На вниманието на полицията! Този мъж разбива вендинг машини в Бургас
Кадрите на поредната вандалска проява изпрати до Флагман.БГ наш читател
Мъж на видима възраст около 30-35 г. разбива вендинг машини в Бургас. Последната му проява от рано сутринта днес обаче е запечатана на видеокамера, записите от които ни изпрати нашият читател Мариян З., чийто диспенсер е бил жестко потрошен след вандалската проява около 3:46 ч. днес.
На кадрите се вижда мъж, облечен в синьо-черни шорти и тениска, с къса черна коса, сиви маратонки и маска, който в продължение на 2 минути разбива монетника на машината, взима от там събрания за деня оборот и си тръгва най-спокойно.
Флагман.БГ представя записа в пълния му размер. Полицията е уведомена за случая, а по наша информация това не е нито първият, нито последният път, когато въпросният мъж от кадрите извършва подобна проява. Ако някой познава лицето от видеото, да се сигнализира в най-близкото районно управление или да позвъни на тел. 112, зове Мариян З.
Вижте видеото:
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

По цял ден пушат някакви друсани чайове и им капят лигите и са неадекватни наскоро даже флагман показа един почти умрял на александър велики пак беше пушил от тоя чай мръсната отрепка.Дилърът им е Теодор който обикаля с тротинетката живее до еврофутбола до краснодар шефа му е диян шопа мръсен наркоман живеещ в фондовете. По цял ден 6-7 човека супер отайките се чудят от къде да изкарат 5лв да се надрусат...
Полицията не прави нищо а знаят за тези неща ....