×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Близо 230 хиляди души са поискали 20-те евро компенсация за скъпите горива
  • Шофьор с над 3 промила алкохол катастрофира в Равда
  • Провеждат национален тест на системата BG-ALERT днес
  • Работник е в болница след инцидент в ТЕЦ "Бобов дол"
  • Kрай на COVID добавките, по-висок таван на дълга и намаляване на партийната субсидия в новия бюджет
  • НИМХ с предупреждение за опасно време в почти цялата страна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Игра на котка и мишка! Христо Иванов отиде да инспектира оградата, Доган я скри


Игра на котка и мишка! Христо Иванов отиде да инспектира оградата, Доган я скри
Оградата днес я нямаше, а порталът към сарая бе широко отворен
04 Август 2020, Вторник, 14:11 ч.
Автор: Флагман.бг

Лидерът на "Да, България" отиде с цяла армия от журналисти, но скандал този път нямаше

 

Мероприятие, което щеше да натрупа нови червени точки за партията на Христо Иванов, този път се провали.

Окрилен от последната социология, която показва, че след акцията в Росенец политическата подкрепа към коалицията му е удвоена, днес съпредседателят на „Демократична България“ и лидер на „Да, България“ пое на нова експедиция – този път по суша до т.нар. летен сарай на Ахмед Доган.

Кадър от вътрешния двор на Догансарай. снимка: zonaburgas.bg 

Доган обаче се оказа по-хитър от гардовете на НСО, които вместо да постелят хавлия на Христо Иванов и да го поканят на камънаците да се пече, го избутаха в морето и го направиха герой.

Следван от армия от журналисти, дошли да заснемат поредния скандал, Христо Иванов се отправи към Росенец, за да покаже, че месец след скандала достъпът на гражданите отново е ограничен – този път не от гардове, а от ограда.

Такава обаче нямаше, а Христо Иванов, който бе съпровождан от общинския съветник в ОбС Бургас Димитър Найденов и Иво Мирчев, член на националното ръководство на „Да, България“, слязоха спокойно до плажа. Те потърсиха контакт с единственият охранител – възрастен човек, който се оттегли и спокойно ги пусна да влязат в имота и да отидат до плажа, след което групата направи 30-минутна разходка, даде няколко интервюта и си замина.

Христо Иванов и Димитър Найденов по време на обхода на лятната резиденция на Ахмед Доган

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
24
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Гръмотевична буря удари голям роден град Гръмотевична буря удари голям роден град 02/06/2026, Вторник 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Варненец е пребил почти до смърт 19-годишна Варненец е пребил почти до смърт 19-годишна 02/06/2026, Вторник 19:30 1
Тервел ИЛИЕВ България затъва България затъва 02/06/2026, Вторник 19:18 2
Тервел ИЛИЕВ Шок в София: Мъж се закани да заколи жена си Шок в София: Мъж се закани да заколи жена си 02/06/2026, Вторник 18:20 0
Тервел ИЛИЕВ Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор 02/06/2026, Вторник 18:12 1
24
Коментара по темата
24.
Борис
05.08.2020 21:36:37
0
1
Номерата на Христо Иванов се изтъркаха вече!
23.
az
04.08.2020 16:55:27
2
0
припи му се кафе
22.
gfuj
04.08.2020 16:54:05
2
8
Абе я помислете каква файда има сокола тия от НСО да докладват постоянно на президента и на кой ли не кой идва в сапаите или къде ходи сокола и с кой се среща. Просто Сокола плати на Христо за тая сценка за да се отърве от куките на президента.
21.
----
04.08.2020 16:04:20
3
15
И на Христо Иванов ще му сърбаме попарат след време , само да стъпи на власт ще си покаже рогцата . И той жаден за власти известност
20.
АЗ ГРАЖДАНИНА
04.08.2020 15:27:24
3
7
доОБЛАСТНИЯ УПРАВИТЕЛ !!!НАРЕДЕТЕ ДА БЪДАТ ПРЕМАХНАТИ ЗАГРАЖДЕНИЯТА НАМИРАЩИ СЕ НА ИЗКЛЮЧИТЕЛНАТА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ И ПРЕЧЕЩИ ДА ОСЪЩЕСТВЯ КОНСТИТУЦИОННОТО СИ ПРАВО НА ДОСТЪП ДО МОЯТА ЗЕМЯ !!!!ИЗПЪЛНЯВАЙ ТИ СИ СЛУГА НА НАРОДА
19.
*********
04.08.2020 15:19:07
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
18.
bai shile
04.08.2020 15:16:41
9
2
az she glasuvam za slavito belkim toi na uprai ubau
17.
t
04.08.2020 14:46:25
4
18
ех флагман, тая статия личния пр на доган ли я писа и ви я прати по мейла? бутате опорката, че всичко е за трупане на точки от иванов все едно не е имало незаконна бариера, незаконно отнет път, незаконно отнет плаж, обитавана сграда без акт 16(тоест не плаща данъци от години), незаконен кей, че общинския съвет му подари пътя след години окупация, че кмета излъга, че пътя не води до плажа и е с отпаднал статут, че НСО нарушаваха закона гонейки хора от там години наред.... не не, най-важното за неподкупна медия като вас е, че някой отишъл на проверка и оградата я нямало(което не е много вярно щото от видеата се вижда, че е махната само наполовина)...
16.
До 18 Бургазлия
04.08.2020 14:38:48
10
4
А на кой да се доверим? На Тиквоча, на Шиши, на Каскета, на КОЙ??
15.
Бургазлия
04.08.2020 14:32:24
6
26
Христо Иванов е циркаджия и преследва лични политически цели. Лошо, че много хора се подведоха по него. А приятелят му Димитър Найденов не гласува ли ЗА прочутия път на Доган в общинския съвет.
14.
До 14 Стоян
04.08.2020 14:31:22
12
12
"Гледам Иванов и телевизия btv вървят ръка за ръка, защо ли"

