Освободиха Арман Бабикян, заплашва с масови протести
Мая Манолова и Христо Иванов са пред Първо районно управление в София, настояват да бъдат освободени всички задържани
Десетки протестиращи се събраха пред сградата на Първо районно управление в София, където около 5:00 часа тази сутрин бяха отведени с четири буса задържаните протестиращи след вдигането на палатковите лагери в столицата.
Преди минути бе освободен Арман Бабикян от т.нар. „отровно трио“. Заедно с Николай Хаджигенов, бившият правосъден министър Христо Иванов и Мая Манолова обаче той остана пред полицейския участък и настоява всички задържани да бъдат веднага освободени.
Десетки са арестувани. 30 са задържаните само на "Орлов мост".
Очаква се задържаните да получат актове и след това да бъдат освободени. На мястото има засилено полицейско присъствие, но организаторите на протеста от „отровното трио“ призоваха гражданите да дойдат пред Първо районно управление. Очаква се напрежението да ескалира.
Организаторите от „отровното трио“ заплашиха с още по-масови протести заради насилието над гражданите.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Ако този влезе във властта, защо се сещам за вица за евреина и арменеца!
Единият хвърля пари - другият му ги връща!
Нещо невъзможно
Какво не прави интереса и лакомията за власт
да се притеснявам кой кабинет ще понесе отговорност,или колко струват мекиците на Слънчака ? Или що са затворили дйонерите до часовника ?
Тва са ми основните дертове,объркан човек съм аз .
Тая,значи,ме обърква идеологически,откак бе водещ журналист в The voice of Amerika,а сега като шеф на Свободна Европа направо прекали .
Как е тъпак на майка ти унуй нещо смърди ли на мърша..... Все още да са хвърлиш от някаде че иначе много бой та чака.......