Освободиха Арман Бабикян, заплашва с масови протести
Мая Манолова и Христо Иванов са пред Първо районно управление в София, настояват да бъдат освободени всички задържани
Десетки протестиращи се събраха пред сградата на Първо районно управление в София, където около 5:00 часа тази сутрин бяха отведени с четири буса задържаните протестиращи след вдигането на палатковите лагери в столицата.
Преди минути бе освободен Арман Бабикян от т.нар. „отровно трио“. Заедно с Николай Хаджигенов, бившият правосъден министър Христо Иванов и Мая Манолова обаче той остана пред полицейския участък и настоява всички задържани да бъдат веднага освободени.
Десетки са арестувани. 30 са задържаните само на "Орлов мост".
Очаква се задържаните да получат актове и след това да бъдат освободени. На мястото има засилено полицейско присъствие, но организаторите на протеста от „отровното трио“ призоваха гражданите да дойдат пред Първо районно управление. Очаква се напрежението да ескалира.
Организаторите от „отровното трио“ заплашиха с още по-масови протести заради насилието над гражданите.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Ако този влезе във властта, защо се сещам за вица за евреина и арменеца!
Единият хвърля пари - другият му ги връща!
Нещо невъзможно
Какво не прави интереса и лакомията за власт
да се притеснявам кой кабинет ще понесе отговорност,или колко струват мекиците на Слънчака ? Или що са затворили дйонерите до часовника ?
Тва са ми основните дертове,объркан човек съм аз .
Тая,значи,ме обърква идеологически,откак бе водещ журналист в The voice of Amerika,а сега като шеф на Свободна Европа направо прекали .
Как е тъпак на майка ти унуй нещо смърди ли на мърша..... Все още да са хвърлиш от някаде че иначе много бой та чака.......