А аз гледам, че Нова и ПИК вървят ръка за ръка с Тиквата, Каскета, Шиши и почетния Сопол, защо ли?
13.
Знаещ до 8
04.08.2020 14:27:00
0
6
Кой? Мазния копанар ли визираш?
12.
Един въпрос
04.08.2020 14:24:55
2
20
Имам един въпрос ? Може ли Христо Иванов да ми съдейства , за премахване на едни бариери в кв.Драгалевци ?Там също има бариери на някои улички хора които те питат къде отиваш , и ако отговора е грешен , трябва да обърнеш по живо по здраво .Моля помогнете ми ;)))) ?!
11.
Стоян
04.08.2020 14:24:04
8
12
Гледам Иванов и телевизия btv вървят ръка за ръка, защо ли
10.
Smith
04.08.2020 14:23:27
4
16
Лъжепатриотите и продажните им медии се изтърват от яд, че му размътиха водата на дръндарина.
9.
Иван
04.08.2020 14:21:55
2
19
А казуса Буджака г-н Иванов, какво ще кажете или за там темата ти е опасна
8.
Любопитен
04.08.2020 14:18:13
6
27
Имаше един голям патриот който буташе турски бабички по границата, някой да го е виждал скоро?
7.
Смел човек
04.08.2020 14:16:48
21
16
Христо Иванов е единствения, който има смелост да говори за Доган и Пеевски. Смел човек. На изборите всички за него!!!
6.
Тончо Трендафилов
04.08.2020 14:10:26
12
13
Усетиха го е на кого и как се кланя и вече не му вярват. Христо, Христоо, провали се. И да си знаеш - Димитър Найденов и Константин Бачийски не са твоите хора. Ще те удавят. Разкарай ги и плувай свободен. Докато си с тези, аз повече не ти вярвам!
5.
Повече гледни точки, по-добре
04.08.2020 13:57:37
1
8
Нелоша новина, но ще чакаме и някоя друга медия да отрази, за да видим има ли разлики с действителността
4.
ссссссс
04.08.2020 13:24:22
5
27
Този възрастния пазач знаете ли колко е вулгарен пред нормалните хора които искат достъп до плажа а вие го изкарахте горкия възрастен пенсионер.
3.
Респект
04.08.2020 13:23:15
20
36
Респект за Христо Иванов, Димитър Найденов и Константин Бачийски! Нали се сещате, че ако не бяха те, нито една продажна местна мишка дори и не би си помислила да припари там!!!
2.
vyy
04.08.2020 13:21:08
6
32
А вие господа флегматици, защо не бяхте там...аааааа, да вие заедно си бъркате по гащите с доган.
1.
Marinero
04.08.2020 13:17:12
14
36
Разбираемо е да ги е яд на Христо Иванов, защото той е Човека който размъти водата на Доан бей и гербократите в Бургас. Нещо кето се очакваше да правят патриотите, но уви.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Над 150 сделки за имоти в „Баба Алино“, удостоверенията за търпимост спасява купувачите от булдозерите Над 150 сделки за имоти в „Баба Алино“, удостоверенията за търпимост спасява купувачите от булдозерите 30-40% от дъбовата гора в района е отсечена през 2023 г. без да е издадено разрешение за сеч и са глобени 10 души от Украйна и Узбекистан На 6 юни в Бургас ще се обединим в името на една голяма кауза (ВИДЕО) На 6 юни в Бургас ще се обединим в името на една голяма кауза (ВИДЕО) Звездите, които каним, са щастливи да дойдат в Бургас, идват тук без да задават въпроси Кой ще плати за събарянето на „Баба Алино“? Армия от уреждачи замесена в омагьосания кръг Кой ще плати за събарянето на „Баба Алино“? Армия от уреждачи замесена в омагьосания кръг Ексминистър изкара инвеститора или много тъп, или подведен, а Цветанка Ризова възкликна „Хайде, малка бях, излъгаха ме...