×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Обявилият гладна стачка не плащал издръжка, бившата му жена избягала от града заради тормоз


05 Август 2020, Сряда, 18:20 ч.
Автор: Флагман.БГ

Генов искал социалните да му кажат новия ѝ адрес

Обявилият гладна стачка пред президентството Владимир Генов от години преследвал майката на детето си, която дори е напуснала родния си град, за да се спаси от тормоза. Това твърди ПИК, позовавайки се на близки на бившата му съпруга.

От няколко дни той твърди, че гладува и не се чувства добре. Той разказа още, че не можел да се вижда често с детето си и затова отказвал да приеме храна. Пропуска обаче да отбележи, че не социалното министерство, а съдът е присъдил родителските права на майката на детето му и той има право да го вижда през уикенд.

По искане на майката след развода през 2012 г. съдът е присъдил предаването на детето да става в присъствието на социален работник, тъй като тя се бои от личен контакт с него.

Години наред това се е случвало, като миналото лято мъжът е прекарал и полагащия му се месец ваканция с детето. Тогава той е работел в Италия и доста рядко си е идвал в родината.

Ето какво още гласи разказът на запознатите според ПИК.

„Той живее и работи в Италия през по-голямата част от времето и не се сещаше за детето. Жена му избяга от Варна и се премести чак в София миналата година, за да се скрие от него. Преди това той я тормозеше и преследваше всеки път, като си идваше у нас. Налагаше се да се крие по роднини, само и само да се спаси от него. Случвало се е да напада и псува съседите“.

Според близките целта на Генов е институциите да му дадат новия адрес на бившата му жена. Социалните работници обаче нямат право да направят това, а са длъжни единствено да следват разпоредбите на съда и да му предават детето на определените срещи и после да го връщат на майката. Той обаче продължава да ги атакува и твърди, че не се спазвали правата му, отказвайки категорично да се съобрази с разпоредбите на съда. Дори принудил социалните да му разкрия училището, където учи детето му и се случило обичайното - отишъл да вдига скандали на директора, да го тормози и притиска, за да му осигурява по-чест достъп до наследника му.

Въпреки това от Агенцията за социално подпомагане многократно правят опити да помогнат на Гено и му предлагат безплатна консултантска помощ, както и психологическа, така че да успее да установи по-добра комуникация с детето и бившата си съпруга. Той обаче отказва помощта на държавата и държи не да се спазват законите, а неговите лични желания.

Бившата му жена е подала сигнал до прокуратурата, за това, че не е плащал издръжка и я тормози. 


В категории: Животът


9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Джип блъсна моторист до Битака в Меден рудник Джип блъсна моторист до Битака в Меден рудник 21/07/2026, Вторник 10:52 1
9
Коментара по темата
9.
Дебелослава
06.08.2020 10:19:26
0
2
Тоя има сланини да изкара 3 зими е. Мечките му завиждат. Ей дИбел
8.
Zzz
06.08.2020 08:59:29
0
0
Въобще не ме е*е какво плащал и какво не. След изхвърлянето на м*трите трябва да се прочистим и от платените м*сирки. До живот без право да практикуват професията журналист. Европейската комисия ни направи услуга преди месец. Тя направи регистър на фалшивите електронни и вестникарски издания в България. Там попада гнусното творчество на Нидялкууу и на Клеопатра Николова. Също така и Бриц!
7.
Пърдухала в палатката
06.08.2020 07:45:09
0
6
Този скот ли е обявил гладна стачка?
Хаха, 100 % по тъмно маа кибабчита и пере бири на аванта, а сутринта пълни мешката с мазни банички и боза. Таз торба с л*йна как се потдържа ве. Иначе се прави на игумен пред репортерите. Едвам говори, нямал сили. Бахти мързеливеца. Сигурно и от Италия са го наритали кат мръсна мастия, жена няма и от зор в палатката да изцоца некой лев от протеста. Цял живот аутсайдер!
6.
hahaah gladna stachka
06.08.2020 06:52:50
0
2
sigurno ne e ql edin den i vecherta e macnal dva dunera i my e priloshalo gladna stachka pravel sig shtom izdrajka ne e olashtal nikoga ne e plashtal i danaci pak iska pracitelstvo da svalq tva e liceto na protesta koi znai kolio pari e vzel za da praci tozi cirk znaim gi tezi hora za pari shte prodade i maika si
5.
Ама разбира се
05.08.2020 22:19:17
4
5
даже като бил в детската градина крадял закуските на другите деца, какъв протестър може да бъде тоя, че и гладни стачки ще ми прави?!
4.
TWICER
05.08.2020 21:34:16
9
5
Ченгеджийски номера- който е против е боклук
3.
Дайте по-сериозни източници!
05.08.2020 20:26:28
4
12
Четеш, стигаш до "ПИК" и спираш да четеш... отвратен
2.
Димов
05.08.2020 18:45:21
6
25
Тоя тулуп ще изкара три месеца без храна. Май от липсата на алкохол му прилошава. Хораааа тъпи ли сте?
1.
Малиии тоя толуп гнусен
05.08.2020 18:40:23
7
22
Коя жена е направила грешка да се омъжи за тоя нехранимайки не съм пил вода и не съм ял от 4 5 дена шшшш ало толуп гнусен досегажда са те вдигнали с линейка аман от лъжци протеатиращи срещу лична изгода и незачитащи правото на другите
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Извънредна акция в МБАЛ-Благоевград: Викаха спасители за починал пациент, тежащ близо 300 кг Извънредна акция в МБАЛ-Благоевград: Викаха спасители за починал пациент, тежащ близо 300 кг 50-годишният мъж от Петрич бил докаран в критично състояние, но лекарите не успели да го спасят Млада шофьорка вряза колата си в бензиностанция на бул. „Стефан Стамболов“ в Бургас (ВИДЕО) Млада шофьорка вряза колата си в бензиностанция на бул. „Стефан Стамболов“ в Бургас (ВИДЕО) Момичето твърди, че гумата ѝ гръмнала, но вероятна причина е и високата скорост; по чудо няма тежко пострадали Джип блъсна моторист до Битака в Меден рудник Джип блъсна моторист до Битака в Меден рудник Пътнотранспортното произшествие по чудо се размина без сериозни травми за водача на двуколесното превозно средство Шишков разкри пътната схема: Един ден отвори крана за над 1 млрд. лева аванси Шишков разкри пътната схема: Един ден отвори крана за над 1 млрд. лева аванси Частни фирми получили огромни суми през държавната „Автомагистрали“ без конкурси и готови проекти, а сега договорите не могат просто да бъдат прекратени Апелативният съд пуснал Ангел Илиев под домашен арест, защото нямало опасност да се укрие Апелативният съд пуснал Ангел Илиев под домашен арест, защото нямало опасност да се укрие В мотивите на съда изрично са изведени доказателствата за чистото съдебно минало на водача и липсата на други регистрирани противообществени прояви Кондуктор разцепи веждата на пътничка с касов апарат по път за Радомир Кондуктор разцепи веждата на пътничка с касов апарат по път за Радомир 59-годишният железничар е задържан, а полицията изяснява защо скандалът между двама познати е прераснал във физическа саморазправа Таксиджия налетя на бой на световноизвестна хореографка от Бургас Таксиджия налетя на бой на световноизвестна хореографка от Бургас Вокалният педагог Христина Ботвиновска повикала полиция след обиди, заплахи и опит за физическа саморазправа В пика на летния сезон: Бургас остава без топла вода за 60 часа В пика на летния сезон: Бургас остава без топла вода за 60 часа Топлоподаването спира от 08:00 часа днес до вечерта на 23 юли заради ремонт по газопроводната мрежа и годишна профилактика Боксофис звяр: Одисея на Кристофър Нолан чупи рекорд след рекорд Боксофис звяр: Одисея на Кристофър Нолан чупи рекорд след рекорд Кино в Лондон обяви денонощни прожекции без прекъсване за следващите две седмици, в САЩ еуфорията на фенове е дори по-голяма Цялата власт и доброволци на крак в Пловдив: Дървета падаха като клечки, потопени булеварди (ВИДЕО) Цялата власт и доброволци на крак в Пловдив: Дървета падаха като клечки, потопени булеварди (ВИДЕО) Десетки коли премазани от огромни клони
US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит Войната взе живота на 17 американски военнослужещи, Техеран съобщи за 50 жертви, а хутите отвориха нов фронт срещу Саудитска Арабия Цар Футбол си свали шортите и се надупи пред богатите Цар Футбол си свали шортите и се надупи пред богатите Суета, цинизъм и шоу – триединството на новия футболен ред  Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Израел се надява да унищожи ислямистите и техните проксита. Чрез нея Тръмп вижда начин да прочисти Европа от омразните му либерал-глобалисти  Почина футболната легенда Кевин Кигън Почина футболната легенда Кевин Кигън Отиде си двукратният носител на „Златната топка“ Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза Гърция блокира общото решение, а Германия, Франция, Италия, Австрия и Португалия настояват за изключения в защита на националния си бизнес „Партията на хлебарките“ разтърси Индия „Партията на хлебарките“ разтърси Индия Десетки хиляди студенти блокираха Ню Делхи след грандиозен корупционен скандал в образованието До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи Плажните ракети, силната музика, SUP без спасителна жилетка и дивото къмпингуване могат сериозно да оскъпят почивката ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки Големите модни компании вече трябва да препродават, даряват или подготвят непродадените облекла и обувки за повторна употреба 13-годишно момче загина под срутен фонтан по време на шампионската нощ на Испания 13-годишно момче загина под срутен фонтан по време на шампионската нощ на Испания Стотици жители на града в провинция Саламанка излезли по улиците след последния съдийски сигнал От Доха до Бургас: Как един спрян полет удря целия туристически сектор От Доха до Бургас: Как един спрян полет удря целия туристически сектор Отпадането на Qatar Airways засяга не само София, а хотелите и курортите по Черноморието
Жорж Ганчев Жорж Ганчев Какви 50 милиона, бе? Аз за толкова пари дори не ставам сутрин от леглото! Виц на деня Виц на деня Жена говори по телефона:
- Пратете ми добър електротехник, моля.
- Госпожо, всеки жив електротехник е добър.
Виц на деня Виц на деня - Котенце, къде си?
- Тук съм, скъпи.
- Не ти ма! Търся котката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Навън е такава жега, че като си отворя хладилника, комшиите ми чуват скърцането на вратата и идват на гости.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори