Пак агресия: 36-годишна нападна медсестра от МБАЛ-Шумен
Жената я дърпала за косата, задържана е за 24 часа
36-годишна жена от силистренското село Правда нападнала медицинска сестра, която оказвала помощ на болен пациент, съобщиха от Областната дирекция на МВР Шумен. Инцидентът е станал малко след 14:30 часа в спешно отделение на шуменската болница.
Жената дърпала за косата сестрата, заради което е задържана за срок до 24 часа в полицейското управление.
По случая е образувано досъдебно производството за хулиганство по НК, допълват от полицията.
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро

Което се е случило не е случайно. Ако аз бях се настроил агресивно и аз щях да направя проблем в болницата и някой щеше да има счупена глава поне един от трите доктори в"Спешно приемно" в 2:30 AM часа през ноща от където ми върнаха баща ми ,който беше с високо кръвно 280/210 с кръв в урината и парализа на тялото. Докарахме го с линейка на" Бърза помощ - гр. Каолиново " а с. Браничево е на 60 км.от гр. Шумен. Основанието за връщане беше на единия от лекарите ,който се обяви а другите продължиха в кабинета да си пият кафетата . Речта на доктора който нас изпрати обратно беше ,че нямаме направление от личния лекар .Кой ще ми даде през ноща направление . Агресия към персонала в болницата в гр. Шумен от страна на пациенти и придружители винаги ще има....Не само в "Спешно приемно ,също и в отделенията .Не всички умеят да подхождат и да се отнасят ,лекуват ,като доктори и сестри в отделенията. За съжаление забравили за клетвата ,която дали.
Тунджер Рамаданов Ибрямов
с. Браничево
9967