Ден 26: Стотици пак на протест в София, петима вече са в гладна стачка
Продължават денонощните блокади на ключови кръстовища
В 26-и пореден ден в София се събраха демонстранти на протест в триъгълника на властта. От няколко денонощия перманентно е блокиран Орлов мост. Същото важи и за отсечка до президентството, както вече и за кръстовището пред Софийския университет, където също са опънати палаткови лагери, предава репортер на Флагман.бг от горещата точка.
Днес има и малка групичка жени, които са издигнали плакати против либерализма.
На площада неизменно продължава да е "Отровното трио". Единият от него - адв. Николай Хаджигенов, днес обяви пред митинга, че четвърти ден протестиращ на име Влади е в гладна стачка в триъгълника на властта. Тази вечер му е измерена кръвната захар. Утре той може да е в кома, а вдругиден да умре, предупреди Хаджигенов. И обяви, че виновен за това ще е премиерът Бойко Борисов.
Самият Влади обяви, че още четирима са се присъединили към гладната му стачка. Той бил предупреден от лекари, че в следващите дни може да има лошо развитие за него. Каза, че не е лесно, но призова хората да протестират по друг начин.
Преди началото на протеста днес Николай Хаджигенов, Арман Бабикян и Велислав Минеков дадоха изпровизиран брифинг. Те обявиха, чe ca cлeдeни oт прoкурaтурaтa cъc cкъпи, нoвoзaкупeни мoбилни уcтрoйcтвa. Тримaтa са убедени, чe скоро щели да бъдат подведени под наказателна отговорност - за престъпление срещу държавата.
"Отровното трио" е категорично, че блокадите ще се увеличават в цялата страна, докато оставка на подаде правителството и главния прокурор.
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)




ВИДЕО ОТ ПРОТЕСТА ТУК
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела

Това клуба на читателите на Флагман ли е :D
Които ги е страх, че бежанците ще ги изнасилят, норвежците ще им откраднат децата, а европейците ще ни превърнат в гейове :D
Я някой да ми напомни коя от петте КОНСЕРВАТИВНИ партии от настоящото диктаторско правителство е предложила либерален закон?
Верно почти всички са охранени и са дебелаци. Поне от червения щаб да сви бяха направили труда да ги подберат малко повече, трябваше да изберат по-слабички, защото тези угоени глигани по никакъв начин не могат да създадат впечатление на изстрадали гладни хора с труден живот. Закривай!
два месеца без ярма .
Същия гладуваше скришом с банички.
Едвин Сугарев му беше името.
Та господина Влади да направи 40 дена глад като Христос и шкембето му ще изчезне, но се съмнявам.
Усмурдяха столицата. Пускайте им водните уръдия хем малко да ги поизмиете че миришат кат улични мастии!