×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Над 25 яхти ще участват във ветроходната регата "Порт Бургас къп"


07 Август 2020, Петък, 12:25 ч.
Автор: Флагман.бг

Екипажите пристигнаха вече в Бургас. По всяка вероятност днес и утре ще се състоят двете офшорни гонки - 17 и 27 морски мили, а иншорните в неделя

Прогноза за запазване на вятъра от източна четвърт със сила около 20 възела, достигащ на поривите до 29-30, и през трите състезателни дни, обещава интересна надпревара между над 25 яхти във ветрохдната регата "Порт Бургас -Къп 2020".

Екипажите пристигнаха вече в Бургас. По всяка вероятност днес и утре ще се състоят двете офшорни гонки - 17 и 27 морски мили, а иншорните в неделя.

Във връзка с провеждащият се в Бургас "Spice Music Festival" и ограниченията в придвижването с автомобили в района на Пристанищен комплекс Бургас, Морска гара и района на ЯК "Порт Бургас", организаторите на ветроходна регата "Порт Бургас - КЪП" 2020 информират за постигнати допълнителни споразумения с организатора на феста:

- всеки участник в регата ще разполага с гривна за преминаване пеш през територията на фестивала с цел напускане. Домакините предупреждават, че охраната на фестивала ще екскортира лица без пропуск, които не напуснат за продължителен период от време територията на събитието.

- автомобилите могат да се паркират на територията на яхт клуб "Порт Бургас" за целия преиод на регатата;

- движението на автомобили е допустимо за вход и изход между 0600 - 1500 часа всеки ден с издаден пропуск;

Опции за паркинг извън района на пристанищния комплекс:

- ще бъде отцепена най-дясната лента на ул. "Булаир", която е в непосредствена близост до пристанището;

- Синя Зона в пристанищния район, зоната на Морска градина и хотел "Приморец", както и в целия град, е безплатна през уикенда.

Регата "Порт Бургас -  Къп 2020" е организирана от яхт клуб "Порт Бургас", съвместно с Пристанище Бургас и Община Бургас.

Предварителна програма на регата "Порт Бургас - КЪП":

6 август, четвъртък

12:00-19:00    Регистрация и обмер

7 август, петък

08:00-09:30    Регистрация и обмер

10:30   Техническа конференция

13:00   Иншорни гонки

8 август, събота

TBA     Иншорни/Офшорни гонки

9 август, неделя

TBA     Иншорни/Офшорни гонки

TBA     Церемония по закриване на регатата

 


В категории: Бургас


Коментари
Тервел ИЛИЕВ Скандал и оставка след "Евровизия" Скандал и оставка след "Евровизия" 20/05/2026, Сряда 19:33 0
Тервел ИЛИЕВ Как да приготвим домашна пица Как да приготвим домашна пица 20/05/2026, Сряда 19:03 0
Флагман.БГ Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" 20/05/2026, Сряда 18:44 2
Тервел ИЛИЕВ Камион блъсна фатално велосипедист Камион блъсна фатално велосипедист 20/05/2026, Сряда 18:10 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Около 1,3 км. е дължината на трасето, по което се работи, като вече са поставени 400 изливни пилота, които укрепват ската и дават ниво на велоалеята Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Едни видяха родолюбие, други поискаха символът да бъде върнат в автентичния му вид Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Фред Агайн Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Фред Агайн Продуцентът, който е работил със звезди като Ед Шийрън, Деми Ловато, още не е отговорил на поканата й Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Той се е обесил в жилището си Започва цялостен ремонт на главната улица в село Полски Извор Започва цялостен ремонт на главната улица в село Полски Извор Общата дължина на трасето е 1 километър Камион на Айко пламна в движение край Поморие Камион на Айко пламна в движение край Поморие Няма пострадали, но щетите са много сериозни Как да изберем мултимедия за кола през 2026 г. — практическо ръководство Как да изберем мултимедия за кола през 2026 г. — практическо ръководство Практически съвети за избор на Android мултимедия, CarPlay, GPS, дисплей и камера за задно виждане според колата и бюджета ти Министър Илин Димитров представи приоритетите си за по-силен и устойчив български туризъм Министър Илин Димитров представи приоритетите си за по-силен и устойчив български туризъм Той очерта заварено тежко състояние в министерството, но заяви, че отговорът ще бъде действие, експертност и ясна програма Кметът на Бургас награди 88 просветители на славянската писменост: Благодаря ви, че служите на нашите деца Кметът на Бургас награди 88 просветители на славянската писменост: Благодаря ви, че служите на нашите деца Педагози от детски градини и училища в морската община получиха грамоти и плакети за високи професионални заслуги през последната учебна 2025-2026 година Бургазлията Дончо Каличин за кошмарния си брак с украинка, по която пръсна 250 хил. долара за 5 години Бургазлията Дончо Каличин за кошмарния си брак с украинка, по която пръсна 250 хил. долара за 5 години Пенсионираният старши офицер от круизен кораб разказа една потресаваща история за любов по сметка, емоционален шантаж
Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Заедно с него под руините се издирват и две млади жени на възраст 25 и 26 години
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня - Тате, аз с теб няма да ходя вече в парка!
- Стига си мрънкал бе Гошко, ами ме люлей!
Виц на деня Виц на деня Майка пита детето си:
- Защо плачеш?
- Защото татко си удари пръста!
- Ох, милото ми. И ти веднага се разплака?!
- Не, преди това много се смях.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори