Нора Недкова палува с мистериозно гадже на Миконос
Недкова е глезена от половинката си постоянно
На остров Миконос с гаджето избяга Нора Недкова. Плеймейтката реши, че е крайно време да се върне към нормалния си начин на живот с пътувания и света и неспирни купони. Нора и гаджето й са настанени в един от най-луксозните хотели на гръцкия остров. Компания им правят още няколко приятели. Хотелът разполага с басейн с изглед към безкрайното море.
Недкова е глезена от половинката си постоянно. Двамата редовно гаврътват по няколко чаши от най-скъпо предлагано шампанско, докато се припичат на жаркото слънце. Още от обяд Купонът за силиконката и мистериозната й половинка започва на плажа. Недкова е център на внимание с кръшните си танци, които карат всички да заглеждат плеймейтката в огромния бюст, който едва се удържа в малките бански.
Вечер влюбените се отдават на страстен романс. Вечерята е следвана от разходка с невероятни гледки към Миконос. По-късно се насочат в един от нощните барове, където куфеят до ранни зори, пише „България Днес“.
Край на компромисите! Брюксел вдигна мерника на Орбан и заложи капан, от който няма излизане
Няма да повярвате какво крие съдбата ви! Ако сте родени през март, октомври или декември, всичко си идва на мястото
Вдигат пенсиите от утре! Вижте с колко точно скачат сумите и кои хора ще останат разочаровани
Пълен абсурд: 8-годишно дете яхна електрическо АТВ и прегази 4-годишно момиченце!
Черната серия с атракционите продължава: 21-годишна жена се преби при скок с парашут
6-годишно момиченце и майка му пострадаха след опасна маневра на бащата и челен сблъсък край Обзор
Сбогом на остарелите догми: 5 „златни“ правила за здраве от миналото, които всъщност ни вредят
Mузикален взрив се готви в Поморие! Над 8000 фенове ще окупират обновеното пристанище за Sunset Port Festival
Стилиян Петров купува супермодерна апаратура за 111 000 евро на КОЦ-Бургас след „Мача на надеждата“
Тръгва делото срещу Никола Бургазлиев за бруталната катастрофа с АТВ в Слънчев бряг
Холанд настигна Меси и Мбапе и поведе викингското гребане
Бум от нарушения зад волана в Бургаско: Мъж кара мъртво пиян, друг предложи по 500 евро подкуп
