Горчивата истина! Ето защо напуснаха Мария, Малина и ДесиСлава
Какво очаква певиците оттук нататък
От седмица насам най-актуалният въпрос в поп фолк средите е защо Мария, Малина и ДесиСлава изненадващо напуснаха „Пайнер“. Всъщност въпросът не е зададен правилно! Динозавърките на чалгата не са „напуснали“, а са се пенсионирали, коментират техни по-млади и актуални колежки.
Трета възраст
Застаряващите изпълнителки правилно са усетили, че е крайно време да дадат път на по-свежите имена в музикалния гигант. Те отдавна не са актуални - не само с песните си, но и по дискотеките, където не успяват да осигурят достатъчно публика.
„Ресторантьорите все по-рядко започнаха да канят Мария, ДесиСлава и останалите по-стари певици, тъй като не пълнят клубовете. Може би в крайна сметка те са се примирили, че има и по-атрактивни от тях и да решили да отстъпят“, коментират в поп фолк средите.
Решението на Мария, ДесиСлава и Малина да се оттеглят ще отрази положително не само на самите певици, които вече видимо не издържат на темпото на младите попълнения, но и на компанията.
„Пайнер“ отдавна имаше нужда да обере паяжините и да се отърве от прашлясалите си кадри, но явно от уважение към тях не им показваше вратата“, коментират в шоубизнеса.
Разцвет
Излиза, че слуховете за фалита на „Пайнер“ не само са силно преувеличени, но и точно обратното – компанията върви към своя апогей. От началото на година гигантът отваря нови студиа със свръх модерна техника, а във фирмата постъпват нови и нови изпълнители.
Неслучайно последните песни, които отлюспените певици на „Пайнер“ направиха, претърпяха пълен провал. В YouTube гледанията на клиповете им са нищожни, докато новите проекти на Ариа, Фики, Яница и Десита, например, оглавиха трендинг класациите за отрицателно време.
Прозрението
„Скъпи приятели, искам официално да ви информирам, че вече не съм част от „Пайнер”. Реших да продължа напред сама!“, съобщи ДесиСлава миналата седмица. А под поста й заваляха коментари, в които фенове й припомнят за последния й злощастен опит да „продължи сама“. Резултатът – 0 хитове, 0 участия и скорошно допълзяване обратно в компанията.
„Аз съм на 38 и взех решението в една от най-хубавите си години да сложа край на моите клубни изяви и да се разделя като цяло с музикалната сцена. По-добре е да се оттегля навреме, без да се превръщам в резил“, мъдро разсъждаваше Мария, напускайки компанията. По всичко личи, че певицата най-сетне е успяла да прозре дългогодишния застой в кариерата си, както и фактът, че всеки жалък по-нататъшен опит за пиар ще бъде неуспешен.
Абитуриенти, проверете осигуровките си!
Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч
В пет български общини няма нито една медицинска сестра
Хиляди българи в Гърция с важно предупреждение: Red Code за пожари, вятърът стига до 9 бофорта
Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО)
Кошмар на АМ Тракия: Катастрофи и аварирали коли направиха километрична тапа между Нова и Стара Загора
Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински
Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку
1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия
Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери
Месец преди убийството на Георги Кузев: Двама от обвиняемите заснели друг "нощен лов" в Пловдив
София 2026: Каруца се нареди първа на светофара в Красна поляна
