×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Започна евакуацията на българи от Оман, Дубай и Абу Даби
  • „Луфтханза“ отмени полетите си до Кипър до 6 март
  • ПП-ДБ се регистрира за участие в предстоящите парламентарни избори
  • 280 000 къса цигари в два товарни автомобила откриха на „Лесово“
  • Партия МЕЧ се регистрираха за изборите, Радостин Василев все още е в Дубай
  • Виктор Папазов се закле като депутат от „Възраждане“ на мястото на Славчо Крумов
  • Запрянов е разрешил преминаването през въздушното ни пространство на чужди въоръжени сили
  • Започва тридневно поклонение за аятолах Хаменей
  • САЩ разрешиха на част от персонала на посолството си в Кипър да напусне страната
  • Моджтаба Хаменей начело на Иран - вторият син на Али Хаменей е новият върховен лидер
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

195 са новите случаи на коронавирус, 7 души са починали за денонощие


195 са новите случаи на коронавирус, 7 души са починали за денонощие
Потвърдените случаи на COVID-19 у нас са общо 13 209
08 Август 2020, Събота, 08:09 ч.
Автор: Флагман.бг

857 пациенти са в лечебни заведения за болнична помощ

195 са новите доказани случаи на заразени с коронавирус през изминалото денонощие. Изследвани са 5837 проби. Това показват данните от Националния информационен портал към полунощ. Потвърдените случаи на COVID-19 у нас са общо 13 209, като към момента 5 145 от тях са активни. 7 622 са излекуваните, от които248 са регистрирани през последното денонощие.

С доказана коронавирусна инфекция в лечебни заведения за болнична помощ се намират общо 857 пациенти, 55 от които са настанени в интензивни отделения и клиники. Починалите, при които е бил доказан COVID-19, са 442. Седем души са починали през изминалото денонощие.


