×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стотици полицаи в кордон осигуряват движението пред "Арена Армеец", членовете на ГЕРБ си тръгват освиркани (ВИДЕО)


Стотици полицаи в кордон осигуряват движението пред "Арена Армеец", членовете на ГЕРБ си тръгват освиркани (ВИДЕО)
Недоволните скандират "Оставка", "Вие сте позор", докато привържениците на ГЕРБ преминават край тях
05 Август 2020, Сряда, 13:36 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

В момента обстановката е относително спокойна, движението се извършва нормално, а протестиращите не се опитват да го спрат

Протестиращи опитаха да осуетят изтеглянето на членовете на ГЕРБ след свиканата от премиера Бойко Борисов спешна конференция в "София Тех Парк", предава репортер на Флагман.бг. Пред зала "Арена Армеец" недоволните скандират "Оставка", "Вие сте позор", докато привържениците на ГЕРБ преминават край тях. Наложи се намесата на стотици полицаи и жандармеристи, които да образуват кордон от двете страни на булеварда, откъдето минават автомобилите на членовете на ГЕРБ и в момента. Засега обстановката е относително спокойна, движението се извършва нормално, а протестиращите не се опитват да го спрат. 

На излизане от "София Тех Парк" недоволните твърдят, че яки момчета с черепи върху черните си тениски са ги нападнали, счупили са телефоните им и са ги блъскали. 


