докато накрая двамата се разделили. Според слуховете, това е станало още преди повече от година. В началото на тази година стана ясно, че Фицата отново работи с бившата си жена Милена, което бе разчетено като знак, че двамата са се сближили отново след неговата изневяра със Севинч.
Днес, както „Уикенд” писа, вече упорито се твърди, че старата любов отново се е разгоряла. Много хора се чудят как Милена е намерила сили да прости на неверния Филип. Междувременно Сиси продължава да отглежда дъщеричката си, благодарна, че може да разчита поне на работата в „Пирогов”, за да не остане без пари.
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света

Никога не съм го харесвал като артист.
явно и като човек е кофти