Пак агресия: 36-годишна нападна медсестра от МБАЛ-Шумен
Жената я дърпала за косата, задържана е за 24 часа
36-годишна жена от силистренското село Правда нападнала медицинска сестра, която оказвала помощ на болен пациент, съобщиха от Областната дирекция на МВР Шумен. Инцидентът е станал малко след 14:30 часа в спешно отделение на шуменската болница.
Жената дърпала за косата сестрата, заради което е задържана за срок до 24 часа в полицейското управление.
По случая е образувано досъдебно производството за хулиганство по НК, допълват от полицията.
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама

Което се е случило не е случайно. Ако аз бях се настроил агресивно и аз щях да направя проблем в болницата и някой щеше да има счупена глава поне един от трите доктори в"Спешно приемно" в 2:30 AM часа през ноща от където ми върнаха баща ми ,който беше с високо кръвно 280/210 с кръв в урината и парализа на тялото. Докарахме го с линейка на" Бърза помощ - гр. Каолиново " а с. Браничево е на 60 км.от гр. Шумен. Основанието за връщане беше на единия от лекарите ,който се обяви а другите продължиха в кабинета да си пият кафетата . Речта на доктора който нас изпрати обратно беше ,че нямаме направление от личния лекар .Кой ще ми даде през ноща направление . Агресия към персонала в болницата в гр. Шумен от страна на пациенти и придружители винаги ще има....Не само в "Спешно приемно ,също и в отделенията .Не всички умеят да подхождат и да се отнасят ,лекуват ,като доктори и сестри в отделенията. За съжаление забравили за клетвата ,която дали.
Тунджер Рамаданов Ибрямов
с. Браничево
9967