×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

На вниманието на полицията! Този мъж разбива вендинг машини в Бургас


На вниманието на полицията! Този мъж разбива вендинг машини в Бургас
Ако някой познава човека в шортите и синя тениска, да сигнализира в полицията, зове нашият читател Мариян З.
05 Август 2020, Сряда, 21:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Кадрите на поредната вандалска проява изпрати до Флагман.БГ наш читател

Мъж на видима възраст около 30-35 г. разбива вендинг машини в Бургас. Последната му проява от рано сутринта днес обаче е запечатана на видеокамера, записите от които ни изпрати нашият читател Мариян З., чийто диспенсер е бил жестко потрошен след вандалската проява около 3:46 ч. днес. 

На кадрите се вижда мъж, облечен в синьо-черни шорти и тениска, с къса черна коса, сиви маратонки и маска, който в продължение на 2 минути разбива монетника на машината, взима от там събрания за деня оборот и си тръгва най-спокойно.

 Флагман.БГ представя записа в пълния му размер. Полицията е уведомена за случая, а по наша информация това не е нито първият, нито последният път, когато въпросният мъж от кадрите извършва подобна проява. Ако някой познава лицето от видеото, да се сигнализира в най-близкото районно управление или да позвъни на тел. 112, зове Мариян З.

Вижте видеото:


