Освободиха Арман Бабикян, заплашва с масови протести
Мая Манолова и Христо Иванов са пред Първо районно управление в София, настояват да бъдат освободени всички задържани
Десетки протестиращи се събраха пред сградата на Първо районно управление в София, където около 5:00 часа тази сутрин бяха отведени с четири буса задържаните протестиращи след вдигането на палатковите лагери в столицата.
Преди минути бе освободен Арман Бабикян от т.нар. „отровно трио“. Заедно с Николай Хаджигенов, бившият правосъден министър Христо Иванов и Мая Манолова обаче той остана пред полицейския участък и настоява всички задържани да бъдат веднага освободени.
Десетки са арестувани. 30 са задържаните само на "Орлов мост".
Очаква се задържаните да получат актове и след това да бъдат освободени. На мястото има засилено полицейско присъствие, но организаторите на протеста от „отровното трио“ призоваха гражданите да дойдат пред Първо районно управление. Очаква се напрежението да ескалира.
Организаторите от „отровното трио“ заплашиха с още по-масови протести заради насилието над гражданите.
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора

Ако този влезе във властта, защо се сещам за вица за евреина и арменеца!
Единият хвърля пари - другият му ги връща!
Нещо невъзможно
Какво не прави интереса и лакомията за власт
да се притеснявам кой кабинет ще понесе отговорност,или колко струват мекиците на Слънчака ? Или що са затворили дйонерите до часовника ?
Тва са ми основните дертове,объркан човек съм аз .
Тая,значи,ме обърква идеологически,откак бе водещ журналист в The voice of Amerika,а сега като шеф на Свободна Европа направо прекали .
Как е тъпак на майка ти унуй нещо смърди ли на мърша..... Все още да са хвърлиш от някаде че иначе много бой та чака.......