На вниманието на полицията! Този мъж разбива вендинг машини в Бургас
Кадрите на поредната вандалска проява изпрати до Флагман.БГ наш читател
Мъж на видима възраст около 30-35 г. разбива вендинг машини в Бургас. Последната му проява от рано сутринта днес обаче е запечатана на видеокамера, записите от които ни изпрати нашият читател Мариян З., чийто диспенсер е бил жестко потрошен след вандалската проява около 3:46 ч. днес.
На кадрите се вижда мъж, облечен в синьо-черни шорти и тениска, с къса черна коса, сиви маратонки и маска, който в продължение на 2 минути разбива монетника на машината, взима от там събрания за деня оборот и си тръгва най-спокойно.
Флагман.БГ представя записа в пълния му размер. Полицията е уведомена за случая, а по наша информация това не е нито първият, нито последният път, когато въпросният мъж от кадрите извършва подобна проява. Ако някой познава лицето от видеото, да се сигнализира в най-близкото районно управление или да позвъни на тел. 112, зове Мариян З.
Вижте видеото:
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток

По цял ден пушат някакви друсани чайове и им капят лигите и са неадекватни наскоро даже флагман показа един почти умрял на александър велики пак беше пушил от тоя чай мръсната отрепка.Дилърът им е Теодор който обикаля с тротинетката живее до еврофутбола до краснодар шефа му е диян шопа мръсен наркоман живеещ в фондовете. По цял ден 6-7 човека супер отайките се чудят от къде да изкарат 5лв да се надрусат...
Полицията не прави нищо а знаят за тези неща ....