“ Нихал Юзерган: Срещу злоупотребите няма Коледа и Байрам, Пеевски размахва етническата карта Нихал Юзерган: Срещу злоупотребите няма Коледа и Байрам, Пеевски размахва етническата карта Мюсюлманите не сме му щит, каза тя Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор Бъдещият спортен директор на италианския клуб - Америко Бранко, познава отлично Веласкес от съвместния им престой в Нидерландия и именно той е фаворитът му за нов наставник Честито! Токът и парното поскъпват от 1 юли, вижте новите цени Честито! Токът и парното поскъпват от 1 юли, вижте новите цени Енергийните компании са настоявали за средно поскъпване на парното с 30,65% Отпада COVID добавката за пенсиите, управляващите режат и партийната субсидия до 3 евро Отпада COVID добавката за пенсиите, управляващите режат и партийната субсидия до 3 евро Депутатите приеха промените в удължителния бюджет  Вътрешният министър: Невзоров е обявен за издирване, може би е напуснал страната Вътрешният министър: Невзоров е обявен за издирване, може би е напуснал страната Министърът съобщи още, че принудителна административна мярка, наложена срещу Невзоров, е била отменена в кратък срок и без достатъчно мотиви Защо се замита истинският проблем на украинската армия с нацистите Защо се замита истинският проблем на украинската армия с нацистите Познатият от Втората световна война символ - Черното слънце, е напълно нормализиран като инсигния на батальона "Азов" "Прогресивна България" оттегли предложението си за теглене на нов дълг заради ПВУ "Прогресивна България" оттегли предложението си за теглене на нов дълг заради ПВУ МС се ангажира да внесе предложението в НС, така че депутатите обосновано да се запознаят с него
Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Ново изследване разкрива черната статистика на дигиталната зависимост и умората Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Приют на гръцки остров търси доброволци, които да заменят градския стрес с котешки рай Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България "Прогресивна България" неглижира критиките, като и днес продължи да подвежда обществеността, че не ощетява никого и не отнема 2,39 евро от всеки пенсионер, а напротив - дава му "много повече" Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Остри критики към предложените от управляващите промени в удължителния закон за бюджета отправи депутатът от ГЕРБ Деница Сачева Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм! Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм! 75-годишният Кийгън заяви в интервю за "Дейли Мейл", че се надява да успее да се сбогува с феновете на своя любим Нюкасъл в началото на следващия сезон Събарянето на незаконния град край Варна може да струва милиони на общината, ако КУБ се окаже кух Събарянето на незаконния град край Варна може да струва милиони на общината, ако КУБ се окаже кух Процедурата по премахването на сградите и цената й би предизвикала безпрецедентно социално напрежение След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща Разяреният съпруг атакувал имота, докато вътре се намирали жена му и двете им дъщери Морската вода в турския курорт Алания става опасна Морската вода в турския курорт Алания става опасна Замърсяването е стигнало критично ниво, предупреждава експерт Ясновидецът Яцковски: Как ще изглежда предстоящата криза Ясновидецът Яцковски: Как ще изглежда предстоящата криза Парите ще бъдат замразени, за да не се стига да хиперинфлация, на хората ще се раздават виртуални точки, описва виденията си известният поляк
Доналд Тръмп към Нетаняху: Доналд Тръмп към Нетаняху: Хората трябва да се откажат от скъпите неща Виц на деня Виц на деня - Как си приятелю?
- Добре съм. Завърших, магистратура, после защитих докторат.
- Аха, а доматите по колко ги продаваш?
Виц на деня Виц на деня Между програмисти:
- Знаеш ли какво е бракът?
- Представи си, че имаш бърз, безплатен, безлимитен интернет, но се отваря само един сайт!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако имаш същите идеи като някой друг, но една седмица по-рано от който и да е друг, тогава бъдеш приветстван като ясновидец
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори