Кичка Бодурова се посвети на мъжа си
Кичка Бодурова се е посветила изцяло на болния си съпруг Крис, който имал нужда от специални грижи, особено по време на пандемията от коронавирус.
Естрадната певица от дълги години живее със семейството си в Лас Вегас, Америка, където извънредните мерки продължават. Тъй като нейният мъж в края на миналата година претърпял сериозна операция, която била животоспасяваща, защото здравето му било тежко застрашено, сега имунната му система била тотално срината и Кичка изключително се тревожела да не го зарази с нещо.
Крис обитавал отделно помещение в огромната им американска къща, имал си свои прибори, посуда и разговарял с тях дистанционно, тъй като физическият контакт помежду им бил напълно забранен от лекуващите го лекари.
За да не го зарази, тя е отменила и пътуването си до България. Тя планирала да си дойде в края на май за летния сезон у нас и да направи няколко концерта по Черноморието. За пръв път от 25 години насам обаче няма да стъпи в родния Бургас въпреки молбите на почитателите ѝ да не отменя изявите си.
"За първи път от 25 години няма да сме заедно. Но преди моята песен стои отговорността към хората до мен - аз съм майка и съпруга. Сигурна съм, че ще бъда разбрана. Прегръщам всеки един от вас и ви казвам, че ми липсвате много", написа Кичка в социалните мрежи.
За да не зарази болния си мъж, тя не излиза почти никъде, изолирала се е в просторния им дом и спазва всички препоръки. Дори рождени му ден отпразнували само семейството - той, Кичка и двете им деца. Те са родители на голяма дъщеря Кристи, а през миналото лято осиновиха и момиченце от български дом за сирачета. Осиновеното им дете също живее при тях във Вегас, където бе записано на училище още миналата есен и вече има приятели и чудесна среда, пише Галерия.
Прокурори към колегите си: Не продавайте гласа си в изборите за ВСС
Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България
Защо се замита истинският проблем на украинската армия с нацистите
"Прогресивна България" оттегли предложението си за теглене на нов дълг заради ПВУ
Идва! Бурята е само на час от Бургас! (СНИМКА)
Несебър почете Деня на Ботев и на загиналите за свободата на България
Прокурорският син се сби в затвора, искат промяна на режима му
Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3
Извънредно! Затвориха АМ "Тракия", мъж виси от надлез, иска да се хвърли (ВИДЕО)
Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм!
Смут в Милано - кастрираха бика-символ на града!
