Тошко Йорданов: Убиха баба ми в болница, излъгаха, че е с Ковид-19
Тошко Йорданов, сценарист и дясна ръка на шоумена Слави Трифонов, обвини лекарите от ямболската болница „Св. Пантелеймон“, че са убили 93-годишната му баба от некомпетентност, а след това са й приписали коронавирусна инфекция, за да източват Здравната каса.
„Лекари убиха баба ми и записаха, че е починала от коронавирус, за да вземат пари по клинична пътека!“, вбесен е Тошко Йорданов. Пред „България днес“ той разказва, че баба му постъпва в болницата в Ямбол „Св. Пантелеймон“ след лек инсулт, но дни по-късно си отива от този свят с диагноза коронавирус, без да е имала нито температура, нито каквито и да е други симптоми, характерни за смъртоносния вирус.
„Разкарвали са баба ми от отделние на отделение, макар че след прекаран инсулт това може да е фатално и така се оказа. Направили са й бърз тест и то без да е поискано съгласието й, а накрая са й направили и PCR тест, пак без да е имала каквито и да е симптоми.
Доктор Рунков е обяснил на майка ми, че баба ми е с пневмония – нещо, което е абослютна лъжа“, разтърсен е Тошко Йорданов. Заради фалшивата според сценариста диагноза, той и роднините му не могат да погребат починалата възрастна жена.
Началникът на ямболската болница д-р Румен Рунков определи обвиненията на Тошко Йорданов като „несериозна работа“, но не пожела да коментира дали се притеснява от предстояща съдебна разправа, каквито са намеренията на Тошко Йорданов.
Сам на 14 февруари - провал или свобода
Хирургът на Ледената кралица Линдзи Вон проговори за състоянието й
Къде сбъркахме в българския клубен спорт и защо съседи ни доминират
Руската "Барби" предизвика полемики
Лавина уби трима скиори в голям курорт
Провал за биатлонистите ни в спринта
Обявиха бедствено положение, къща попадна в капан на свлачище
Бойко Найденов: Животът на момчетата в кемпера можеше да бъде спасен
Топ 3 подаръци за Свети Валентин, които гарантирано ще разтопят сърцето
Звездата на Олимпиадата Йоханес Клаебо трогна с човещина
Чудна съботна закуска с гъби и кашкавал
Намериха бебе в найлонов плик в София

Симптоматичното лечение, което те така възхваляват и с което се гордеят, не е никакво лечение, а Бизнес с Живота и Здравето на хората........отвратителна гавра и позор за Медицината. Хубаво, че има техни колеги, които все още правят каквото могат, въпреки натискът от политици и финансови кръгове, които всякак ги тероризират, защото наистина лекуват. Поздрави на шутовете в престилки.
кретен нещастен е този паляк!