Турски отбор дава на ЦСКА 2 милиона лева за Соу
Нападателят влиза в трансферните планове на Аланияспор
Нападателят на ЦСКА Али Соу попада в трансферните планове на турския Аланияспор, съобщава Saban. Въпросният тим подготвя сериозна селекция, а един от набелязаните футболисти е именно гамбиецът. Според информацията от турския клуб са готови да отделят около 1 милион евро, за да си осигурят подписа на 26-годишния нападател.
Преди няколко дни се появиха информации, че ЦСКА няма да се раздели със Соу срещу по-малко от 2 милиона евро. В същото време стана ясно, че „червените“ са се разминали с трансферната си цел Нето Борхес от Генк. Двата клуба не са успели да се разберат за трансферната сума за 23-годишния футболист, пише Gol.bg.
Генк искаше 300 хиляди евро за Борхес и задължителна опция да може да откупи обратно играча през следващото лято. Белгийският клуб го привлече от шведския Хамарби в за около 2,5 млн. евро.
За неразбралите: Отложиха големия ремонт между Обзор и Слънчев бряг заради очакваните тапи
Идва най-мощната магнитна буря от месеци, фронталният сблъсък е на 2 юли
94% от българските ученици ползват изкуствен интелект, повечето се учат сами
Грозни обиди я държат далеч от стадиона: Защо Алисия категорично отказва да стъпва на мач
Уникална полицейска изложба в Бургас: Показват фуражки и униформи от цял свят за празника на МВР (СНИМКИ)
ЕК променя данъчните правила: Ето как бизнесът в Европа ще спести 8 милиарда евро
От днес банките спират безплатната обмяна на левове, въвеждат такси
БАБХ на лов за „фалшиво масло“
4 зодии винаги излизат победители от най-тежките изпитания
Парламентът реши: Без 100% обезщетение, ако майките се върнат по-рано на работа
Шофьор на тир не успя да вземе завоя и се заби тир в къща
Първи СНИМКИ от катастрофата край с. Крушевец, двама са пострадали
