×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Орлов мост отново е блокиран, протестиращите поставиха палатките


Орлов мост отново е блокиран, протестиращите поставиха палатките
Това е първата палатка, която протестиращите издигнаха на Орлов мост. Колко време ще оцелее този път лагера на демонстрантите?
07 Август 2020, Петък, 21:55 ч.
Автор: Флагман.БГ

От СДВР предупредиха, че няма да допуснат отново затваряне на булеварди, но на този етап полицаи не се намесват, за да не ескалира напрежението

 

Протестиращите отново поставиха палатките на Орлов мост, предава репортер на Флагман.бг. От няколко минути кръстовището на една от ключовите пътни артерии в столицата е затворено, а на мястото са се събрали няколкостотин души, които тръгнаха от Триъгълника на властта преди час.

От СДВР днес предупредиха, че няма да допуснат отново затваряне на булеварди. От полицията на този етап не се намесват, за да не ескалира напрежението. Демонстрацията засега е мирна и с малки изключения няма сблъсъци между полиция и протестиращи. 

Припомняме, че по-рано тази вечер, Николай Хаджигенов от т.нар."Отровно трио" заплаши властта със затвор заради изринатите палаткови лагери в столицата.

Очаквайте подробности!


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
28
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция 10/05/2026, Неделя 10:00 1
28
Коментара по темата
28.
Моряка
08.08.2020 13:18:16
0
1
27–ми, сравняваш опълченците с тези от орлов мост...?!Позор за теб и за тяхната памет......срамота!
27.
вън
08.08.2020 13:06:53
2
1
Орлов мост се превръща в орлово гнездо. Дерзайте опълченци България цяла вази гледа
26.
_nib_
08.08.2020 11:30:26
1
3
Президентчето излезе по-голЕм тАпанар от плевню.
25.
Моряка
08.08.2020 11:06:01
1
3
Другия път когато зеленочорапещият ни президент каже Мутри вън да се огледа около себе си........току виж останал сам .По точно с единия крак вече е от тях..........смешника!
24.
Черепа до 22
08.08.2020 10:34:25
0
4
Простаци са 98% от протестърите включително и ти!
23.
Неа
08.08.2020 10:17:48
0
5
Абе блокирайте им къщите да не могат да излизат тия хрантутници ,какво блокирате пътя на обикновенните граждани
22.
гейберясалата измет
08.08.2020 08:46:04
6
5
засега само плюе,скоро обаче ще започне да пикае газ..а патреотарите ще серат кръв!
21.
Кой
08.08.2020 07:15:12
8
12
Кой е този млад човек който протестира? Аз такива познати не знам. Явно са заети с кариерите си.
Проблема с протеста и смешните им изцепки платени от други са, че в краят на работният им ден нямат изготвени законови промени които да представят. Общи приказки и до там. Онези мадами от "Системата ни убива" получиха изискваните от тях промени в законодателството. Което доближи системата ни към Японската(за добро и лошо), с ясно описани брой часове социални грижи с гъвкавост и график по желание. Както и намалени изисквания за да бъдат гледачи.
И... пак са на улицата да си парадират децата, които разбрали не разбрали защо са качени на тавана на микробуси.
Онези подкрепящи Радев или поне заучените фрази които скандира, коя алинея и коя точка на кой закон ви е проблема?
Подкрепа от нормалното общество няма да получите без отговор на този въпрос. А иск за служебно правителство на Радев е изключено.
Разбрахме че "младите" които Радев визира са емигранти. Върнали са се обратно в България по неясни причини. Но вероятно защото не си плащат социалните задължения в другите държави. Заедно със съкращенията на по маловажните позиции. Тези хора не очаквам изведнъж да се отърват от навика си да лъжат социалната система и в България. Или да имат с какво да допринесат към нужните специализирани кадри в страната. Малцина от тях само ще са. Другите не знаят езика на държавата която са лъгали.
Та както се вика "От хубавото човек не бяга".
Добре дошли обратно в НАШАТА страна, очевидно ВИЕ винаги обратно си идвате.
20.
Чичо ви Врътко Арабаджиев
08.08.2020 04:49:14
0
8
Отколе за вас проблемът не е управлението на този лидер или онази партия, а фактът, че животът ви мина в най-бедната и разкапана държава в Евросъюза, в една олигархия в ръцете на шепа босове, които контролират мутри, групировки, мафии, тайни служби, партии и правителства. Въпросните първо си поделиха комунистическото наследство и все така продължават да си преразпределят националното богатство.
19.
Kkkk
08.08.2020 00:56:37
7
20
Новите палатки, които поставиха от кой са платени???? Грубо една такава е минимум около 200 лева и там определено не е опъната една. Бабикян дето е облечен за 150 лева ли извади парите за тях? Май независимите се оказаха силно зависими.
18.
Хаха
07.08.2020 23:38:48
5
23
"Младите" протестират...

Гръмко Радев се провиква на микрофоните "мутри вън" и...

