Освободиха Арман Бабикян, заплашва с масови протести
Мая Манолова и Христо Иванов са пред Първо районно управление в София, настояват да бъдат освободени всички задържани
Десетки протестиращи се събраха пред сградата на Първо районно управление в София, където около 5:00 часа тази сутрин бяха отведени с четири буса задържаните протестиращи след вдигането на палатковите лагери в столицата.
Преди минути бе освободен Арман Бабикян от т.нар. „отровно трио“. Заедно с Николай Хаджигенов, бившият правосъден министър Христо Иванов и Мая Манолова обаче той остана пред полицейския участък и настоява всички задържани да бъдат веднага освободени.
Десетки са арестувани. 30 са задържаните само на "Орлов мост".
Очаква се задържаните да получат актове и след това да бъдат освободени. На мястото има засилено полицейско присъствие, но организаторите на протеста от „отровното трио“ призоваха гражданите да дойдат пред Първо районно управление. Очаква се напрежението да ескалира.
Организаторите от „отровното трио“ заплашиха с още по-масови протести заради насилието над гражданите.
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

Ако този влезе във властта, защо се сещам за вица за евреина и арменеца!
Единият хвърля пари - другият му ги връща!
Нещо невъзможно
Какво не прави интереса и лакомията за власт
да се притеснявам кой кабинет ще понесе отговорност,или колко струват мекиците на Слънчака ? Или що са затворили дйонерите до часовника ?
Тва са ми основните дертове,объркан човек съм аз .
Тая,значи,ме обърква идеологически,откак бе водещ журналист в The voice of Amerika,а сега като шеф на Свободна Европа направо прекали .
Как е тъпак на майка ти унуй нещо смърди ли на мърша..... Все още да са хвърлиш от някаде че иначе много бой та чака.......