На вниманието на полицията! Този мъж разбива вендинг машини в Бургас
Кадрите на поредната вандалска проява изпрати до Флагман.БГ наш читател
Мъж на видима възраст около 30-35 г. разбива вендинг машини в Бургас. Последната му проява от рано сутринта днес обаче е запечатана на видеокамера, записите от които ни изпрати нашият читател Мариян З., чийто диспенсер е бил жестко потрошен след вандалската проява около 3:46 ч. днес.
На кадрите се вижда мъж, облечен в синьо-черни шорти и тениска, с къса черна коса, сиви маратонки и маска, който в продължение на 2 минути разбива монетника на машината, взима от там събрания за деня оборот и си тръгва най-спокойно.
Флагман.БГ представя записа в пълния му размер. Полицията е уведомена за случая, а по наша информация това не е нито първият, нито последният път, когато въпросният мъж от кадрите извършва подобна проява. Ако някой познава лицето от видеото, да се сигнализира в най-близкото районно управление или да позвъни на тел. 112, зове Мариян З.
Вижте видеото:
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

По цял ден пушат някакви друсани чайове и им капят лигите и са неадекватни наскоро даже флагман показа един почти умрял на александър велики пак беше пушил от тоя чай мръсната отрепка.Дилърът им е Теодор който обикаля с тротинетката живее до еврофутбола до краснодар шефа му е диян шопа мръсен наркоман живеещ в фондовете. По цял ден 6-7 човека супер отайките се чудят от къде да изкарат 5лв да се надрусат...
Полицията не прави нищо а знаят за тези неща ....