В категории: COVID-19


10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
Морския
08.08.2020 17:59:37
0
1
Престанете да лъжете да не се напукам на бяло
9.
до Запознат
08.08.2020 14:14:33
0
2
Не е 40-50 хиляди. Пациента си минава по клиничната пътека която е ~1100лв. Пък откъде ще дават 2000лв фантазията ти не стига явно. За близо половин година, никой от тези "купени" болни не са се показали. Все чух от на леля чичото внука сестрата бебето.
И все пак моят анекдот от счетоводител който отговаря за болница с легла и отделение за ковид. И се отчитат пред НЗОК и за липсваща кърпа, нямат такъв случай. Защото цялата идея е лишена от логика.
8.
Запознат
08.08.2020 13:29:29
3
0
Е как няма да има толкова болни, когато в болницата дават по 2000 лева да те пишат с корона вирус? Бонуса от държавата към болницата е по 40-50 хиляди лева за болен.
7.
До Ууу
08.08.2020 09:58:18
0
1
Забелязал съм да. Най-важната и наложителна информация се предоставя на първо място.
Kой би предположил? /s
6.
Ууу
08.08.2020 09:53:33
3
4
Ако сте забелязали в тези новини винаги почват със заразените - ясно, точно и натъртващо се казва броя им. А като съобщават за излекуваните - посочва се между другото, в контекста на друга информация...,,7622 са излекувани от които 248 регистрирани през денонощието".... ненче няма проблем но не е в тези размери дето го представят...МАНИПУЛАЦИЯ.
5.
ФЛАГМАН ЗАЩО?????????????????????????????
08.08.2020 09:50:50
1
3
МЪЛЧИТЕ ЗА БАРИКАДИТЕ НА ""ОРЛОВО ГНЕЗДО""И ОТКАЗА НА ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ АТАКУВА!! ТОЯ ПЪТ ОТГОВОРНОСТА МАЙ Е НА В.!!!!ТИКВАТА СЪ СКРИ .
4.
КороноТъпак
08.08.2020 09:00:47
2
7
България, Швеция на Балканите ! От НОЩ-а на Мутафчийски до публиката на стадионите и масовите протести един до друг. Борисов в действие. Объркан, уплашен, не знае какво и защо го прави. Добре че, Бог ни пази !
3.
До Ибайло
08.08.2020 08:38:54
1
5
Ми тъй като още има епидемиологична обстановка в страната се докладва. Плюс това данните идват от автоматичната система с данни от местни РЗИ. А от там всеки решава сам да обявява като медия и публикация.
Естествно не са всички активни случаи и има закъснения и забавяния особенно през уикедна когато капацитета на лабораториите е намален. Но поне има минимум който е докладваната бройка.
2.
Ивайло
08.08.2020 08:33:25
6
9
Добре де,докога с тези статистики?
Вирус има,ясно е,но тази статистика с какво ни помага?
Нито вярвам,че са всеки ден са точни данните,нито знаем всъщност колко хора са го изкарали или са зарадени без да знаят.
Да се спазват препоръките и това е.
И да пазим старите и болни хора.
1.
До 1
08.08.2020 08:28:33
7
5
И 10000 случая да им, хората не изпадат в страх. Информират се и спазват мерките. Страхуват се само такива които са спали в час по биология, като теб.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Румен Радев залага на харизматичния адвокат Георги Маджаров за свой човек в Бургас Румен Радев залага на харизматичния адвокат Георги Маджаров за свой човек в Бургас Юристът е разпознаваема фигура в професионалната си общност, но е напълно ново име за политиката в града  Напрежението в парламента расте заради войната с Иран, Костадинов щял да ни спасява от ракетите Напрежението в парламента расте заради войната с Иран, Костадинов щял да ни спасява от ракетите Депутати изразиха загриженост за сигурността на страната след ескалацията на конфликта в Близкия изток и предложиха различни мерки за справяне със ситуацията Бананови кифлички без брашно – лесен и здравословен десерт Бананови кифлички без брашно – лесен и здравословен десерт Вижте как се приготвят България е с най-ниска безработица в еврозоната през януари България е с най-ниска безработица в еврозоната през януари Безработицата в ЕС и еврозоната продължава да намалява, като България е на върха с 3,1% Кметът на Стара Загора остава в ГЕРБ, само празнувал с Радев Кметът на Стара Загора остава в ГЕРБ, само празнувал с Радев Той направи много за Стара Загора. Това са нормални неща, всеки е добре дошъл на празника, каза Живко Тодоров Избираемите услуги Select на A1 вече ще са част и от плановете за интернет услуги Избираемите услуги Select на A1 вече ще са част и от плановете за интернет услуги Клиентите на А1 вече ще могат да персонализират не само мобилните и ТВ услугите си, а и тарифите си за домашен интернет Истината за по-нискокалоричните храни и какво пропускат социалните мрежи Истината за по-нискокалоричните храни и какво пропускат социалните мрежи Експерти предупреждават, че етикетът „нискокалорично“ не винаги означава по-здравословен избор Румен Спецов отстрани Димитър Добрев от ръководството на "Лукойл Нефтохим" Румен Спецов отстрани Димитър Добрев от ръководството на "Лукойл Нефтохим" Дългогодишният производствен директор на бургаската рафинерия вече не е част от Управителния съвет Има ли заплаха? Ето ги американските бази у нас, които Иран счита за цели Има ли заплаха? Ето ги американските бази у нас, които Иран счита за цели Министърът на обраната Атанас Запрянов се колебае да каже опасна ли е ситуацията сега, или не Кога се слага солта при готвене и как това променя вкуса на храната Кога се слага солта при готвене и как това променя вкуса на храната Кулинарни експерти обясняват защо моментът на осоляване влияе върху текстурата и аромата
Марк Зукърбърг купи имение за 170 милиона долара на частен остров в Маями Марк Зукърбърг купи имение за 170 милиона долара на частен остров в Маями Основателят на „Фейсбук“ се присъедини към елита на милиардерите, купувайки имот на остров Indian Creek Иран клекна - иска преговори за край на войната Иран клекна - иска преговори за край на войната Мракобесният ислямистки режим е отправил предложението чрез разузнавателна служба на трета държава Свалените от приятелски огън изтребители F-15 в Кувейт не са губили въздушен бой Свалените от приятелски огън изтребители F-15 в Кувейт не са губили въздушен бой F-15 Eagle имат впечатляваща бойна история, с над 100 въздушни победи и нито една загуба в класически въздушен бой самолет срещу самолет Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Ракета е била свалена от сили на НАТО Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Отломки от прехващащия боеприпас са паднали в района на градчето Дортьол в турския окръг Хатай Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Техеран „няма доверие на американците и няма основа за каквито и да било преговори с тях“, заяви Мохамад Мохбер, високопоставен съветник на покойния върховен лидер аятолах Али Хаменей Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Сушата и кладенците сриват Коня Заради ракетите от Иран към Турция: Запрянов намекна за заплаха за България Заради ракетите от Иран към Турция: Запрянов намекна за заплаха за България Ще предефинираме рисковете и заплахите и ще набележим необходимите мерки, обясни той Иран се закани да атакува ЕС, но те вече окървавиха България Иран се закани да атакува ЕС, но те вече окървавиха България Организациите на българската русофилия, които подкрепят главорезите в Техеран, удобно забравят атентата в Сарафово  Испанският премиер: Не може да се играе руска рулетка със съдбата на милиони хора Испанският премиер: Не може да се играе руска рулетка със съдбата на милиони хора Санчес реагира, след като президентът на САЩ Доналд Тръмп заплаши да прекрати търговията с Мадрид заради испанската позиция относно конфликта
Борислав Гуцанов, депутат от БСП Борислав Гуцанов, депутат от БСП Правителството се държи като туроператорска компания Виц на деня Виц на деня - Жена, налей ми водка и по-бързо!
- А не може ли по-ласкаво?
- Жена, налей ми водчица, и по-бързо!
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, братле! Как си?
- Жена ми ме напусна!
- Боже, вземи си някакъв алкохол, да удавиш мъката...
- Няма да стане!
- Нямаш пари?!
- Пари има, мъка няма.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Пернишка конвенция: "Ако първият пол не бие втория пол, значи е трети пол."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори