На вниманието на полицията! Този мъж разбива вендинг машини в Бургас
Кадрите на поредната вандалска проява изпрати до Флагман.БГ наш читател
Мъж на видима възраст около 30-35 г. разбива вендинг машини в Бургас. Последната му проява от рано сутринта днес обаче е запечатана на видеокамера, записите от които ни изпрати нашият читател Мариян З., чийто диспенсер е бил жестко потрошен след вандалската проява около 3:46 ч. днес.
На кадрите се вижда мъж, облечен в синьо-черни шорти и тениска, с къса черна коса, сиви маратонки и маска, който в продължение на 2 минути разбива монетника на машината, взима от там събрания за деня оборот и си тръгва най-спокойно.
Флагман.БГ представя записа в пълния му размер. Полицията е уведомена за случая, а по наша информация това не е нито първият, нито последният път, когато въпросният мъж от кадрите извършва подобна проява. Ако някой познава лицето от видеото, да се сигнализира в най-близкото районно управление или да позвъни на тел. 112, зове Мариян З.
Вижте видеото:
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания

По цял ден пушат някакви друсани чайове и им капят лигите и са неадекватни наскоро даже флагман показа един почти умрял на александър велики пак беше пушил от тоя чай мръсната отрепка.Дилърът им е Теодор който обикаля с тротинетката живее до еврофутбола до краснодар шефа му е диян шопа мръсен наркоман живеещ в фондовете. По цял ден 6-7 човека супер отайките се чудят от къде да изкарат 5лв да се надрусат...
Полицията не прави нищо а знаят за тези неща ....