Пак агресия: 36-годишна нападна медсестра от МБАЛ-Шумен
Жената я дърпала за косата, задържана е за 24 часа
36-годишна жена от силистренското село Правда нападнала медицинска сестра, която оказвала помощ на болен пациент, съобщиха от Областната дирекция на МВР Шумен. Инцидентът е станал малко след 14:30 часа в спешно отделение на шуменската болница.
Жената дърпала за косата сестрата, заради което е задържана за срок до 24 часа в полицейското управление.
По случая е образувано досъдебно производството за хулиганство по НК, допълват от полицията.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

Което се е случило не е случайно. Ако аз бях се настроил агресивно и аз щях да направя проблем в болницата и някой щеше да има счупена глава поне един от трите доктори в"Спешно приемно" в 2:30 AM часа през ноща от където ми върнаха баща ми ,който беше с високо кръвно 280/210 с кръв в урината и парализа на тялото. Докарахме го с линейка на" Бърза помощ - гр. Каолиново " а с. Браничево е на 60 км.от гр. Шумен. Основанието за връщане беше на единия от лекарите ,който се обяви а другите продължиха в кабинета да си пият кафетата . Речта на доктора който нас изпрати обратно беше ,че нямаме направление от личния лекар .Кой ще ми даде през ноща направление . Агресия към персонала в болницата в гр. Шумен от страна на пациенти и придружители винаги ще има....Не само в "Спешно приемно ,също и в отделенията .Не всички умеят да подхождат и да се отнасят ,лекуват ,като доктори и сестри в отделенията. За съжаление забравили за клетвата ,която дали.
Тунджер Рамаданов Ибрямов
с. Браничево
9967