Криза в ДЮШ на ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“! Тренировките спират заради неплатени заплати
Ръководството на професионалния клуб тотално е загърбило ДЮШ, гневни са родители
Школата на ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ спира тренировки заради неплатени заплати, научи Флагман.бг. Преди минути в редакцията се обадиха притеснени родители, които разказаха потресаващи подробности от кухнята на професионалния клуб.
Оказа се, че треньорите в ДЮШ не са получили заработените си възнаграждения за последните два месеца, а съвсем скоро – на 20-ти август, ще дойде падежът и на третата заплата. Заради това и те спират тренировките - докато не получат дължимото. Веднъж вече те са направили компромис и са осигурили време на ръководството, но са останали излъгани и заради това прибягват до крайната мярка.
„Вече са съобщили на момчетата, че след мача на U15 с Берое спират тренировки, докато не им бъдат платени заплатите. Разбираме треньорите, защото и те имат семейства, които трябва да издържат, не получават големи заплати, за да могат да си позволят толкова време да са без никакви доходи. Недоумяваме защо се правят експерименти с мъжкия отбор, плащат се заплати, квартири, храна на един куп външни футболисти, и в същото време се ощетява собствената школа с бургаски деца. Много по-добре щеше да бъде ръководството се откажеше от участие във Втора лига и играеше във „В“ група с местни момчета.“, разказаха родители пред Флагман.бг.
ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ АД доскоро се гордееше с голямата и изключително силна школа. В последните няколко години се подготвиха силни селекции в различните възрастови групи и може би не е далеч моментът, в който момчетата ще бъдат интегрирани в мъжкия футбол. С действията през последните няколко месеца обаче е на път да се сложи кръст на всичко хубаво, което бе свършено до този момент.
Как Coca-Cola носи над 800 млн. долара на година без нито една продадена акция
Огнен ад край Солун: Евакуираха три предградия и социален дом, пиян старец е арестуван за палежа
Време е за жътва: Отбелязваме Летен Атанасовден със сблъсък на сезоните и древни обичаи за берекет
Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35
Невиждан прецедент на 4-ти юли: Отмениха парада във Вашингтон заради убийствен ад от 45 градуса!
Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка
Отказва ли се от футбола Лука Модрич
Мачкай, Гришо: Ето кога може да гледате днешната му среща на Уимбълдън - програмата започна шокиращо
Все още без следа от второто издирвано дете в Струма
Тъмната страна на зодия Близнаци: Какво се случва, когато се ядосат
Идва невиждана жега: Температурите скачат до бруталните 43 градуса
