Кирил Добрев: Блокираната държава е проблемът, не блокадите в центъра
Нощем се действа, когато насреща си имаш престъпници, а не мирни граждани, категоричен е зам.-председателят на БСП
“Отношението към блокадите в центъра на столицата не е еднозначно, но блокираната държава е големият ни проблем”. Това заяви в своя позиция зам.-председателят на БСП Кирил Добрев по повод разчистването на палатките от полицаи.
“Нощем се действа, когато насреща си имаш престъпници, а не мирни граждани. Не знам какво е предизвикало тази акция на МВР, но времето на осъществяването й поражда съмнения”, каза още Добрев.
По думите му БСП подкрепя протестите. “Наши членове и народни представители са всеки ден на площада и е крайно време ръководен наш орган да излезе с партийна позиция по блокадите, защото към този момент такава няма”, категоричен е Кирил Добрев
719 000 къса цигари, скрити сред възглавници, спряха на Дунав мост при Видин
Почина кралят на Норвегия
Любовникът убил съпруга, вдовицата му помогнала да прикрие следите
31 души загинаха по пътищата само през август, ранените са 759
Румънец се представи за унгарец и измами 89-годишен бургазлия с 800 евро
Фалшива полицейска призовка плъзна по имейлите: Измамници заплашват с арест до 48 часа
Почина кралят на Норвегия Харалд V на 89 години
Когато да купиш не значи да притежаваш: Пиратството кражба ли е
Камион премина през мантинелата и се озова в канавката край Любимец
Нефтохимик гостува на безпогрешния Крумовград, домакините мечтаят за нова победа
Септември започва с жеги, времето ще е идеално за плаж

Какво ли пише в тълковният речник срещу думата "наглост"?
Това да не е по чл.1 от Живковата конституция :)
Наркомани и пияници палаткаджии!