Пламен Гьонев арестуван в Созопол с марихуана, Костадин Бисеров – в Несебър с коктейл от наркотици
20-годишният Пламен Гьонев от Стара Загора е арестуваният с наркотици в Созопол. Флагман.бг съобщи за полицейската акция тази сутрин.(ВИЖТЕ ТУК)
Припомняме, че в Пламен, който е задържан от созополски ченгета на ул.“Републиканска“ са открити 10 грама марихуана, а в квартирата му на ул.“Тракия“ още 40 грама. Подозира се, че той се занимава с наркоразпространение, но на този етап разследващите все още нямат достатъчно доказателства. Старозагорецът вече е освободен от ареста, но съвсем скоро предстои да му бъде повдигнато обвинение, научи Флагман.бг.
В края на миналата седмица е задържан и още един мъж за когото се подозира, че се занимава с наркоразпространение – Костадин Бисеров на 27 години от Сандански. Той е обитавал жилище в апартхотел в Слънчев бряг-Запад. В жилището са открити канабис, амфетамин, екстази, метамфетамин.
Проверка на Флагман.бг показа, че лице със същото име и възраст от Сандански е племенник на легендарните народни изпълнителки сестри Бисерови. Преди 10 години, когато е бил на 17 г., Костадин Бисеров е пребит в родния си град от треньора си по плуване. На този етап няма яснота дали този Костадин Бисеров е арестуваният в Слънчев бряг.
И при Костадин ситуацията е като при Пламен – анализират се събраните доказателства, за да се прецени какво обвинение ще бъде повдигнато. Дали само за държание на наркотици или за разпространение.
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
