Пак агресия: 36-годишна нападна медсестра от МБАЛ-Шумен
Жената я дърпала за косата, задържана е за 24 часа
36-годишна жена от силистренското село Правда нападнала медицинска сестра, която оказвала помощ на болен пациент, съобщиха от Областната дирекция на МВР Шумен. Инцидентът е станал малко след 14:30 часа в спешно отделение на шуменската болница.
Жената дърпала за косата сестрата, заради което е задържана за срок до 24 часа в полицейското управление.
По случая е образувано досъдебно производството за хулиганство по НК, допълват от полицията.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Което се е случило не е случайно. Ако аз бях се настроил агресивно и аз щях да направя проблем в болницата и някой щеше да има счупена глава поне един от трите доктори в"Спешно приемно" в 2:30 AM часа през ноща от където ми върнаха баща ми ,който беше с високо кръвно 280/210 с кръв в урината и парализа на тялото. Докарахме го с линейка на" Бърза помощ - гр. Каолиново " а с. Браничево е на 60 км.от гр. Шумен. Основанието за връщане беше на единия от лекарите ,който се обяви а другите продължиха в кабинета да си пият кафетата . Речта на доктора който нас изпрати обратно беше ,че нямаме направление от личния лекар .Кой ще ми даде през ноща направление . Агресия към персонала в болницата в гр. Шумен от страна на пациенти и придружители винаги ще има....Не само в "Спешно приемно ,също и в отделенията .Не всички умеят да подхождат и да се отнасят ,лекуват ,като доктори и сестри в отделенията. За съжаление забравили за клетвата ,която дали.
Тунджер Рамаданов Ибрямов
с. Браничево
9967