На вниманието на полицията! Този мъж разбива вендинг машини в Бургас
Кадрите на поредната вандалска проява изпрати до Флагман.БГ наш читател
Мъж на видима възраст около 30-35 г. разбива вендинг машини в Бургас. Последната му проява от рано сутринта днес обаче е запечатана на видеокамера, записите от които ни изпрати нашият читател Мариян З., чийто диспенсер е бил жестко потрошен след вандалската проява около 3:46 ч. днес.
На кадрите се вижда мъж, облечен в синьо-черни шорти и тениска, с къса черна коса, сиви маратонки и маска, който в продължение на 2 минути разбива монетника на машината, взима от там събрания за деня оборот и си тръгва най-спокойно.
Флагман.БГ представя записа в пълния му размер. Полицията е уведомена за случая, а по наша информация това не е нито първият, нито последният път, когато въпросният мъж от кадрите извършва подобна проява. Ако някой познава лицето от видеото, да се сигнализира в най-близкото районно управление или да позвъни на тел. 112, зове Мариян З.
Вижте видеото:
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата

По цял ден пушат някакви друсани чайове и им капят лигите и са неадекватни наскоро даже флагман показа един почти умрял на александър велики пак беше пушил от тоя чай мръсната отрепка.Дилърът им е Теодор който обикаля с тротинетката живее до еврофутбола до краснодар шефа му е диян шопа мръсен наркоман живеещ в фондовете. По цял ден 6-7 човека супер отайките се чудят от къде да изкарат 5лв да се надрусат...
Полицията не прави нищо а знаят за тези неща ....