В категории: Животът


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
45
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 2
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 1
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 0
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
45
Коментара по темата
45.
Загубиш ли си един път достойнството...
05.08.2020 20:15:17
1
4
Баце направил седянката на обяд, защото имало работещи. Уж в почивката дошли. От всички краища на София дошли да присъстват и да слушат речта на вожда и всичко за няма и час?! Да бе, как да не повярвам. Поне да са си пуснали по един ден отпуск. Сигурно всички са на държавна хранилка. Обаче Бойко им го наби здраво... как ги изпържи да се пекат на открито. А оная "кърджалийската проста п*тка" как лъчезарно грееше... Човек един път като си загуби достойнството му е завинаги...
44.
111111111
05.08.2020 18:36:38
7
4
Тези протестъри започнаха да играят заучени сцени но не им се получава имат слаб режисьор
43.
Трифон
05.08.2020 18:25:38
7
3
Ша ядете голата кожена опашка протестъри, гол да го барате , сополив да го целувате
42.
Емиии
05.08.2020 18:14:12
1
5
Бойко пак си е викнал Делта гард да разчиства от протестиращи
41.
Опашльок
05.08.2020 18:00:33
7
1
Пак ще ядете голата опашка, червени помияри!
40.
Язон
05.08.2020 17:58:26
1
1
Ще правят кордон и още как. Нали една трета от полицаите са хем на заплата а в същото време и пенсионери. И това е в почти всички държавни институции. А овчето стадо само блее.
39.
До 36
05.08.2020 17:53:58
4
4
Ква народна любов вее 15 шматки с мегафон и свирки....това че не ставаш дори и за коментатор във форуми и коментари, аз какво да направя!?!
Безполезен дразнител.
38.
...……..
05.08.2020 17:47:08
5
2
Има нужда от чистачи оцапаха с лайна улиците протестърите прости да грабват парцала и метлата да чистят ГОВНАТА муахахаха
37.
Расов жребец
05.08.2020 17:43:25
3
2
Шибах протестъри прости с 550 . По просто племе от шумкарите няма
36.
Свидетел
05.08.2020 17:43:22
0
6
Гробарите се радват на народната любов. Толупи, шефа ви хвърля кърпата, а вие оставате без работа. От сладка държавна или общинска службица отивате на борсата и си намирате работа в Чистота, или ще пръскате парковете за кърлежи и комари. Поне да има полза от вас.
35.
*********
05.08.2020 17:36:52
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
34.
До 33
05.08.2020 16:51:50
7
4
Червените куртизанки ,боклуци, унучетата на партизаните, педалчета смотани, смотаняци,мишки, протестъри прости, папагали. Ще ви шибам с 200
33.
@32
05.08.2020 16:35:16
2
8
Горкото гейберастче,веднага започна да налита на мъжки дупета-педерастка му работа!
32.
До 31
05.08.2020 16:07:48
8
2
Ако дойда сигурно ще се надрискаш и ще те шибна през шортичките педалче смотано, един ляв прав и си на земята червено педалче
31.
До 29
05.08.2020 16:01:02
1
4
Нали знаеш, че си на два шамара от наакване?
30.
Digu
05.08.2020 15:59:49
12
15
МУТРИТЕ НА РАДЕВ -ВЪН!!!
29.
До 28
05.08.2020 15:57:17
11
13
Насрахте ли се или така лошо миришат протестиращите педалчета. В палатките серат и ядът . Не са се къпали 30 дена, на Радев миришат, когато ходи на военно обучение. Мога да те шибна през шортичките пиидалче смотано.
28.
До 27
05.08.2020 15:48:17
3
6
Еее, супер!! А ти ако имаш някакво бизнесче, отиди да изядеш едно шкембе в ресторант " Осемте джуджета". Там ще ти помогнат да се превърнеш в концерн!!!
27.
...……..
05.08.2020 15:44:08
5
6
Божо дубаеца ви изпраща билетче на късмета да ходите при рязаните бурми те са ви партньори, да ви шибат резаците еднопосочен билет без да се връщате. Фесовете и червените боклуци вън от БГ
26.
Бай Дечо до 24
05.08.2020 15:42:23
2
6
Тук съм бе, мойто момче!! Гледах как един ЗЕЛЕНЧУК ви казва че само сте пръднали, при положение че сте директно насрани!! А вие се пипате по пълните памперси, пляскате на ЗЕЛЕНЧУКА и се радвате като деца!!
25.
До 21
05.08.2020 15:34:57
5
8
Предлагаме да се качите всички неграмотни дебилчета заедно с Толупа на едно корабче и когато вече не се вижда суша, да му пробиете на 3 места дъното!! Бях ли достатъчно ясен??
24.
Къде си бре Бай Дечооо
05.08.2020 15:33:57
5
6
Ей го на и бай Дечо миризливеца се показа :D
Къде се изгуби бре?
Вмириса се в тази палатка ейй. По цял ден се търкаляш и пърдиш, излез малко. Прибери се при жената, изкъпи се, пий една рикия кат бял човек. Не заработи ли достатъчно вече? Не можеш ги изхарчиш тез Дубайски долари бе бай Дечо :)
23.
До 17
05.08.2020 15:33:00
9
3
Мършо , неграмотни педалчета, дебили, олигофрени, цървули, ще ви шибам с 200. Тъпи протестиращи, червени боклуци, мишки.
22.
Бай Дечо
05.08.2020 15:31:12
1
5
Е на другите хакате директно по 30 минуса, а на мен само 12!! Аз за кво се мъчих толкова време да пиша? Издишате, Велко, издишатеее....
21.
-----
05.08.2020 15:28:42
5
5
Какво искате, какво предлагате,как и кой ще го направи.Оставка,а после?И вие не знаете.Шепа олигарси и платени медии и протестъри ви водят за носа.
20.
Бай Дечо
05.08.2020 15:26:31
17
10
Флагман, вие бяхте ли на "родителската среща" в София Тех Парк? Кво каза Вожда, доволен ли е от вас или ви дърпаха ушите?!!
19.
До 18
05.08.2020 15:22:30
0
5
Ааа, много е лесно!! Плюят ли ГОЛЯМАТА УМНА ГЛАВА в някой пост, махай 30 минуса от от отрицателният вот и получаваш реалната картинка!!
18.
Хахах
05.08.2020 15:18:40
1
13
Флагман много се забавлявам как манипулирате харесванията на коментарите
17.
До 16
05.08.2020 15:18:33
4
10
Няма и как да ти стане ясно, неграмотна мършо!! Не стига, че сте ограничени ами и сте много тънкообидни бе!! Всичките до един сте неграмотни дебилчета, чакащи на пенсията на мама!! Само откровени дебили могат да се радват на НЕГРАМОТНИЯТ СЕЛЯНИН ОТ БАНКЯ!!! Ай конграчулейшън и на другите едноклетъчни....
16.
До 12 тролния ПЛЪХ
05.08.2020 14:58:19
10
20
Абе, теле заблудено. На тъп ли се правиш или по рождение си такъв?
Къде го намеси и английския не ми става ясно. Явно дежуриш в много сайтове и цвъкаш наред. Бахти мързеливеца си. Айде драскай си там че копейките нема да стигнат!
15.
До 12
05.08.2020 14:57:03
16
27
Go away Радев , тъпите протестъри също да си ходят че ще налапат ръкава на ризата , пияни и дрогирани типове са тези протестиращи. Олигофрени махайте се от кръстовището
14.
виден гербаджия
05.08.2020 14:47:37
9
7
Ний мой да ни знайм да пишим на български , ма знайм английски. Ама ха ,някакви люшпери ша ни дават акъл на нас!
13.
Dubai
05.08.2020 14:46:29
19
27
До всички, които се радват на протестърите искам да кажа: протестърите бяха точно 30 човека с мегафон. По площадите в София излизат хора платени от Божков от сестра Галева, хора от партия "ГЕОС", разни хипари дето пият биричка....ми общо взето това са има и малко нормални хора, които искат някаква промяна, но те са прекалено малко...така, че не си присаждайте фрази от сорта "Народна любов" и подобни. Много жалки опити провокирани от фалшивите новини, които се спонсорират от........и т.н.
12.
До 12
05.08.2020 14:37:47
15
19
Нямаме нужда от тролове. Ние си печелим изборите и без платени русофилски палячовци.
11.
До 9
05.08.2020 14:36:33
30
19
Първо научи какво значи думичката ПРОВОКАТОР, мършо неграмотна!! ГЕРБ, нямате ли поне един що годе грамотен трол?!! Айде, за това че не говорите английски вече разбрахме, ама то хептен мъка....
10.
питам аз
05.08.2020 14:33:20
11
20
С какви очи ще гледат народа тия дето са отишли да лижат з....ка на Борисов. Ако имат малко съвест ще го посъветват да изчезне и да се скрие в дън земя.
9.
До 7
05.08.2020 14:28:33
13
15
Много ви миришат ГОВНАТА и задните части ходете да се изкъпите, че от миризма не се трае протестъри прости
8.
Мършата от протестите
05.08.2020 14:26:53
12
9
Значи когато някой пречи на протестите бил провокатор, а когато някои от тях отидат да се дърлят и псуват пред 3000 човека на ГЕРБ, не са провокатори так ли?
Няма такива боклуци като тези, честно. С право им шокат ряпите, браво!
7.
------------
05.08.2020 14:23:06
14
14
За какво протестират тези , откачалки, тримата глупаци, Мая дето е яла попара и голяма заплата от управлението 7 Бона е заплатата на омбудсмана. Слави смешника ще оправи държавата . Да си ходят , че по стар комунистически обичай в Белене на прасетата
6.
ДО 6
05.08.2020 14:17:53
26
18
Aaaaa, ето го разковничето, от един гербаджия!
Изплю камъчето, всички са десни и червени, а герб са крадци и енчари в средата... Аааааа ясно.
5.
111111
05.08.2020 14:14:01
24
25
Шибам протестъри педалчета смотани, цървули , ходете да чистите ГОВНАТА дето сте оставили в столицата боклуци червени, десни психари
4.
50 мангала
05.08.2020 14:12:07
23
28
платени от Черепа освиркват!
комплексарчета платени . без никакво съмнение.
на Бузлуджа що не отидохте бре платените?
3.
еничари и лкрадци
05.08.2020 14:02:39
29
22
Изключително грубо и агресивно поведение демонстрираха част от доведените от села и паланки активисти на ГЕРБ на днешната конференция в столичния София Тех Парк.

Журналистът от Свободна Европа Полина Паунова бе нападната от младежи с баджове на делегати. Тя бе блъскана, а телефонът, с който снимаше на три пъти издърпан от ръцете й изхвърлен.

Ето видео от част от случката:

"Ела тука бе, боклук. Не ти е тука мястото", обърна се възрастен мъж, който се опитваше да изгони Паунова.

Журналистът обясни и че той я е удрял.

Очаквайте подробности!
2.
ПОмнете крадците
05.08.2020 13:52:49
38
30
От залата ги караите направо при бай Ставри в софийския затвор и без това са дошли на сборището на еничари и крАДЦИ. хЕМ ЩЕ СПЕСТИТЕ НЯКОЙ ЛЕВ НА ДАНЪКОПЛАТЦИТЕ ДА ГИ ВРЪЩАМЕ ОБРАТНО КАТО СЕ ПРЪСНАТ ИЗ СТРАНТАТА ЗА НОВИ ГРАБЕЖИ.
1.
Неа
05.08.2020 13:48:36
40
40
Само освиркани ли ? Нека слязат да видят народната любов !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Франция, Испания, Белгия и Великобритания въведоха предупреждения, училища затварят, транспортът се затруднява Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences Тик-ток легендата Стоян Колев събира хора, за да вдигне бунт и излезе от ареста Тик-ток легендата Стоян Колев събира хора, за да вдигне бунт и излезе от ареста В социалните мрежи вече текат провокативни призиви за организиране на почитателите му
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори