×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поклонението пред Любен Дилов-син ще бъде на 5 юни от 15.00ч. в храм "Света София" в столицата
  • Мъж заплаши с убийство бившата си жена в Стражица
  • Крехкото примирие се пропуква: Иран и САЩ си размениха нови удари
  • Шофьор се опита да подкупи полицаи в Хасково
  • Дърво падна върху две коли в центъра на София
  • Разследват мъж от Цар Калоян, получил над 67 000 лева с фалшиво ТЕЛК решение
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бившият мъж на Елена Йончева прави бебе на новата


09 Август 2020, Неделя, 14:31 ч.
Автор: Флагман.БГ

Пламен заминал за морето с гаджето си, за да се скрие от любопитните хорски погледи и да се възстанови физически

Изминаха повече от два месеца, откакто архитектът Пламен Тодоров преживя тежка катастрофа с приятелката си Виктория Станчева, при която едва оцеля. Както „Уикенд” единствен разкри, бившият мъж на евродепутатката Елена Йончева бе пометен от тир по пътя за Ямбол, но извади късмет и възстановяването му е успешно. Той оцеля, въпреки че бе на прага на смъртта, и сега си почива на родното Черноморие.

Пламен  заминал за морето с гаджето си, за да се скрие от любопитните хорски погледи и да се възстанови физически. Заради черепно-мозъчните травми от катастрофата той имал проблеми с говора и с храненето, краткосрочната му памет също пострадала дотолкова, че изобщо не си спомнял последните дни преди инцидента. Постепенно обаче се стабилизирал, благодарение на лекарите и на половинката си.

Спътницата му Вики се отървала без физически увреждания и през цялото време полагала грижи за него. Запознати твърдят, че злополуката сближила двойката още повече и 29-годишната дама се замисляла дали да не направят следващата стъпка в отношенията си.. Г-ца Станчева е на прага на 30-те и биологичният й часовник вече тиктака все по-силно. Къдрокосата дама доверила пред свои близки, че иска да е майка, а в лицето на Пламен отдавна съзирала баща на бъдещите си деца. Тя искрено му споделила за тези свои планове и срещнала разбиране. Макар че в началото идеята за бебе стреснала архитекта, впоследствие той се съгласил да работят по въпроса.

Тодоров вече има 4-годишен син Теодор от Елена Йончева, но не е виждал наследника си, откакто бившата му замина за Брюксел. Евродепутатката напусна страната и оттогава Пламен е изгубил връзка с хлапето. Той се опитвал да организира срещи с момченцето, но Йончева секвала ентусиазма му още в зародиш. Тя измисляла какви ли не оправдания само за да отдалечи детето от татко му. По този начин искала да отмъсти на някогашния си любим за изневярата му.

Елена и Пламен се разделиха миналата година заради изменята му с доста по-младата Виктория, която към настоящия момент е жената до него. Станчева месеци наред бе негова официална любовница, но с днешна дата вече живеят заедно и даже правят панове за бебе. Архитектът се заканил пред познати, че ако Йончева продължава да крие малкия Теодор, ще се стигне до съд и спор за родителските права. Катастрофата обаче осуетила плановете му да се консултира с адвокат и да заведе дело. След злополуката не му се занимавало със съдебни разправии, а и се надявал, че Елена може да го съжалия и да омекне. Това обаче не се случило.

Говори се, че връзката на Пламен и Виктория започнала преди повече от година, когато често пътували в командировки из страната и в чужбина. Те са колеги и работата по различни служебни проекти ги сближила. По това време Елена пък била заета с предизборната си кампания и не обръщала внимание нито мъжа си, нито на сина им Теодор, който бил оставен на грижите на баби и детегледачки. Пламен намерил подкрепа и разбиране в лицето на младата си колежка и неусетно връзката им ставала все по-сериозна. Станчева успяла да го омае не само с външния си вид, но и с благия си нрав. Говори, се че госпожицата произхождала от заможно семейство и нямала за цел да се облагодетелства материално от Тодоров.

След като изневярата на архитекта стана публично достояние, Йончева не успя да му прости и го намрази. Така 10-годишният им съвместен живот остана в историята.
Елена забременя от Пламен на пределната възраст от 52 години след няколко опита инвитро в чужбина, ала появата на бебето не успя да я превърне в кротка домакиня. Малко след раждането бившата житейска партньорка на Сергей Станишев реши, че ще гради политическа кариера и макар че постигна успехи в тази област, това се случи за сметка на личния й живот. Покрай работохолизма й пострадаха отношенията с Пламен, който си намери млада любовница да го утешава в леглото. Някога евродепутатката бе неразделна с архитекта, запленена от неговата енергия и от бохемския му вид, но сега го ненавижда и не ще да го гледа даже на снимка.


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел 03/06/2026, Сряда 14:08 0
Емел МАХМУД Поклон пред шофьора на тази кола Поклон пред шофьора на тази кола 03/06/2026, Сряда 12:44 0
2
Коментара по темата
2.
10-ката
11.08.2020 21:14:55
0
1
Тоест искате да кажете, че хвърля таратора вътре? Правел бебе?! Дежурният от Флагман сигурно свети, за да не уцели €б@4# кафявата точка
1.
Бягай с 200 момче
09.08.2020 18:14:24
3
14
Ами на тази скрипя Лайнончева как да и направи като е такъв изрод. Голям уруд е щом съсела Серго я остави!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
България е №1 в глобална класация за мобилен интернет България е №1 в глобална класация за мобилен интернет В индекса nPerf страната ни изпреварва мощни и развити икономики като Саудитска Арабия и Аржентина 8 години затвор и 20 хил евро глоба за Георги, спипан с 32 кг амфетамин в гараж в жк. "Изгрев" 8 години затвор и 20 хил евро глоба за Георги, спипан с 32 кг амфетамин в гараж в жк. "Изгрев" Куфарът с бели хапчета, разпределени в пакети по 1 кг, бе намерен в подземно помещение на блок 141 в комплекса през 2024 г. Тома Белев подкрепял фирма КУБ да прави ПУП на незаконното селище Тома Белев подкрепял фирма КУБ да прави ПУП на незаконното селище Данните сочат, че строителството е започнало още през юли 2022 г. По това време Тома Белев е заместник-министър на екологията, а Борислав Сандов – министър на околната среда и водите Финансовата илюзия се разпадна: Реалният дефицит на България е 7,4% Финансовата илюзия се разпадна: Реалният дефицит на България е 7,4% Пътни проекти, общински обекти и иззети авансово дивиденти са изсмукали резервите на хазната за година напред, обяви финансовият министър Сбогом на мита за безплатния плаж срещу едно кафе: Битката за туристи между България и Гърция Сбогом на мита за безплатния плаж срещу едно кафе: Битката за туристи между България и Гърция Южната ни съседка въведе солени такси до водата, по родното крайбрежие пресмятат стриктно в евро Откриха паметна плоча на знанието и словото по повод на 120-годишния юбилей на училището в Свети Влас Откриха паметна плоча на знанието и словото по повод на 120-годишния юбилей на училището в Свети Влас Плочата носи надписа „Където има слово, има път" и се намира в началото на екопътеката в Свети Влас Гори бързо хранене до хотел "Tiara beach" в Слънчев бряг Гори бързо хранене до хотел "Tiara beach" в Слънчев бряг Огнената стихия е лумнала преди минути АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия От днес до петък ще бъде ограничено движението в платното за София между 274-ти и 275-и км на магистралата край Ямбол Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България Освен клубните си успехи Йоана вече има специално място и в историята на българския женски футбол Пие ли гларусът ракия Пие ли гларусът ракия Пернатите ядат всичко, дори и мърша, но нещо не им допада алкохола, показа този експеримент
Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Комплексът "Прогрес" в Мачуринск горя Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Ново изследване разкрива черната статистика на дигиталната зависимост и умората Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Приют на гръцки остров търси доброволци, които да заменят градския стрес с котешки рай Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България "Прогресивна България" неглижира критиките, като и днес продължи да подвежда обществеността, че не ощетява никого и не отнема 2,39 евро от всеки пенсионер, а напротив - дава му "много повече" Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Остри критики към предложените от управляващите промени в удължителния закон за бюджета отправи депутатът от ГЕРБ Деница Сачева
Румен Радев Румен Радев Научихме, че ще купуваме F-16, ще режем майчинството и ще намаляваме пенсиите... Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори