Експлозии разтърсиха и Северна Корея, 15 души са загинали
Смята се, че експлозиите са възникнали в резултат от подпалване на газови цистерни в град Хестан
Поредица от експлозии са разтърсили Северна Корея в близост до границата с Китай, информираха световни агенции, позовавайки се на източници от Южна Корея. На този етап официалните власти и в Пхенян, и в Пекин не са обявили нищо по въпроса, докато международната общност е вперила поглед в Бейрут след трагедията там.
По данни на Daily NK – медия, разположена в Сеул и която е специализирана да следи събитията, случващи се в Северна Корея, най-малко 15 са жертвите на взривовете, но бройката им по всяка вероятност е по-висока. От медията добавиха, че първоначално жертвите са били девет, но други шест починали по-късно от раните си в болниците.
Смята се, че експлозиите са възникнали в резултат от подпалване на газови цистерни в град Хестан, което довело до верижна реакция и до поредицата от експлозии. По неофициални данни пострадалите са над 30 души.
Фенката на Лудогорец леля Петранка се афектира много
Ще има ли нов български фурор в биатлона в Милано Кортина, утре излизат четирима наши
Нападателят на Васко Моржа във Варна е осъждан многократно
Работодателите планират увеличение на заплатите
Има данни за психопатно поведение в случая „Петрохан“
Песков с интересно изказване за Путин, Мерц и Макрон
Ангела Меркел се завръща с гръм в политиката?
Григор Димитров с интересен прякор
Премиерът Росен Желязков говори за случая "Петрохан"
Мимо-Гарсия е част от огромен скандал
Голям лукс в "Ергенът" 5, вижте колко струва стая в хотела от риалитито
Русия подготвя доставка на петрол за Куба като хуманитарна помощ