В категории: Крими


14
Коментара
Флагман.БГ Светлана Василева: Още набирам номера му… Светлана Василева: Още набирам номера му… 13/04/2026, Понеделник 18:00 1
Светлозария КИДЕРОВА Бум на сигналите за корумпирани чиновници и политици Бум на сигналите за корумпирани чиновници и политици 13/04/2026, Понеделник 15:20 7
Светлозария КИДЕРОВА Внукът на Коста Цонев пръска хиляди за пътешествие из Азия Внукът на Коста Цонев пръска хиляди за пътешествие из Азия 13/04/2026, Понеделник 15:00 2
Флагман.БГ Нов опасен вирус чука на вратата Нов опасен вирус чука на вратата 13/04/2026, Понеделник 14:40 0
14
Коментара по темата
14.
SL
06.08.2020 10:00:51
1
2
Hwanete Rado Bawniq ot slw Tehnopolis. Ne daa zanapret a prodaa mega mn.
13.
Кръстьо ти свърши работата на полицията
06.08.2020 09:46:36
0
2
Те Флагман точно това целяха, да се появи някой да разкаже схемата, после Катето да звънне на Рандева и да помогне.
12.
Кръстьо
06.08.2020 09:17:38
0
10
Тоя клошар се събира с още 6-7 отрепки по цял ден висят около блоковете под краснодар то детската градина златното ключе.
По цял ден пушат някакви друсани чайове и им капят лигите и са неадекватни наскоро даже флагман показа един почти умрял на александър велики пак беше пушил от тоя чай мръсната отрепка.Дилърът им е Теодор който обикаля с тротинетката живее до еврофутбола до краснодар шефа му е диян шопа мръсен наркоман живеещ в фондовете. По цял ден 6-7 човека супер отайките се чудят от къде да изкарат 5лв да се надрусат...
Полицията не прави нищо а знаят за тези неща ....
11.
Storm
06.08.2020 08:51:27
0
2
Тоя не работеше ли в градинката на Старата поща като траверс?
10.
Флегмани
06.08.2020 02:05:17
4
7
Вие очаквате "бушоните" на Боко да се самосезират ,счупихте "тъпомера" вашия любим уред
9.
Pedophile hunter
06.08.2020 00:35:03
0
5
Маняка лекия
8.
2020
06.08.2020 00:27:49
0
5
Номер 2 еваларка,за капана..
7.
Търговец
05.08.2020 23:52:20
0
6
Това е някой търговец. Няма дребни да връща. Кво да прави човека-ЗОР
6.
до Bgman
05.08.2020 23:18:06
0
6
Вече не им се налага да купувам от дилърите със стотинки. Кауфланд пусна машина за уедряване на монети. Намира се до Информация... :-)
5.
щом краде
05.08.2020 22:14:30
0
14
значи става за политик, готов е !
4.
Bgman
05.08.2020 22:01:24
0
18
Разпитайте дилърите кой си купува дрога с монети 10-20-50 стотинки...
3.
Хахахахахахахахаха
05.08.2020 21:23:31
2
9
Камерите никва работа не вършат
2.
Решението е следното!
05.08.2020 21:18:42
1
63
Къртят отделението където пада чашката с напитката и от там бъркат вътре. Решението е много просто. Взимате 10-15 кукички за въдица, връзвате ги със здрава мисина и залагате капана. Хващат се като лапини после. Остава си там до сутринта, после следват здрвите шутове.
1.
*********
05.08.2020 21:13:54
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Витко Вълчев, "Прогресивна България": Тромавата администрация спъва държавата, дигиталната реформа е неизбежна Витко Вълчев, "Прогресивна България": Тромавата администрация спъва държавата, дигиталната реформа е неизбежна Кандидатът на „Прогресивна България“ залага на технологии, прозрачност и връщане на доверието между държава и граждани Франция търси 15-годишен ученик от София за фалшива бомбена заплаха от името на Ислямска държава Франция търси 15-годишен ученик от София за фалшива бомбена заплаха от името на Ислямска държава Младежът ще бъде екстрадиран , пращал е имейли с терористични заплахи към училища в Страсбург Стана ясно кога се очаква да роди Рая Пеева, носят се слухове и за пола на бебето Стана ясно кога се очаква да роди Рая Пеева, носят се слухове и за пола на бебето Актрисата съобщи новината за бременността си по време на участието си в Hell's Kitchen Ненормалник погълна 88 капсули кокаин, за да не го хванат на летището Ненормалник погълна 88 капсули кокаин, за да не го хванат на летището Не искал да го хванат на летище Бум на сигналите за корумпирани чиновници и политици Бум на сигналите за корумпирани чиновници и политици Най-много са данните за конфликт на интереси за общински съветници, кметове и училищни директори Внукът на Коста Цонев пръска хиляди за пътешествие из Азия Внукът на Коста Цонев пръска хиляди за пътешествие из Азия По време на обиколката си Димитър-младши залага на висок клас услуги Нов опасен вирус чука на вратата Нов опасен вирус чука на вратата За пръв път в Европа беше регистриран A(H9N2) - смъртоносен щам на птичия грип Интензивен трафик в последния празничен ден, катастрофи блокираха АМ "Тракия" Интензивен трафик в последния празничен ден, катастрофи блокираха АМ "Тракия" Повече от 700 полицейски екипа следят за нарушители по аутобаните у нас Почина Маргрет Николова - един от най-ярките гласове на българската поп музика Почина Маргрет Николова - един от най-ярките гласове на българската поп музика Богатият й репертоар съдържа повече от 600 песни Малена Малчева: Писна ни! Да ни лъжат и да ни се подиграват Малена Малчева: Писна ни! Да ни лъжат и да ни се подиграват Тя е един от многото млади хора, на които им е писна да ги лъжат и да им се подиграват в лицето
Бритни Спиърс влиза в клиника, след като я хванаха зад волана пияна и дрогирана Бритни Спиърс влиза в клиника, след като я хванаха зад волана пияна и дрогирана Певицата доброволно се е регистрирала в лечебно заведение Простреляха смъртоносно в главата 20-годишен футболист Простреляха смъртоносно в главата 20-годишен футболист Атакували автобуса на отбора му след мач Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът е бил на дълбочина малко над 16 километра   Тръмп: Папа Лъв XIV е слаб и ужасен политик Тръмп: Папа Лъв XIV е слаб и ужасен политик Повод за реакцията му станаха публични позиции на папата, насочени срещу външната политика на САЩ и подхода към миграцията САЩ започва блокада на иранските пристанища САЩ започва блокада на иранските пристанища Корабите, които не са свързани с Иран, ще могат свободно да преминават през Ормузкия проток Нова ескалация: САЩ обявиха блокада на Ормузкия проток от 17:00 днес Нова ескалация: САЩ обявиха блокада на Ормузкия проток от 17:00 днес Иран заплаши в отговор, че скоро всички ще си спомнят с носталгия за сегашните цени на бензина Дo 750 eвpo зa пpocтpянo пpaнe в Иcпaния Дo 750 eвpo зa пpocтpянo пpaнe в Иcпaния Кaĸви ca нaй-cтpaннитe глoби Тръмп иска да празнува рождения си ден с пот и кръв Тръмп иска да празнува рождения си ден с пот и кръв Американският президент е фен на ММА, организира зрелищни боеве Жена стана старши треньор в Бундеслигата за първи път в историята на германския футбол Жена стана старши треньор в Бундеслигата за първи път в историята на германския футбол Това стана факт, след като Унион Берлин официално назначи Мари-Луис Ета за наставник на отбора до края на сезона Унгария гласува, а след това? Четири сценария Унгария гласува, а след това? Четири сценария Унгария е разделена на 106 едномандатни избирателни района, всеки от които осигурява по един пряк мандат
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Единствената причина да са живи е, че преговарят! Виц на деня Виц на деня В операта:
- Татко, защо този чичко в черно бие тази леля?
- Не я бие, детето ми, това е диригентът.
- Тогава защо тя пищи така?
Виц на деня Виц на деня Съдията:
- Защо изхвърлихте съседа си през балкона?
Обвиняемият:
- Съседа не съм го хвърлял... само гардероба, защото започна да скърца.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори