Освободиха Арман Бабикян, заплашва с масови протести
Мая Манолова и Христо Иванов са пред Първо районно управление в София, настояват да бъдат освободени всички задържани
Десетки протестиращи се събраха пред сградата на Първо районно управление в София, където около 5:00 часа тази сутрин бяха отведени с четири буса задържаните протестиращи след вдигането на палатковите лагери в столицата.
Преди минути бе освободен Арман Бабикян от т.нар. „отровно трио“. Заедно с Николай Хаджигенов, бившият правосъден министър Христо Иванов и Мая Манолова обаче той остана пред полицейския участък и настоява всички задържани да бъдат веднага освободени.
Десетки са арестувани. 30 са задържаните само на "Орлов мост".
Очаква се задържаните да получат актове и след това да бъдат освободени. На мястото има засилено полицейско присъствие, но организаторите на протеста от „отровното трио“ призоваха гражданите да дойдат пред Първо районно управление. Очаква се напрежението да ескалира.
Организаторите от „отровното трио“ заплашиха с още по-масови протести заради насилието над гражданите.
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето

Ако този влезе във властта, защо се сещам за вица за евреина и арменеца!
Единият хвърля пари - другият му ги връща!
Нещо невъзможно
Какво не прави интереса и лакомията за власт
да се притеснявам кой кабинет ще понесе отговорност,или колко струват мекиците на Слънчака ? Или що са затворили дйонерите до часовника ?
Тва са ми основните дертове,объркан човек съм аз .
Тая,значи,ме обърква идеологически,откак бе водещ журналист в The voice of Amerika,а сега като шеф на Свободна Европа направо прекали .
Как е тъпак на майка ти унуй нещо смърди ли на мърша..... Все още да са хвърлиш от някаде че иначе много бой та чака.......