Шефът на Стратегическия съвет на президента (до него) Александър Маринов - агент "Майстора" от ДС, съдържател на явочна квартира. Същият е основател на ВИС-2 в Кюстендил и близък съратник и съветник на Илия Павлов в "Мултигруп". Депутат от БСП от 36 и 37 НС (37-то е по време на кабинета Виденов) През 1995 г. е най-близкият депутат на Жан Виденов и шеф на софийската организация на БСП...
Тези хора представят Национален стратегически документ за бъдещето на България...
Съжалявам, но не искам такава промяна!!!
17.
Горският
07.08.2020 23:35:56
9
24
Искат върховенство на закона, а не спират да го нарушават. Това не са протестиращи, а последователи на бай Генчо хаджигенчо, червеното отроче бабикянчо, бай Минчо, по известен като зашиващия джобовете на катаджиите и един куп плямпачи покрай тях
16.
Пожаникар
07.08.2020 23:35:55
9
23
Е, крайно време е да дойдат пожарните и с силни водни струи да измият всички незаконно блокирани кръстовища и нещата в България да си улегнат до следващите редовни избори и тогава наистина да бъде както народа е решил а не фатмака и КУРнелия
15.
До дубай
07.08.2020 22:52:49
16
15
Не да дават оставка, ами директно трабва да бъдат съдени за "преяждане" с власт, нагло отклоняване на държавни средства, обсебване на бизнеси, поддържане изключително на чужди интереси, откровенни кражби, толериране на цял "етнос" избиратели!! И не на последно място за изключително ниско интелектуално ниво на цялата пасмина и на 80% от избирателите им!! Ей това трябва да стане!!
14.
Ееее баси Пре идента
07.08.2020 22:49:05
11
26
Няма как държавата да се управлява от крайно мислещи, били те леви или десни! Тва го няма никъде и забележете, че протестърите са точно такъв тип, ще ги познаете по некултурните, цинично-грозни и нападащи коментари навсякъде в мрежата.
13.
До 11
07.08.2020 22:47:19
11
23
Извинявай, кои са по площадите? Неразбрах, умните деца??? Хахаха
12.
TWICER
07.08.2020 22:44:13
9
12
Овчедушието е завладяло нацията вече 624 години,единственото спасение е гражданското общество да пробие безроботното малодушно съзнание на този изстрадал народ и за това на площадите са младите и умни деца на прогресивно мислещите родители от началото 30/100 годишния преход,които се докоснаха до западния манталитет на гражданското общество/ 1980 год. Варшава -след 'корекция' на билета за метрото от 3 на 6 злоти ,цяла 'Варшава' тръгва пеша на работа, реакцията на властите е мълниеносна / Как ще ги стигнем другите народи ! ! ! !
11.
До 5
07.08.2020 22:42:01
10
24
Моля те, кажи ми какво означава олиргахична държава, че съм прост гербаджийски трол и не разбирам какво пишеш.Ти си от този тип хора, за които, няма никакво значение кой ще е на власт.Който и да е, ти пак ще си тъпо необразовано, неграмотно мрънкащи малко човече което си мисли, че всички са му длъжни защото е прост. Със здраве :)
10.
Dubai
07.08.2020 22:37:46
7
35
И кво излиза сега, че Герб трябва да дават оставката и да идва президента + Слави + Иван Костов в лицето на Христо Иванов и Божков се връща от Дубай? Така ли?
Тва ли трябва да стане?
9.
Катунарите
07.08.2020 22:29:55
4
23
се изкъпаха пак на линия
8.
ей шматко изветряла... 5ия
07.08.2020 22:29:19
7
21
Аре бягай да си пиеш хапчетата,не е нужно да четем простотиите на поредния червен боклук!
7.
Как да каже
07.08.2020 22:27:07
11
36
Мутри вън,като около Радев само мутри от ВИС,кадри на ДС и агенти на ГРУ?
Няма да си плюе на физиономията я :)
Божков днес е разкешил,мизата вече е 100лв.Триото днес яко е теглило от банкоматите,от новия транш!
6.
Гербаджийски трол
07.08.2020 22:23:49
28
17
Искам да съм част от олиргахична мутренска държава от най-гаден тип с мутри първеници - Тулуп министър председател, каскет за бухалкаджия, прасе да яде ресурсите на територията зовяща се наушким дъежава и почетен доносник хидроинженер клатещ всички по-горе изброени.
Искам да съм в дупката на кенефа когато съм гладен и да чакам благовонното л@йн0 на моя ибрикчия мутрата от Банкя, а ако не е в добро настроение да ме нахрани мога да плозвам езика си да му изчистя отверстието. Искам да ми хвърлят трохички за да хуля по всички , които искат правова и законова държава. Искам да съм подметка на какскета да ходя по селата и да боря Аланколу, тоя дето духа и т.н., искам да си вложа трохичките от пасквилите срещу народа в банката на Шиши и той да я фалира, за да съм до моя идол и да чакам да ме нахрани, ако не ще ползвам езика си, за ближа, ближа...

И ако някой гербаджийски трол набие "-" и не е съгласен с по-горе напиcаното, ще бъде докладван на мутрата от Банкя, за неспазване на партийната линия и да бъде наврян в кучи г@з от каскета.
5.
Ссс
07.08.2020 22:23:10
17
10
В момента има около 50 000 протестиращи. Много ми е интересно кой ще им събори палатките
4.
Къде вън?
07.08.2020 22:21:25
6
27
Къде е това вън, от къде вън и защо вън?
Утре искам президента след като каже мутри вън, да ни съветва за кого да гласуваме, тогава ще се съглася с протестите. Като е голям пич, да излезе и да каже: мутри вън, хората дето сте гласували за ГЕРБ вече ще гласувате за едиси кой си.
Ей така съм съгласен аз.
3.
Иван
07.08.2020 22:20:10
14
20
ОСТАВКА СЪД ЗАТВОР ДО ЖИВОТ,И КОНФИСКАЦИЯ НА ВСИЧКО ДО 10 КОЛЯНО.
2.
Филадендрона
07.08.2020 22:07:34
16
24
Вън мутрагените, калинките и крадливите политици! Вън и тъпунгерите, които ги поддържат...
1.
СТАРА ЗАГОРА
07.08.2020 22:03:55
9
42
ВЪН КРАДЛИВИТЕ КОМУНИСТИ ОТ УПРАВЛЕНИЕТО НА ДЪРЖАВАТА НИ!!!ПРОКЛЕТ ДА БЪДЕ ДЕНЯТ- 09.09.1944г.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Повечето зеленчуци поевтиняват на борсите у нас, докато плодовете поскъпват Повечето зеленчуци поевтиняват на борсите у нас, докато плодовете поскъпват Поскъпват сиренето и кашкавала тип "Витоша" За 4 зодии май ще бъде най-късметлийският месец през 2026 г. За 4 зодии май ще бъде най-късметлийският месец през 2026 г. Астрологични влияния отварят врати към нови възможности, силни емоции и неочаквани обрати Петър Витанов: Парламентът вероятно няма да излезе в лятна почивка Петър Витанов: Парламентът вероятно няма да излезе в лятна почивка Председателят на ПГ на "Прогресивна България" обясни, че проблемите в страната са прекалено сериозни, за да има ваканция Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция Транспортът и атракциите са поскъпнали драстично, но храната по заведенията остава по-евтина от тази в София Камион и лек автомобил изгоряха при пожар във Варна Камион и лек автомобил изгоряха при пожар във Варна При пожара няма пострадали хора Завръщането на Spirit of Burgas минава през изхода Завръщането на Spirit of Burgas минава през изхода Събитието вдъхновява, привлича внимание, създава престиж и кара хора отвъд границите на България да произнасят името на града с любопитство Пострадалият колоездач от Джиро дИталия е в стабилно състояние в "Пирогов" Пострадалият колоездач от Джиро дИталия е в стабилно състояние в "Пирогов" 32-годишният състезател премина обстойни прегледи и остава под наблюдение в травматологията Страхотен концерт в третата вечер в Бургас на младежкия музикален фестивал „СОЛиСиМи“ Страхотен концерт в третата вечер в Бургас на младежкия музикален фестивал „СОЛиСиМи“ "Филм без име" се превърна в един невероятен спектакъл Пиене на кафе и отслабване? Може, но има условия Пиене на кафе и отслабване? Може, но има условия Напитката може да стимулира метаболизма и да даде тласък на топенето на килограми Очаква ни слънчева и топла неделя, но гръмотевични бури дебнат тези райони Очаква ни слънчева и топла неделя, но гръмотевични бури дебнат тези райони Прогноза за времето - неделя, 10 май 2026 г.
Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Круизният кораб „Хондиус“, засегнат от огнище на хантавирус, пристигна на Тенерифе Корабът с пътници и екипаж, засегнати от хантавирус, акостира в Гранадиля, където започва евакуацията на пасажерите Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Осем години след ядрената сделка: Тръмп отново преговаря с Иран Ново примирие, стари обещания и риск САЩ да не спечелят повече от сделката на Обама Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия Полицията и удобните анализатори побързаха да обяснят как всичко било „битов скандал“. Само че габровци ясно казват друго – години наред търпят агресия, безнаказаност и страх, докато държавата се прави, че проблем няма Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него Мигрантски скандал в Полша: Арабин призова местните да бачкат повече заради него „Работете 12-14 часа, за да имам пари!“, реди той във видео, което публикува в тик-ток Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Петер Мадяр пое управлението с обещания за медийни реформи и завръщане към ценностите на ЕС Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът" Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща
Мариус Куркински Мариус Куркински Писна ми от BG, искам България Виц на деня Виц на деня Отива един в публичен дом и казва:
- Искам момиче с огромни гърди и тясна слива.
След пет минути идва една от работничките, оглежда се и пита:
- Къде е тоя с големите ръце и малката пишка?!
Виц на деня Виц на деня Медицинска сестра се кара на болния:
- Стига си гледал телевизия! Айде лягай в леглото!
- Ами ако ни хванат?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори