×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • "Български пощи" вече ще таксува с 6 евро обмяната на суми до 1000 лв.
  • Тръмп даде ултиматум на бензиностанциите да свалят цените
  • Язовирите са най-пълни от 10 години насам
  • Загиналите в Кипър българчета са били над три часа заключени в автомобила на баща си
  • Гърция замразява цените на стоки от първа необходимост за два месеца
  • Румен Радев се среща с ръководствата на „Литаско“ и „Лукойл“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ден 29: Протестът подарява на Борисов колело да си ходи, блокади и в Пловдив


Ден 29: Протестът подарява на Борисов колело да си ходи, блокади и в Пловдив
Макет на "Догансарай"на блокадата на Орлов мост
06 Август 2020, Четвъртък, 20:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Активисти са привиквани да обещаят, че няма да блокират кръстовища

Блокадите на протестиращи в София остават, като днес се очаква да бъдат блокирани и няколко кръстовища в Пловдив. Протестът иска оставката на премиера Бойко Борисов и главният прокурор Иван Гешев. Днес Валери Симеонов заяви, че кабинетът ще изкара целият си мандат.

Пред президентството в София към 19:40 има поне двеста души, които са разпръснати и хората все още се събират. 

На стар велосипед е закачен "приемо-предавателен протокол" според, който премиерът Бойко Борисов предава любимия си джип Тойота от който излъчва обиколките си из страната и в замяна получава стар велосипед с който да се предвижи до Народното събрание, за да подаде оставката си. 

Протестиращите отчетоха с плакат и високия рейтинг на партията на Слави Трифонов, която според Маркет Линкс има изравнени сили с ГЕРБ.

Към 19 ч. протестиращите в Пловдив се събраха на пл. „Съединение“, откъдето ще се отправят на шествие. По думите на Асен Костов пред бТВ, един от местните организатори на протеста, по маршрута на протеста само временно ще бъдат блокирани кръстовища – за по 10 минути.

„Ние сме граждански активисти и организираме този протест като такива, не желаем партии да участва в гражданския протест – не смятаме, че е редно и морално. Имаме необходимите разрешителни от общината, съгласувани с органите на реда. Гражданите тук могат да протестират съвсем спокойно, без да се притесняват, че ще бъдат арестувани“, заяви Костов.

В пловдивската полиция днес са привикани активисти на ДСБ, за да подпишат протоколи, че няма да блокират днес кръстовища.

Активистът Манол Глишев съобщи във фейсбук профила си, че вчера е привикан от полицията за разговор за да не бъда допуснат до протеста за конгреса на ГЕРБ в София Тех Парк.

Източник и снимки: OFFnews




В категории: Политика


11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Извънземното, което бързо завладя НБА Извънземното, което бързо завладя НБА 30/06/2026, Вторник 13:25 0
11
Коментара по темата
11.
Арееее тиква
07.08.2020 19:52:13
0
0
зимай коллото , и бегай,бегай дан ни та изплющят с 200 у дупарата
Бастун
10.
Sid
07.08.2020 00:29:50
3
8
Герберски помиари, ще спрете ли да цитирате едни и същи имена по 100 пъти. Разбрахме, че Божков, Триото и Радев са олицетворение на злото. Хванете идете до централата и помолете за нови наставления, тези вече се изтъркаха.

Продължавате да мислите, че хората протестират заради гореизброените индивиди. Всъщност хората протестират, защото им писна да гледат противната и лъжлива физиономия на Борисов и цялата му банда престъпници. Писна ни да слушаме всяка седмица как този неандерталец се бие в гърдите и се хвали, че е ремонтирал за 10-ти пъти едно и също шосе докато държавата се руши и хората в някой населени градове са експлоатиран,и и въпреки това нямат пари за храна. Писна ни да теглим кредити, които и децата ни няма да могат да платят, а в същото време НИЩО смислено не е направено за 10 години.

"Върхът на сладоледа" беше Гешев и неговата невероятна акция срещу олигархията. Абе, боклуци, кой в продължение на 10 години остави Божков да вършее и го превърна в олигарх? Радев? Трио-то? И не се правете, че не виждате как "Домусчиев" е новия Божков. Това ли е работата на великия каскет? Това ли е борбата с олигархията? На това му се викат преразпределение на благата - когато един мафиот бъде низгвернат, другите му взимат парите и си ги делят между тях.

Никога не съм си представял, че ще доживея да ми липсва мазната и противна физиономия на Станишев, лъжите на Костов или бръщолевенето на царчето.
9.
Marinero
07.08.2020 00:20:57
0
5
Трагедията на България е, че алтернативата на социалистите са мутри, а на мутрите социалисти.
8.
Хахах
06.08.2020 23:04:18
9
2
Протестърите пискат като жени след като изядоха шамарите в софия .
7.
До 2
06.08.2020 23:01:08
8
4
Морски ли си съмнявам се по скоро селски бургазлии не се подават на манипулации не се продаваме за 50 лв. и на изборите ще го покажем . Като сте толкова много и силни защо не се опитате да опъните палатки тук на някое кръстовище , защото ще отнесете бая пердах и с палатките ще сте хвърлени във Вая . Ще викате като софийските жени бият ме бият ме помощ .
6.
Нека се кефи
06.08.2020 21:58:18
3
11
Като му предавате колелото му свалете седалката! Колчето му го оставете!
5.
356
06.08.2020 21:28:31
3
4
ами то месец март няма да е много за колело
4.
До 2
06.08.2020 21:15:31
7
9
Само ти ли не разбра, че любимия вожд иска да хвърли оставка, ама и Пеевски и патриотите не му дават????
3.
МОРСКИ
06.08.2020 21:13:26
10
9
Кога местните Бургаски граждани ще се събудят за да прогонят продажна общинска администрация ..
Единствено в Бургас се примиряват
2.
На само народе..
06.08.2020 21:02:14
10
18
Ценоразпис на протеста!

1."Викове Оставка със знаме в ръка (50 лв.) "
2. "Викове Оставка и замерване с яца, домати и др. (80 лв.)"
3." Викове Оставка и провокация с полицията (100 лв.)"
4. "Опъване на палатка и блокиране на кръстовища (200 лв. на ден) + осигуряване на палатки и шатри. "
5." Гладна стачка (300 лв. на ден, до като има сили и не дойде линейка)

Спонсор на мероприятията г-н Божков Дубайския!
1.
Народа на Бг.
06.08.2020 20:50:36
21
19
Протестът подарява на Борисов колело за МИЛИАРД Евро,
защото той е Откраднал от бедна България Четири Милиарда!
Оставка Мутро Гадна !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Възможно ли е пълно нулиране на сметките за ток? Отговорът ви очаква на ул. „Александровска“ 2 в Бургас ТЕХНОЕНЕРГОСТРОЙ внедрява индивидуални спекулативни модели за търговия с енергия, които минимизират месечните разходи за бита Оглеждам се за достоен наследник в Карнобат Оглеждам се за достоен наследник в Карнобат Човек не бива да допуска да бъде свален със същия ентузиазъм, с който са го избрали, откровен бе карнобатският кмет  От утре "Лукойл Нефтохим Бургас“ ще може да купува нефт от всички контрагенти в Швейцария От утре "Лукойл Нефтохим Бургас“ ще може да купува нефт от всички контрагенти в Швейцария Това съобщи новоназначеният особен търговски управител Евгени Симеонов Александър Урумов представя в Бургас романа си "Пилат" Александър Урумов представя в Бургас романа си "Пилат" Срещата ще бъде на 1 юли от 18:30 ч. в Регионална библиотека „Пейо Яворов“ Заради пропукано мнозинство: Отрязаха договора на Цанко Цанков за басейна във Ветрен наполовина Заради пропукано мнозинство: Отрязаха договора на Цанко Цанков за басейна във Ветрен наполовина Български възход и БСП не подкрепиха предложението за дългосрочния договор на КПС Победа  Кой все пак стои зад калпавите мантинели? ГЕРБ и ПБ се захапаха взаимно Кой все пак стои зад калпавите мантинели? ГЕРБ и ПБ се захапаха взаимно Вътрешният министър Иван Демерджиев насочи прожектора към Бойко Борисов, Тома Белев му отвърна с обвинение, че договорите са подписвани от служебни кабинети БАН удостои президента Илияна Йотова с почетното звание „Доктор хонорис кауза“ БАН удостои президента Илияна Йотова с почетното звание „Доктор хонорис кауза“ Председателят на БАН член-кореспондент Евелина Славчева определи събитието като специален ден за Академията и подчерта значимия обществен принос на Йотова през годините The Sun: Съкрушителните удари на Киев могат да принудят Путин да спре войната до месеци The Sun: Съкрушителните удари на Киев могат да принудят Путин да спре войната до месеци Блиц атаката на Украйна парализира Кремъл, Путин е изправен пред тежък избор Бургас атакува световния елит: Градът кандидатства за Лигата на нациите през 2027 г. Бургас атакува световния елит: Градът кандидатства за Лигата на нациите през 2027 г. След грандиозния успех през 2024 г. и над 4 милиона лева приходи, Общинският съвет даде „зелена светлина“ за нов волейболен форум С класически автомобили и благотворителна кауза Бургас посреща 19-ия Ретро  парад С класически автомобили и благотворителна кауза Бургас посреща 19-ия Ретро парад В ретро парада ще участват над 100 класически автомобила и мотоциклета от цяла България и Балканите
Масово убийство заради спор за дете: Шест трупа след стрелба в социален център Масово убийство заради спор за дете: Шест трупа след стрелба в социален център Брутална касапница в германския град Щаде вдигна полицията под тревога, спецчасти и хеликоптери блокираха района, стрелецът е в ареста Владимир Кличко: Младите минават през ада, но ще направят Украйна и България по-силни Владимир Кличко: Младите минават през ада, но ще направят Украйна и България по-силни Русия на Путин няма бъдеще, каза той Българската русофилия започна миграция към Китай Българската русофилия започна миграция към Китай Очевидно разочарован от Русия, един от ярките представители на общността, проф. Иво Христов, вече обгрижва следващата империя Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си Дъщеря му навършва 18 години и вече се сблъсква с истината на транс тийнейджърите Светът на киното скърби: Почина една от най-обичаните легенди, вдъхновила поколения Светът на киното скърби: Почина една от най-обичаните легенди, вдъхновила поколения Британската култура изгуби една от най-ярките си и обичани икони Масова евакуация! Огромен пожар изпепели известен круизен кораб, полицията на крак Масова евакуация! Огромен пожар изпепели известен круизен кораб, полицията на крак Благодарение на бързата и професионална реакция на спасителните служби, към момента няма данни за пострадали или ранени Цената на петрола се срина след месеци на блокада Цената на петрола се срина след месеци на блокада Според оценки на Bloomberg, износът на петрол от страните от Персийския залив е достигнал 75% от нивото си отпреди войната. Мащабен план на Цанко Цанков: Инвестира над 800 хил. евро, за да превърне басейна във „Ветрен“ в целогодишен център Мащабен план на Цанко Цанков: Инвестира над 800 хил. евро, за да превърне басейна във „Ветрен“ в целогодишен център Световният рекордьор излезе с конкретна визия часове преди сесията на Общинския съвет в Бургас – предлага безплатно плуване за деца и хора с увреждания Хаос на плажовете в Гърция: Хотели и заведения масово поставят шезлонги в „сива зона“ и без договори Хаос на плажовете в Гърция: Хотели и заведения масово поставят шезлонги в „сива зона“ и без договори Заглавието директно предупреждава за проблем на място, което вълнува всеки български турист. Думата „хаос“ веднага привлича вниманието Един от най-издирваните убийци в света се скри под носа на всички Един от най-издирваните убийци в света се скри под носа на всички Дон Мико бе заловен в Испания 
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня При доктора:
- От сега нататък никакъв алкохол и никакви цигари!
- Докторе, много ли е сериозно?
- Не, но ще трябва да спестявате, за да си платите лечението...
Виц на деня Виц на деня - Майсторе, колко струва поправката на спирачките?
- Около 200 евро.
- Е, тогава ми увеличи звука на клаксона.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук На много омъжени жени мъжът е като целулит. Никъде го няма по снимките.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори